Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Seriál znám jen z doslechu, (nikdy sem neviděl) tak by mně hra třeba mohla bavit ale F2P... hmm tak to radší ani né. *7*
  • Firefly som žiaľ nemal možnosť vidieť, ale tá loď mi silne pripomína Serenity ;) *8*
    • Teď nevím, jestli trollíš nebo fakt nevíš. Firefly je 14dílný seriál, který zařízli moc brzo a proto se nedočkal pořádného závěru. Proto byl natočený film Serenity. Po shlédnutí seriálu ti ten film bude dávat větším smysl...
    • tomocz
      Ehm... co? :D Jestli to nebude tím, že Serenity je název lodě třídy Firefly :P :D
    • Pokud se ti Serenity libilo,hned stahuj Firefly. Serial je mnohem zabavnejsi.
    • solomon.short
      epic! :D
    • To bude možná tím, že ten film je natočen v podstatě jako zakončení seriálu Firefly. Fakt nechápu proč to v Americe mělo tak nízkou sledovanost, že se to zrušilo. Tolik hovadin má x sérií a seriály co mají potenciál jak prase končí na smetišti dějin.
  • Doufám že ví že ve vesmíru nejsou žádný krávy :o
    • solomon.short
      https://www.youtube.com/watch?v=aFj8eFZx-TA *1* *1*
      • Pilgrim66
        Don't you think you should move on?

        I LIKE IT!
      • tak tak *1*
  • yuri.sidius
    Nedávno sem se díval na firefly s nostalgii a slzou v oku znovu a pořád to funguje, pořád je to špička i po tolika letech, ale nic naplat ten svět je mrtví a měli by ho nechat odpočívat v pokoji. Stačí se podívat kde jsou dneska ti herci a každýmu musí být jasné, že pokus o vzkřísení musí dopadnou špatně. Tak jak tahle hra. *9*
    • Raziel_cz
      Vyšlo pár komiksů pod názvem Serenity, na jejichž scénářích se prostřídali bráchové Whedonovi. Fajn čtivo věrné seriálu.
    • Veskoslav
      No já mám Castle na zabití moc rád *1*
      • solomon.short
        ale odkazu na firefly je v castleovi mrte :) staci si vsimat a sledovat v originale, dong ma? :D
        • Veskoslav
          Jop. Obzvlášť pak přítelkyně nechápe, co na tom chápu a proč se směji, když je tam nějaká narážka od scénáristů.
          • Taky ji rikas ze je troll, kdyz s necim nesouhlasis?
  • Veskoslav
    狗屁, it looks awful *13*
  • nějak nevím, co si mám myslet o tom nefunkčním webu *1*
  • Zhe shi shen-me lan dong-xi?
  • eStar
    Já nechci hru, já chci pokračování seriálu. *9*
    • Veskoslav
      Tak jelikož to ukončili filmem a kdo viděl, tak pochopí, proč seriál nemůže být nebo by nebyl takový jako předtím. Navíc se bojím i toho, že by mu to mohlo uškodit.
      • solomon.short
        no tak serial by mohl byt z obdobi pred Serenity. scenaristicke klicky na to jsou.

        ale uprimne - jsem rad ze to skoncilo jak to skoncilo a doufam ze Firefly uz nikdo nikdy neobnovi. tak jak to je, je to nadhera a joss je jen jeden. taky by to mohlo dopadnout jako 大象爆炸式的拉肚子 *1*
        • Raziel_cz
          Na to sere pes. Chtěl bych vidět, jak Mal po deseti letech dává dohromady zbytky své staré posádky. Díky jeho osobnosti by už tohle samo o sobě byla strašná pecka. *1*
          • solomon.short
            no prave... ja platonicky miloval Kaylee a nechtel bych ji videt po deseti letech :(
            • solomon.short
              nejlepsi na kaylee je to, ze po orgasmu se muzes s ni bavit o motorech :D a navic ten roztomily kukuc a prirozena inteligence, proste super. Nic proti Inare, ale neni muj typ :)
            • Blue.Shark
              O tu bych se nebál, je pořád stejně roztomilá *1*
      • eStar
        Film jsem viděl a úplně uzavřený konec to rozhodně nemělo, ale chápu co tím myslíš, ty postavy by celkem chyběli.
    • Ať jde Joss na kickstarter. Věřím, že by mu tam přistála ohromná částka. Taky bych si hrozně přál pokračování.
      • eStar
        Sci-Fi seriál potřebuje několik desítek milionů dolarů na jednu sérii. Celkem velké sousto i pro kickstarter, ale za pokus by to rozhodně stálo.
        • Veskoslav
          Rozpočet hvězdné brány Atlantida 4. série byl například pouze 20 miliónů:) Což se sice zdá hodně, ale FireFly byl levnější i co se týče triků a recyklace (zbroje jsou použity z Hvězdné pěchoty například, interiéry některých lodí byly použiti i v jiných seriálech) Film byl skoro dvakrát dražší než celá série.
          • Jenže práva má Fox a ten se jich nechce zbavit ani nedovolí natočení pokračování čehokoli ve Firefly universu.
      • tak snad má peněz z Avengers dost na to aby to zafinancoval sám ne?
  • Pilgrim66
    I aim to misbehave *14*
  • solomon.short
    I am 真沒耐性的佛祖 *14*
    • tomocz
      schválně kolik lidí to pochopí *5* :D
      • Veskoslav
        Ten, kdo zná seriál:)
        • Znam serial a nechapu. A do prekladace se mi to davat nechce:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit