Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čauky, kdyby nekdo chtel vyzkouset na serveru official 99 mame malou caskou komunitu a radi zaucime a prijmeme nove hrace. Hlaste se Kmotra nebo Scar na global chatu. Zijeme na North 2 :)
  • Přesně tak, jak psal někdo nade mnou, hrát za dinosaury přímo by byla větší zábava, napadlo mě to už před 5-ti lety, ale v té době se o tom mohlo jenom zdát. Dnes by to už šlo, divím se, že to ještě nezkusili.
  • Ďalšia trailerovo "dobrá" hra ale čo v nej bude? Samozrejme všetko čo sme videli Survival, Strielanie, Zabíjanie, Zbieranie, Spolupráca (Fájn beriem) ale inak všetko + toľko toho čo tam je je totálne zbytočné, pretože ťa to prestane po týždny baviť. Podľa mňa to bude ďaľší prepadák 2/10 *16* *16*
  • Nápad není špatný. Po grafické stránce ujde, ale ty animace pohybu dinosaurů a postav jsou stejně tragické jako v Elder scrolls online. Někde na úrovni roku 2000.
  • Furt to isté, čo tak hrať za dinosaura? Prežiť v "skutočnom" praveku? Loviť v skupinách, množiť sa, objavovať veľký otvorený svet, brániť teritóriá... Alebo stať sa vodcom stáda, odháňať dravce, hľadať vodu v období sucha, do toho občas nejaká prírodná katastrofa. To by bola hra :)
  • Bleh, ďalšia z rady prihoretých "survival" akcíí na unity engine, tentokrát s dinosaurami, už by aj stačilo.
  • fizola
    Dneska každý robí už len Survival hry?
  • Proč někdo neudělá takhle vypadajícího Turoka?
  • Savlozuby tygr !! Pterodaktyl !
  • Ach jo, kdy už svět akceptuje, že dinosauři nevypadali jako v JP. :)

    Jinak to vypadá dobře. Doufám, že nevymyslí nějaký P2W model. U hry, která si říká "survival" by to bylo k smíchu.
    • v Hunter: Primal máš opeřený dinosaury a prťavý velociraptory
    • oktavius66
      P2W se konat nebude. Vývojáři to už předem lidem slíbili.
      • *15*
    • Inquisitor
      Ono i ty druhy dinousarů co jsou ve filmech apod.spolu, jsou často od sebe vzdálení pár desítek milionů let. Ale je jasný, že pro potřebu hry nebo filmu, se to musí upravit, přece nemůžou chybět tolik oblíbení Tyranosaurus a Stegosaurus :)
      • Miliard ne. *4* *3*
        • Inquisitor
          Pravda, to je blbost chtěl jsem napsat milionů :)
      • Mezi Stegosaurem a Tyranosaurem je víc času než mezi člověkem a Tyranosaurem :)
        • Inquisitor
          No právě to jsem měl na mysli :)
        • Tak zrovna časové rozpětí mezi druhy jsem na mysli neměl. Pokud tam s nima žijí lidi, tak je to prostě jedno.
          Jde mi spíš o vizuál.
          • To je jedno, já to napsal jen jako zajímavost. Hodně lidí si představuje jak spolu tihle dva zápasí. Myslím, že i v JP bylo, že Stegosaurus jebnul Tyranosaura po hlavě ocasem. Jestli se chcete dozvědět víc, tak vězte, že mezi Kleopatrou a stavěním pyramid bylo víc času než mezi Kleopatrou a iPhonem! *1*
            • krysohmyz,
              nedávejte mu mínus. Napsal fakt...
            • Jo, pyramidy se začaly budovat, když ještě žili mamuti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit