Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nu začínám nabývat dojem, že milému War Thunderu se něco nedaří. Respektive, začíná to smrdět pěknou slibotechnou a možná i podvodem, inkasovat po 1400 Kč s příslibem - Čekejte, pozvem vás do hry. ( Někdy , čert ví kdy ) Mnoho lidí i díky suportu je na Wargaming naštvané - viz www.vu7820.webnode.cz\Wargaming ale takto si moc nepomohou
    • Milý Pepíku společnost Wargaming nemá s hrou War Thunder nic společného. Tak tu prosím přestaň blít sra*ky. Díky moc !
  • juchuuu,,,uz je to tu,,,,,,whaaa,,,,nemam slov *1*
  • To jenom aby drive to vsichny hraly a potom vyberou 5 hracu dene.
  • Ach jo, wot je už úplně out, kdy už konečně dají open betu ...
    • To by me taky zajimalo ... podle tech prohlaseni kolem PS4 ... to vypadalo, ze po uvedeni to bude verejny.
  • já už jsem si takhle na letadlech nagrindoval pár mega pěněz, tak doufám že je brzo budu konečně moct vrazit do tanků *2*
  • Vie mi niekto povedať v čom sa má táto hra líšiť od WoT?
    • v nicem, bude to ta sama kravina se stejnym free to play ne-modelem kdy nato aby si si to rozumne zahral musis vyvalit kupu penez, ve vysledku jeste vic nez za normal hru

      ale fanboys se te budou snazit presvedcit o necem jinem
      • hhhh ty si mimo mam 5 10 ve wotku a nevalim do toho prachy jen lamky serou všude prachy protože nemaj trpělivost:-)
    • zadnej HP system ale modularni poskozeni stejne jako ted u letadel, nejspis zadnej spotting, budou tu bitvy dohromady s letectvem (takze budou i hratelny protiletecky obrneny vozidla), jednou koupeny tank ti zustava a muzes si je ve slotu libovolne prehazovat, posadka se zmenou stroje neztraci zkusenosti, nemusis ve strome grindovat skrz moduly ale muzes sbirat exp rovnou na dalsi vozidlo, deleni jen na "tieru" ("éry"), na mapach budou AI protiletecky jednotky a nejspis i bunkry apod. (takze utocny kanony ala StuH tu budou slouzit svymu ucelu), pokud budou delostrelecky jednotky tak rozhodne ne tim stylem, ze by mely za primarni cil ostatni tanky, v arkadovym modu budes mit k dispozici celou svou garaz v jedny bitve (stejne jako ted u letadel), tanky budou mit optiku... je to hodne *3*
      • Janun
        Zni to dobře, ale systém WoT mi sedne asi víc. Ale je to dobře ze je tu WT, každej si najde svoje :-)
        Edit : A hlavne konkurence je prospěšná pro oba tábory jak WoT tak WT hráče.
      • v 1.37 se ale neco meni a expeni vic priblizuje systemu ve WoT
        • Přesně tak, v současnosti stačí, aby jsi zvýšil level u daného národa a můžeš si koupit jakýkoliv stroj, pokud máš koupený ten předešlý. Od patche 1.37. Ti nebude stačit, že máš stroj předešlý zakoupený, ale budeš u něj muset mít, podobně jako ve WoT, odemčene a je dost možné, že i zakoupené určitý počet vylepšovacíh modulů. Jako např: nový motor, vyleštěný trup, lepší kulomety/kanony apod.
          • na to expeni modulu prave diky reakci komunity rezignovali, viz http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/82459-13713-patch-notes/ :)
            • Tak to je pro mne novinka, to jsi mi udělal radost, díky Kronosi *4*
      • V bitce budes dokonce moc pravdepodobne kombinovat - mit trebas ve slotech 2 letadla a dva tanky ... a kdyz te nekdo sejme ze vzduchu v tanku, tak si muzes vzit stihacku a jit mu to vratit.

        A hlavne ... nejspis nebude zadny satelitne navadeny nuklearni delostrelectvo, ktery by pres celou mapy jednou ranou smazalo cokoli.
        • dělostřelectvo ukázali v prvním gameplay videu a já doufám, že nakonec ve hře nebude, nebo ho aspoň předělají... To, že zaměříš pozici, klikneš a za půl vteřiny na něj spadne smršť dělostřeleckých granátů mi přišlo fakt divné... Kdyby tam byla třeba prodleva 10 vteřin, tak neřeknu...
      • oprava: deleni jen na 5 "tieru" ("éry")... jo a udajne budou i kolovy a kolopasovy vozidla *1*
        • Vďaka za odpoveď. Vyzerá to zaujímavo. Aj keď ja by som bol radšej, keby niekto konečne urobil plnohodnotný tankový simulátor. *4*
          • Stell Fury a vše od tohoto studia. Jen tu nemá vydavatele, ale určitě funguje elektronická distribuce.
          • Myslim ze az budou ve WT historicky bitvy i pro tanky, tak to bude zatim nejlepsi tankova simulace z WWII co je k dispozici :) Ale to se teprve uvidi...
  • jestli jste jeste WT nezkouseli a meli byste chut si zalitat nez prijdou tanky (ucet bude pro Ground Forces porad jen jeden), tady je invite odkaz, se kterym dostanete +50 GE (premiova mena) do zacatku http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_2603447 ,
    me to taky da nejaky bonus kdyz se pres nej prihlasite, takze je to oboustranne vyhodny
    • Jseš první u koho vidim že ty invite odkazy používá... Každopadně můžu potvrdit, že to funguje *2*
  • InvisiblE182
    Já doufám, že to dopadne podobně jako s letadlama. World of Tanks jsou podle mě moc umělý (např. spotting system). Kdyby to opravdu dokázali udělat, jako to udělali s letadlama a všechno vybalancovali mohlo by to být super. Celkem jim věřím.
    • No ja osobne doufam ze neudelaj rusky tanky tak OP jako byli ve WoT ...... To by me rusaci z Gajinu uz vazne nasr.aly
  • Na miste nekterych komentu od lidi bych stal radsi obema nohama na zemi. Zatim ani Gaijin nema uplnou presnou predstavu jak nakonec budou letadla + tanky vypadat. Hraci jejich predstavy jak by to mohlo dobre spolecne fungovat dokazou rozcupovat behem par dni testu. Nebude to vubec lehky dobre nastavit. Muze to klidne dopadnout i tak, ze nakonec zustanou samostatne bitvy letadel, tanku. Tedy pocitejte i z touhle alternativou.
    • Zatim se zda, ze realne neni duvod proc by to nemelo fungovat, tanky budou ohrozovat bombardery/utocna letadla a po tech ale zase pujdou stihacky... Staci jen dobre nastavit, aby se vsem nejvic vyplacelo nicit tu jednu kategorii jednotek :)
      • Kein
        NAvíc letadla neuvidí označení pozemních jednotek, pokud se opravdu nepřiblíží. Takže, i když z výšky uvidíš tank, tak až po přiblížení zjistíš, jestli je to enemy nebo friendly. Nemůžu si pomoci, ale i přes možné TK mohou vznikat docela reálné situace, jako za války. :)
    • Popravdě - kdyby to tak bylo, vůbec by mi to nevadilo :-) Chci si v klidu užít tankové bitvy a nebýt při tom obtěžován letectvem
      • Kein
        Budeš mít na výběr. Pokud tam letadla chtít nebudeš, tak si vybereš herní mód, kde budou pouze tanky alá WOT. Gaijin letadla nikomu necpe, bude to tvá volba jestli s letadlama budeš chtít hrát, nebo ne.
  • co se tyce grafika tak dle obrazku 1:0 pro thunder, dalsi vyhra je pro me zamereni se ciste na realne tanky druhe svetove... ale jelikoz sem nevidel ani poradne gameplay video tak se zdrzim hodnoceni...kazdopadne drzim palce a doufam ze za par mesicu budu moct presedlat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit