Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Nevim no, u týhle hry mi přijde, že všichni kvákaj, jak je to vtipný a odlehčený a humor tu hraje velkou roli, ale jelikož se považuju za velikýho fandu comedy v jakymkoliv tvaru či skupenství, tak až na tu odlehčenost jsem žádnej humor nenašel ani v jednom oficiálním nebo neoficiálním videu. A humorná stylizace má ke strukturovanýmu humoru hodně daleko, vlastně ani nemíří tim samym směrem.
    No a ani ten zbytek zatim neukázal ani jednen prvek, kterej by ve mě zaklíčil byť sebemenší pochybnosti, že tohle nedopadne dokonce hůř, než většina MMO před ním. Páč na těch mě většinou alespoň něco lákalo a přesto to dopadlo skoro vždy tragicky.
    • vies ako to je, kazdemu sa paci nieco ine, preto si v obchode nepredavaju iba jedno tricko jednej farby, pretoze niekomu sa paci cervena, niekomu zelena...

      teba Wildstar nezaujal, co uz, nastastie si mozes vybrat z obrovskeho mnozstva inych mmo hier a hadam ta nejake zaujme.

      mne sa Wildstar paci moc z tych videi co som videl, takze mna zaujalo a urcite to vyskusam.
  • Spades
    Make your own Alterac Valley?
  • A co tak třeba Lineage 3 kluci z NC ? Nebude, nebude ? *4*
    • davno tu mas TERU ktera se povazuje za Lanyz 3
  • "představuje svůj obléhání pevností". Tak nějak nechápu smysl sdělení.
    • Ilusiveman
      KDO CO - Wildstar představuje KOHO CO - obléhání pevnosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit