Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • treba vyskúšať a uvidime
  • Když Hardline oznámili, zvysoka jsem se za to EA vysmál, jaká je to nepochopitelná pitomost. Ale jedno jim nechám, žádný FPS multiplayer mě nikdy nebavil tak moc jako právě bfka. A to, že tam policajti budou pobíhat s raketometama ještě neznamená, že to herně nebude zábavné. Takže tomu v betě dám šanci, uvidíme, jaké to bude.
  • Koukám, že jste tady někteří jen zakomplexovaní blbci. A jen do mě, dokážete tak svoje hloupé ego. Pro tyto lidi: Nelíbí? Nehraj.
  • XXDarthVaderXX
    Jsem na správné diskusi? *11*
  • Jack1947
    Safra, kde že se to mám zapsat? strašně si chci zkusit hru na poliše a zločince *14*
  • Tak dem na to kur*a, mulťák moc nehraju, ale todle vypadá LUXUSNĚ
    • to chce vetsi velikost tangacu.. takhle te to asi dost skrti.. fakt zkus to ;)
    • Jack1947
      COD:AW tě omrzelo už? protože já bych si to pořídil třeba k narozeninám. Tak mně zajimá jestli to opravdu zato stojí či ne.
      • WuT, singleplayer v AW jsem dohrál dvakrát a teď si dávám maratón medal of honor od prvního dílu.
        • Jack1947
          Myslel jsem MP lol. *1*
          • ten sem eště skoro nehrál
            • TheGGG
              skákal jsem v singlu *3*
            • Jack1947
              Já jen že si se kasal že se těšíš jak si zaskáčeš v ekosuitech a nakonec skutek utek.

              Tam se to nepočítá je to jen párkrát za hru a navíc omezeně. skriptované v MP mne to zaujalo víc. Jen se bojím toho že tu hru zase zkazí matchmaking a hackeři. Jako tomu bylo určitě u všech codů co ztroskotali na steamu. *9* *7*
  • Jack1947
    Ok, zkusím a uvidíme... třeba budu potěšen. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit