Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz kvuli temhle kecum bych schvalne nerikal kdo to opravdu je :D
  • Mars Vertigo je Mars Vertigo, takto nejak znela odpoveď vo Fight Clube. Prišlo mi to na úrovni politického šmejdu, ktorý počúvame denne na SK.
    Od stránky, ktorá si zakladá na komunite je to úbohé.
    Zaujímal by ma názor Lukáša Grygara, ktorý sa vždy profiloval proti nečestnostiam.

    Posledný Fight Club som nepočul.
    EDIT: Malo to byť pod komentármi Goku a drozd_master
    • zdar,
      zaujimata ako sa skutocne vola Michal David alebo Lucia Bila alebo ti staci ze sa prezentuju ako L.B. a M.D.? Tento DJ a prilezitostny recenzent si hovori Mars Vertigo. Kedysi pisal(/pise) pre Score a vtedy pri nejakych osobnych komentaroch pisal "tady v Anglii" momentalne ma ako posobisko Nemecko podla twitra. Snad som Ta nakopol dostatocne a vsetko ostatne co Ta o nom trapi si budes chopny dohladat sam ;)
  • Škoda že zrovna s těmi bitvami jednoduše neobšlehli Total War :/
  • Jsem holt labilní jedinec, jelikož nejvíce mě na recenzi zaujalo jméno autora. To je pseudonym nebo se tak někdo doopravdy jmenuje? Mars Vertigo?
    • to máš jak já ...když jsem si kdysi zakládal první mail tak jsem zkusil spoustu cool jmen a všechny byly už zabraný ....tak jsem si řek dám něco totálně ujetýho a to bude volný ....a ejhle, musel jsem tam nacpat ještě podtržítko *1* . A takhle k tomu pan Saturn asi taky přišel... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit