Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohli kluci alespoň dát vědět, že živák ruší? Plánoval se od začátku a hodinu před startem šlus bez jediného echa. Ach jo.
    • No to teda mohli. Dokonce jsem pro to šel z práce dřív domů :-)
    • holt nejsou technicky nejzdatnejší... *7*
  • koukám žádný živák nikde....takže bude asi až záznam.....mno užijte si to :-) ...
  • Link na live přenos odstraněn. Takže offline?
  • Tak co se děje,začne to ?
  • Tilwaen
    Užijte si to tam *4* Letos mi to nevyjde.
    • budeš nam chybet
  • alladjex
    Nevíte jestli se tam dá někde zaparkovat?
    • Sr_Lobo
      No jelikoz je to u Malostranskyho namesti tak se z toho asi vobtahnes *15* Mozna radsi nechat nekde bokem a pak dojet metrem.
    • Jo ale připrav si spousty drobáků
  • Nechcete pozvat někoho z hrej.cz? Při příležitosti 300. hPodu vás taky pozvali - jo chápu, že se na Fight Clubu kluci z hrej nepodíleli, ale třeba Jardu Möwalda bych tam rád viděl. Byl vůbec někdy u vás v podcastu?
    • Inquisitor
      On je ještě na hrej? Já myslel že odešel.
      • Vážně? Tak o tom nic nevím, ale je fakt, že poslední dobou moc hrej nesleduju...
        • Mart9
          Pravidelně je v hpodu a občas napíše recenzi. Jinak dělá pro Xzone
          • Jack1947
            Takže Tiscali
            • Maj tlacitko xzone na hlavnim panelu, tak asi jo
            • Jack1947
              Tiscali spolupracuje s xzone?
            • ringmancz
              na to si přišel jak?
  • Sr_Lobo
    No to zní super, jestli se do tý doby vykřešu tak se určitě stavim *4* DOTAZ: nebude možný u vás zakoupit rovnou nějaký merch přebytky jako games/level trika ?
    BTW nemam ksichtoknihu tak o sobe davam vedet touhle cestou.
    • Mart9
      Budeš si to triko muset svléknout z Pavla
      • Sr_Lobo
        Dyž já bych radši z Drdy...
  • frag.ment
    A budete tam mít k vyzkoušeni třeba PS VR? Já jen, kdybych blinkal, abych to měl na co svést *3*
  • Lukyz
    Tak co na to místní top stars jako LV, Veska, Skaven, Jack a další.
    Kdo z vás konečně dorazí a představí se osobně? *1*
    • Inquisitor
      Někdy by bylo celkem zajímaví vidět ty internetoví bijce, jestli mají takový svaly i v reálu :D
      • Jack1947
        Já nechápu jak všichni moc chtěj vidět někoho - pak aby nebyli zklamaní jakej bijec bez svalů příšel.
        • Tilwaen
          Jacku, u tebe bychom zklamaní nebyli. Přijdeš? Tentokrát to máš blíž než do Brna.
          • přítomnost Jacka by zvýšila návštěvnost tak o 200% *1*
        • Inquisitor
          Osobně bych je vidět ani nemusel, stačí to číst tady. Ale zajímalo by mě jestli by v těch svých hádkách, byli tak drsný a nekompromisní :)
          • Jack1947
            Tak asi bz bzli takový neviditelný kdzž bz viděli borce kterej je třeba o 2 hlavy větší, najednou by jim "svaly" zvadly.
    • Amylee.Anderson
      Rok co rok se tu řeší, kdo z trollů přijde a kdo dá komu přes hubu. :D
      • Lukyz
        Já vím, jen trochu rýpu *3*
        Jinak Bobe já chodím, teda půjdu podruhé *15*
        • holt my co diskutujem tvoríme podle pruzkumu jen 6% celkoveho objemu čtenaru games...
      • a vždycky prijedou jen lidé kteri se jak je rok dlouhý v diskuzi neukážou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit