Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to naprosto úchvatně, nevím co se komu nelíbí. Už jste asi všichni přejedení z těch všech stereotypních, naskriptovaných stříleček podle šablony, takže nedokážete ocenit originální herní mechaniku. Jinak Max Paynovskej feeling jsem tam cítil už od prvních sekund.
  • Nevim co se autorovi nelibi, podle me to vypada uchvatne, bylo jasne snad ze to bude strilecka ne?
  • frag.ment
    Vypadá to celkem zajímavě, jen jsem nepochopil, že když zastaví čas, tak ty skeletoni se nezastaví taky. To mají nějakej antiquantum?
  • MARTASLJ19
    Tak táto hra vyzerá geniálne. Proste Remedy záruka vysokej kvality a herných orgií.
  • bez toho zpomalovani casu by to vypadalo MNOHEM lip,hlavni hrdina me vubec nesedi.jinak pekny
  • smejki
    Vertex Displacement: The Game
    Ale jako.. mě to docela zaujalo.
  • TheGGG
    Slušný, ale Ps4 exklusivitky jsou prostě pořád o dost větší maso.
    • Victim
    • Jo todle se w QTE tunelem 2x3 metry Order 1886 nemuze rovnat
    • whatever, sonyboy
    • Zelenina
  • Co na úvodním obrázku dělá Max Payne 3 ? *1*
  • Redakce už neví, co chce. Mám nápad - vytvořte "jen" něco REVOLUČNÍHO sami, vy pisálci!

    Hra vypadá naprosto luxusně a dělá dobré jméno Maxovi! Těším se!!!!
    • Miserius
      S Maxem to ma spolecny jen studio...Tady nějakej chlápek zastavuje čas a pohybuje se v něm, vrací čas a zastavuje čas v už tak zastavenym času... WTF? To je Max Payne? To byla realisticka strilecka kde se jeho soustredeni prevedlo pro hrace do zpomalenyho casu, rozhodne čas nezastavoval a nepoletoval tam jako nejakej kouzelnik
      • C-BEAM
        to WTF by malo patriť skôr tebe. Máme tu chlápka v koženom kabáte ktorý spomaluje čas od štúdia ktoré Maxa vytvorilo a ty sa pýtaš čo to má spoločného s Maxom ? *7* takže : WTF ???
        • Miserius
          On nespomaluje čas, divej se poradne... A ze ma chlapek plast, to myslis vazne? To je hazdej v plasti Max Payne? Ta hra nema s Maxem absolutne nic spolecnyho stejne jako Bully nema nic spolecnyho s GTA 5 prestoze to je od stejneho studia a maj tam stejny kalhoty. Samotni vyvojari se od tvrzeni ze to je mutace max payna distancujou, ale hadam ze to tady vite lip nez oni
          • C-BEAM
            zrejme si mladší ročník a prvého Maxa si nikdy nehral ale ten kto videl túto ukážu si musel zákonite vybaviť práve hru Max Payne (1) a reakcie ľudí hovoria za všetko. Third person akcia s mladým chlápkom v koženom kabáte ktorý sa hrá s časom, v nočnom meste ale nieeee podla teba to nema absolutne nic spoločne s MP *1*

            a k tým autorom to sú tí čo o QB písali ako o kombinácii Alana a Max Payna ? tých ? *1*
            • Vůbec se s tou přilbou nebav. Já hrál všechny Max Payne a žádná jiná hra mi ho tak nepřipoměla jako právě toto. A to jsem až do konce videa netušil že jde o stejnou firmu, která pravě Maxe Payna dělala *1* Už se na to těším *5*
            • C-BEAM
              *7* čo to zase vymýšlaš ? aké spojitosti máš na mysli ? príbehové ? kto tu hovorí o príbehovej spojitosti ? bavíme sa tu o tom ako tá hra vyzerá, ako na ludí pôsobí, ako sa hrá. Ale moja chyba, že som na teba vôbec reagoval, zase je to iba strata času.
            • Miserius
              Prosimte ty si porad pletes ze ti to neco pripomina s tim, ze to ma nejakou spojitost s Maxem... Pokud ti to pripomina prvniho Maxe tak budiz, to ale neznamena ze ta hra ma s Maxem neco spolecnyho... Mysli občas
      • Realistická střílečka *1*
        • Miserius
          Quantum je scifi strilecka, max je realisticka, neplet si to s obtiznosti
  • To mireni s gamepadem vzdy tyhle gameplay ukazky zabije. *1* Ne, ze bych mel neco proti konzolim, sam na nich hraju, ale v ukazkach to pak budi dojem, ze hlavni hrdina je po obrne.
    Jinak hra me zatim teda nejak extra nenadchla. Grafika je hezka, efekty hratek s casem taky, ale gameplay mi zatim prijde celkem fadni.
    Ale tak treba prekvapi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit