Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strasnej konzum ten Zaklinač, už to nemá žádne kouzlo...
    • Těžký je život bojovníka proti majoritě. Neustále stojí proti přesile, ale má to svoje kouzlo ;)
    • Blue.Shark
      Jo, no. Kvalita se přece pozná podle toho, kolik lidí zná produkt *7*
    • owny
      Jn, už to zná každej jouda, stejně jako se to stalo před pár lety s GoT/ASoIaF. *1*
  • Anon-ym
    Kdyby to někoho víc zajímalo, tak doporučuju průběžně sledovat Twitter producentky L. Hissrich (v článku je i odkaz na nějaký z tweetu).

    Dlouhodobě je hodně sdílná o seriálu (samozřejmě, co zrovna může říct) a hodně konverzuje i s fanouškama o tom jaký má Witcher být/nebýt atd, a to i s lidma, co jsou k ní hodně ostrý. Je to poměrně pozitivní, protože z ní člověk necítí takový ten "Já vím jak to nejlíp udělat, nekecejte mi do toho" vibe.

    Ale samozřejmě jak dopadne finální produkt a nakolik do toho bude kecat Netflix se teprve uvidí no.
  • Na hru tie príbehy pochybnej kvality stačia, ale v seriáli sa ukáže, že to nepochádza z triezveho rozumu (doslova) a bude to priemerná jednohubka, ktorá skončí po prvej sérii. Tu si ten "spisovateľ" hádam aj vypýtal nejaký ten slušný peňáz a nedaroval to za dva groše ako tie hry.
    • Krescz
      pfff když to neposerou, tak to předčí GoT
      • KrPa
        got meli super prvni tri serie, ten zbytek je podprumer
      • to jsi dal taťku hodně nízko..
  • jindra.veliky
    jedine Chriss Pratt
  • Já osobně bych teda Mikkelsena jako Geralta úplně nechtěl... Jeto sice super herec, ale na Geralta mi nesedí... Pro mě za mě, ať klidně najdou někoho úplně neznámého, ale líbilo by se mi kdyby vypadal podobně jako vypadal ve W3.
    • To jsem si rikal taky, nadruhou stranu kdo vi jak by vypadal s udelanyma dlouhyma vlasama a vousama... on ma xicht takovej jak kdyby pri porodu vypadl z pipky rovnou pod kombajn... coz myslim samozrejme dobre. Proste ma takovej vaznej xicht. Porad lepsi aby geralta hral treba ten co hral thora... pac uplne neco takovyho jsem cekal/cekam ze bude v hlavni roli...
      • *porad lepsi NEZ aby geralta hral ten co thora....*
    • Zato až se bude točit životopisnej film o Swenovi Vincke, tak má Mikkelsen hlavní roli jistou *3*
  • Ja bych si vedel predstavit v roli Geralta taky Nikolaje Coster-Waldau z her o truny, jak xichtem, tak postavou. Jinak pochybuju ze se ubrani tvurci volnym epizodam, protoze pokud by chteli jit jen podle povidek, tak by sme meli po dvou seriich po serialu. Taky by mohli zapojit pribeh z her, ktere vlastne na povidky jen navazuji
    • No, ja doufam ze to bude 1-3 serie maximalne. Radsi 1 a konec.
      Nemam rad nekonecny serialy az na vyjmky. I u tech vyjmek ale plati ze byt kratsi tak je to lepsi.

      Doufam ze proste witcher bude serialove neco jako temny pripad. 10 hodinovych dilu a konec. V podstate 10 hodinovej skvele napsanej film rozdelen na epizody. To bych uvital mnohem vic.
    • KrPa
      toho opravdu ne, potrebujes nekoho s drsnym oblicejem a navic je hodne "mlady"
      • Asi záleží hodně na osobním vkusu.

        Já třeba během hraní Witcher 3 udržoval Geralta vždy čerstvě oholeného a s krátkým sestříhem, aby si udržel svůj mladší vzhled.
        • KrPa
          tak ja nejak hodnotim vzhled podle obalek, ze si jej muze hrac "editovat" je jen takova kravinka a zbytecnost
      • Vždyť mads by byl super..
    • Sapkowski říkal, že dřív by se mu v hlavní roli líbil Kevin Costner, ale že dnes (tuším to byl rozhovor tak 2-3 roky nazpět) Mads Mikkelsen.
  • Jinak než polsky si to ani neumím představit. Kdysi jsem hrál anglicky i dvojku ale jak jsem to přepnul na polský originál tak sjem hned věděl, že angličtina se na vůbec nechytá a navíc angl. dabing Geralta je až otřesně trapný.
  • MickeyMutant
    Hlavně aby to udělali s polským dabingem, ať na nás dýchne ta slovanskost. Chodź, przycupniemy tam w cieniu między brzózkami.
    • nesnasim polaky!!!
      • PanS
        Proč?
        • Myslím, že to bude z toho důvodu, že v přihraničních oblastech jsou s poláky problémy. Za prvé do ČR jezdí jejich katastrofální řidiči, za druhé k nám jezdí jejich teenageři dělat bordel (např. na legendární Stodolní většina zatčených za rvačky jsou Poláci)
    • Mgła gęsta jak mleko.
      - Obudził się w tobie poeta?
      - Mhm, chcesz usłyszeć fraszkę?
      - Pewnie.
      - Lambert, Lambert. Ty chuju.

      To nemá chybu *1*
      • Divný... v angličtině se to rýmuje... v čem je v polštině ten vtip?
    • jj hlavně ať pak udělají main story na Skellige, at ta šišlavá polština vypadá ještě komičtěji v kontrastu severské kultury.
      • MickeyMutant
        Jsem pro. "Tak děsné, až dobré" bude jediný faktor, který by mě k seriálu přitáhnul. A je pravda, že v polském dabingu dříme v tomhle směru slušný potenciál.
        • polština je po holandšitě snad nejhnuznější jazyk na poslech, v tom nedříme vůbec nic.
    • Geralte, co ty tutaj robisz?

      Szukam elfa
  • Ten polský seriál se mi docela líbil. Nenatočili zaklínače jako akční film, jako to je dneska módní(viz. Sherlock Holmes, Sedm statečných...), ale jako to, co to ve skutečnosti je - pohádka.
    • Jo, mě se to taky docela líbilo. Ten nízký rozpočet na tom byl trochu vidět, ale jinak to byl fajn seriál.
      • Trochu? :-O
        • Promiň, ale co bys čekal s jejich rozpočtem, zázrak? Na to kolik to stálo to vypadalo ještě docela dobře.
  • Anson Mount z Hell on Wheels by mi do role Geralta sedel asi najviac.
    • KrPa
      za me spise Zach McGowan z Black Sails

      ono popravde, pokud bude geralt zarosteny jako v 3. zaklinaci, muze jej hrat kdokoliv, ale pokud by mel vypadat jako v knizkach nebo v 1. dile, tak uz by se muselo vybirat peclive
    • Ten se ted objevi ve Star treku, takze nevim, jak realny to je, ale taky mi ze vsech hercu na Geralta sedi nejvic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit