Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mass Effect Savior!
    • jamar28
      Ale on jde pracovat na Anthem.
  • Nezbývá než doufat, že se dočkáme nového ME, nebo slušného DLC. Andromeda byla sice otřesná, ale nevadilo by mě jim dát další peníze za dobré pokračování.
  • Mass Effect je srajda pro masy. do mě.
    • SAVICZ: Tak, je to takový hodně zjednodušený KOTOR pro tehdejší Xboxáky. Proti tomu, co dělali Bioware dřív, je to o hodně horší. Je to taková ta lepší komerce, nakonec se jí člověk přejí.
      • A tvoje nekomercni a nezjednodusena hra? Oh... nikde. Tak co si dovolujes o tehle takhle mluvit? Pasoval ses na experta sam, nebo mas nejakou skupinku dobrodruhu?
        • to je ten KOTOR, ale ty jsi asi z výše zmiňované skupinky xboxáků takže ti chudáčku nedošlo, že to je hra. na mě ta komerce z ME přímo stříká, nemusím se ji přejíst, toho chodu jsem se pokaždé jen dotknul a musel jsem si odskočit na pány.
    • dodatek "do me" znaci, ze to pises jen proto, ze se chces hadat.
      • no, ja jen ocekavam kritiku, protoze vim jak to spoustu lidi opěvuje. podle me je to fakt strasne kycovita blbina.
        • Jinymy slovy rikas, ze sci-fi je blbina. To znaci to, ze nejsi schopen se odpoutat a povznest nad to, co vidis venku pres svy vymasteny okno, cili si omezeny. Pro takove lidi jsou sci-fi blbosti, coz je samozrejme uplne zcestne oznaceni, protoze obecne to blbost neni, ze ano, a svym zpusobem presne k tomu co se objevuje ve sci-fi krucek po krucku spejeme.
          • Coffin.Corner
            No třeba mě Mass Effect neoslovil proto, že má blíže k space opeře než ke sci-fi.
            • wau. to jsem se vás tady musel dotknout. to co tu píše Coffin.Corner je taky hlavní důvod proč se mi ME nelíbí, není to hard sci-fi, je to jen telenovela pro nehráče, pro pasivní pozorovatele plytkých příběhů absurdních charakterů. po herní stránce je to naprosto průměrný. a to myslím můžeme říct o ME1, 2, 3 i Andromeda. Mě na soubojovým systému nepřekvapilo vůbec nic, stejně tak jako na craftingu, interakcích se světem.. vás jo? teď by mě zajímaly ty výkřiky *3* a jestli vás chytil "příběh" no tak to potěš koště.
            • Heh dobře vás troll dostal, že vy se vždycky chytíte :D
        • Pilgrim66
          Jestli chceš kritiku, tak bys možná měl připojit nějaké argumenty.

          Tohle je jen výkřik děcka, co chce pozornost.
  • To je ten vlevo a nebo vpravo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit