Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeptal jsem se jestli by nestacila bleskovka a dostal jsem ban
  • Čuchám přeskinovaný Battlefront. Děkuji, nechci.
  • Co to je srpen do p...? To nemozte pisat ako ludia? *15*
    • Po vašem Augusztus...
  • Nebojte, za rok zde bude další BF na tohle se zapomene. Zbytečná debata.
  • Beta zacne koncom srpna? Hmm... ok... www.google.sk ----> ceske mesiace
  • Kde už jsem ty classy viděl? V předchozích battlefieldech? A, ano používat moderní classy v ´´první světové´´.
  • Jack1947
    Jo, tu betu zkusím bude sranda - proto ty betaverze jsou - aby člověk zkusil nějakou kravinu a měl dobrý pohled na hru kterou nikdy hrát nebude ( možná až sleví ale nah ) *4*
  • Bože no, tak to není první světová podle skutečnosti, ale v alternativní realitě. Už se to ví x měsíců, ale pod každým článkem o BF1 se najdou experti, kteří to pořád budou srovnávat se skutečností. WW1 není narozdíl od WW2 vhodné téma pro AAA Battlefield hru, tak se s tím smiřte.
    • Magister_Peditum
      Máš v tom hokej. Ona to podle DICE skutečně skutečná WW1 být má. To o té alternativní WW1 byl pouze hoax. Ale hodně věcí by se tím vysvětlovalo. *3*
      • Cože??? Bereš to trochu doslova, prostě to není hra podle reality a basta. Nebo myslíš, že všichni ti vzdělaní lidé, co v EA pracují nemají ponětí o tom, že v té hře jsou faktické nesmysly? *1*
        • Magister_Peditum
          What? "Bože no, tak to není první světová podle skutečnosti, ale v alternativní realitě. Už se to ví x měsíců, ale pod každým článkem o BF1 se najdou experti, kteří to pořád budou srovnávat se skutečností." Vždyť to je hra podle reálné WW1 války!!! DICE vyvrátili fámy, které se po prezentaci na E3 roznesly, že mělo jít o alternativní realitu. *1*
          • X měsíců se ví ,že to žádná alternativní realita není . Kdyby sis o tom alespon pred takovym sračkokecem ,něco přečet . Ach jo . Hlavně že tu všichni hejtujete a víte uplnou 3,14ču .
            • další pablb *1*
          • Aha.. koukám, že tady to bude asi těžký, když je někdo natvrdlej. On pojem "alternativní realita" je trochu širší, víme? Já ho použil ze svého hlediska a ty ses toho chytl a držíš jako klíště. Mě jsou nějaké E3 fámy, o kterých nic nevím, úplně u zádale. Přečti si rozhovor s lead designerem Dice někdy z května. Jasně tam řekl, že všechna vozidla i zbraně co jsou ve hře jsou reálná. Ale co se týče hratelnosti, tak ta je pro ně priorita číslo jedna. Takže tanky jezdí rychle, kulometem střílíš od pasu atd..
            • Meleš h@vna magistře. Přečti si to celý ještě jednou a možná ti to dojde. I když pochybuju...
            • Magister_Peditum
              Alternativní realita nerovná se skutečnost, proto je tam to slovo alternativní. Najdi si ho ve slovníku. Tečka. Hotovo. Šmitec. A to DICE vyvrátili. Takže si nech ty familiérnosti a urážky od cesty. Kdybys si ten pojem nezaměňoval s hratelností, tak by to bylo lepší.

              EDIT: Nějak se držíte při zemi. Veskoslavovi běžně naklikávali 60 mínusů. *1*
  • Battlefield: Brotherhood of Steel
  • nic nekříčí "První světová válka" tak jako týpek v power armoru střílející z kulometu od boku
    • Magister_Peditum
      Mně už je to snad i jedno. Prostě budu BF1 považovat za hru odehrávající se v alternativní steampunk první světové a budu spokojený. *3*
      • Alternativní steampunk máš tak mmožná v hlavě :D Mě se líbí, jak je tu najednou každej, komu ještě teče mlíko po bradě, expert přes první světovou :D o který slyšeli poprví při oznámení hry :D
        Hra je udělaná tak aby bavila . Obsahuje dobové věci ,jen je používá jinak . Aby hra byla zábavná . samozřejmě těžký kulomet , který se převážel za koněm ,asi těžko ponese v ruce :D Ale co na tom . Realitu nikdo nečeká . Jinak ocelové pláty byly vcelku normální . Ocelová maska už nebyla tak častá . Navíc ji používal ostřelovač... Pokud chcete realitu , jděte si hrát nudnej verum . Tohle je o zábavě :)
        • nemusíš bejt expert abys viděl že tohle je bullshit, stačí vidět jedinej film o první světový válce. na hrách z druhý světový jako medal of honor a call of duty je právě dobrý že vypadaj jako ty filmy, tohle vypadá víc jako starship troopers
          • No musím souhlasit ,že atmosféru Allied Assaul od té doby žádná jiná hra neměla . za mě nejlepší válečná single střílečka .
          • a co má společnýho koridorová hra z druhý světový z otevřeným multiplayerem z první ? Která není realistická a nikdo ani neřek že bude .
        • Magister_Peditum
          No jo no. To je ta nevýhoda internetových diskusí, kdy ti nikdo neuvěří, že si historii novověku studoval. Ale věř si čemu chceš. Třeba i tomu, že jsem o ni do letošku neslyšel. *15* Jinak mě baví, jak mě každý fanda BF posílá hrát Verdun. Asi to nebude o tom, že z BF chci mít druhý Verdun, což?
          • NO divný to není . Můj předchozí koment byl spíš myšlenej všeobecně na ostatní hatery . Jelikož tu většina lidí nadává na to ,jak Bf neni reálný .Ano není a nikdy nebyl ( max tak dvojka po fanouskovskem modu ) ,tak to od toho ani nečekejte :) Pokud někdo chce historicky prřesnou střílečku ,tak pokud vím ,jiná než Verdum není .
            • Škoda ,že za pár měsíců bude ve hře běhat same solo děcko a teamova hra bude tatam . Např.. jezdit sam v jeepu , sam ve vrtulniku ,protože se přece musim zakempit na barak s amaterským sniperem a na ostatni kakat :D nebo neopravit tank ,když stojim vedle nebo po nastoupení do vipera ho při první možnosti rozjebat o barák a zabít střelce :D :D Příkald z BF4 a 3 pro rejpaly .
    • Už aby vyšel Batlefield 1415. Automatická kuš na 30 ran, či Rambo luk s vybuchujícími hroty, popřípadě obrněný koňský povoz s tarasnicí střílející super extra vybuchující kameny může být obrovské oživení hry. Na co jsem zapomněl, jo na galaktické samonaváděcí orly jenž (jak jinak) vybuchují při nárazu. Jeden z modu může být třeba capture the ash.

      Ta hra vypadá jako zklamání :(
      • to uz vsefchno bylo ve far cry primal, takze noseni drivi do pralesa
    • najprv som sa tešil keď to prvý krát oznámili, ale po každom novom infe som akurát tak viac sklamaný. Okrem toho ony tie kovové dosky v prvej svetovej aj používali, ale nebolo to platné proti ničomu inému než malým kalibrom a možno črepinám, no a guľomet od boku je samozrejme blbosť...
      • Kulomet od boku blbost není, John Basilone to takhle kropil s prvoválečným kulometem ve 2.světové. Nicméně ostatní výstroj toho kulometčíka je blbost :D
        • Magister_Peditum
          M1919 Browning není prvoválečný kolomet. A ano, teoreticky se s tím střílet od boku dalo, ale trefil si s tím leda prd a moc si toho nenaběhal, tedy spíš nic než málo.
          • Ale on střílel z M1917 Browningu :P A Japonců trefil celkem dost :D
          • JamesFaith
            Tak lehký německý kulomet MG08/15 se ke střelbě od boku používal už za první světové. Tady je pěkné video od AZ Guns, kde z něj od boku střílí (3:16).

            https://www.youtube.com/watch?v=Y3XTPWnV2rw

            Další kulomety, které se relativně běžně používaly ke střelbě od boku, byl třeba Lewis a francouzský Chauchat. Tady jsou fotky z výcviku z 1917.

            http://www.usmilitariaforum.com/uploads//monthly_02_2009/post-5143-1235449966.jpg
            http://www.usmilitariaforum.com/forums/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_rel_module=post&attach_id=141883
            • Magister_Peditum
              Bavíme se pořád o MG 08/15 nebo si vybíráš zbraně, jak se ti to hodí? *15*
            • JamesFaith
              Až na ten malý detail, Magistře, že se to prokazetelně v omezené míře praktikovalo, např. při australském útoku na Pear trench v bitvě u Hamelu, kdy použili Lewise. Tomu manévru se říkalo "marching/walking fire". Když se v osmnáctém roce na bojiště dostaly M1918 BAR, úspěšnost toho manévru se pak zvýšila natolik, že se dostal i do oficiálních příruček.

              Ale chápu, že po tak urputné kritice nového Battlefieldu pod každým článkem, co ho zmíní, je pro tebe těžké přiznat, že by ses jednou mohl splést i ty.
            • Magister_Peditum
              Výcvik je jedna věc. To i rakouské manuály před rokem 1866 ukazují i střelbu z Lorenzovky vleže, ale použil to snad někdo u Sadové? Navíc ten týpek ve videu jen stojí. Nikam si nevykračuje a pochybuju, že by v reálu vojáci v zemi nikoho jen tak pochodovali a stříleli. Sebevrazi snad.

              Sr_Lobo: Ne, mně se na hře líbí třeba vozidla a letadla. A jsem otevřen důkazům. Bohužel mě zatím žádné nepřesvědčili. Já z BF1 nechci mít simulátor. Jen se mi nelíbí, že z toho udělali další generickou WW2 hru jen s jinými modely. Na to jak dlouho jsme čekali na AAA hru o WW1 je to prostě škoda. Navíc mám obavy i co se týče samotné značky BF. Zatím mi to víc připomíná Battlefront než Battlefield. Ale třeba to alespoň bude zábavné.
            • JamesFaith
              Ty problémy myslím měly jen ty dvě první verze Chauchatu - předválečná a vyráběná za války. Ve 20. letech se ale na Chauchatu hodně zapracovalo, kdy se snažili všechny ty mouchy odstranit. Ta zbraň, co se používala v následujících letech, už byla úplně jiná kvalita.
            • Sr_Lobo
              No neřek bych, že to bude pověst. Podobně se o něm vyjadřovali i čeští legionáři *15* Jinak kdo ještě nebyl tak doporučuju navštívit expozici Legiovlaku až k tomu budete mít příležitost.
            • A s tím Chauchatem je to dost možná mýtus, zapříčiněn používání americké munice :) Francouzi ho používali ještě v Indočíně.
            • JamesFaith
              Jo, s tím Chauchatem je to pravda.

              V armádním muzeu v Praze jsem se na tohle téma bavil s jedním Američanem, co jsem mu v Praze dělal průvodce, a ten vyprávěl, že když do Evropy připlul Pershing, Francouzi se mu je pokusili vnutit a Amíci je po pár pokusech raději naházeli do řeky. :)

              Ale jeho "kvalita" nemění nic na tom, že jde o další ukázku kulometu, který se dal používat za chůze.
            • Sr_Lobo
              Ja se ti divim, že se vůbec snažíš! Magistrovi se to takhle prostě nelíbí takhle, takže se budeš moc přetrhnout a stejně to bude k ničemu *15*.
              Jinak nevim jeslti to tu už padlo ale z Lewisu se da střilet za chůze i ve Verdunu - ano - není to kupodivu sniperMG ale na čištění zákopu z blízka super (alespoň ve Verdunu :). Chauchat bych snat radši nevytahoval, mám pocit, že se jednalo o asi nejhorší "kulomet" v historii - považte - pěchotní kulomet vyráběný francouzskou firmou na jízdní kola ... to je vskutku smrtící kombinace ... bohužel smrtící pro ty, kteří jimi měli disponovat *15*. Teď už nevím kde jsem četl, že vojáci co ho vyfasovali se ho při první možné příležitosti zbavovali a vyměňovali za zbraně ukořistěné od nepřítele.
      • Magister_Peditum
        Jo, pancíř používali, ale poměrně rychle přišli na to, že je absolutně k ničemu a jen vojákovi stěžuje už tak dost náročný přesun po bojišti. Tak jako tak to rozhodně nevypadalo takhle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit