Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Velká chyba, indie hry nemají budoucnost
    • Erien
      To ty taky ne.
    • Ako často fajčíš toho koňa?
  • indie hry su chujoviny
    • Neco takovyho muze rict jen ceskej buzik.
      • ceskej buzik hraje jenom indie
  • Tak zrovna prave PS+ je pro me duvod, proc si poridit PS4. Predplatil jsem si ho na dva a pul roku a to se mi pro PS4 nashromazdi tolik her, ze bych byl blazen si ho neporidit. Stejne tak ti co nemaji Vitu uz ted maji na PS+ ohromnou sbirku paradnich her. Ted se da Vita koupit za necelych 5 kKc i s Killzone a 8GB kartou. Kdybych uz ji nemel, tak do ni okamzite jdu. Kdo nema PS+ je podle me blazen. Takze to, ze v jeho cene bude i multiplayer me vubec netrapi. Kdybych si ho musel porizovat jen kvuli multiplayeru, tak by mi to vadilo, ale takhle ne. U lide co hodne hraji multiplayer mi prijde fer, ze ho budou platit jako sluzbu, preci jen jsou s nim spojeny nejake provozni naklady a ti co ho nehraji, tak mohou hrat ciste singleplayer a nic platit nemusi. Navic jak znamo, neplati to pro vsechny hry, u nekterych her bude multiplayer i pro ty, co PS+ nemaji.
  • Dneska když chce někdo zaujmout tak MUSI vyzdvihovat indie scenu, po letech sucha kdy se herni prumysl nikam nepohnul zoufali lide zacli tihnout k indie scene, ale bude stacit par skutecne next gen titulu pro nove konzole a pC a po indie scene nevzdechne ani noha, jako tomi bylo vždy.
    • Lituju lidi, kteri hraji POUZE AAA tituly. Zduraznuji to slovo pouze!
      • tak nektere indie hry jsou fajn, ale dneska to je tak ze vychazi tehle her asi 10 denne a každý den se jich 10 novych oznami, kazdej jouda dela dneska hry, protože hraci na to slysi, ovšem kvalita je bidna.kdyz k tomu pripocteme další desitky her na telefony a tak, tak vychazi neskutecnej bordel a herni scena pak pusobi jak dvorek pro nenazrany pitomce, takze trocha presunuti zajmu na AAA next gen a upozadeni indie sceny bude jen k prospechu, aspoň každý paptlal co dnes dela hry pochopi ze když chce udelat něco skutecne zajímavého musí se vic snazit.
        • a ještě, dřív spousta tehle her byla zdarma, protože jejich kvalita byla bidna ale presto zadarmo mohli nekoho zaujmout, dneska každý kdo namaluje par pixelu, které rozpohybuje, da tam skore a achievmenty si mysli ze za to muze chtit peníze, pac dneska by lidi monetizovali i vlastní prdy kdyby mohly..krize je kruta ja vim...takze kvalitni vysorozpoctove hry které lidi zaujmou poslou zpet všechny tyhle patlaly zpet do práce do fabriky kde byli az dosud a bude klid:)
          • Ja to beru jako rozsireni herni nabidky. Kdy jindy vychazelo vic her nez dnes? Aspon na pc teda.
            Jinak ty hry "par pixelu", jak pises, taky nemusim. To je nekdy fakt drzost, jak to vypada *1*
  • Doufám, že bude ještě několik dobrých exkluzivit na PS3, protože na PS-zkurvenou-4 totálně jebu. Jo a je to kvůli nutnosti mít PS+ abyste mohli hrát online. Tfuj, taková kudla do zad pro fanouška, který už od malička vyrůstal s PS a za MP nemusel vůbec platit, se jen tak nevidí.
    • mdkGT
      Ale neda mi to, prezentujes se jako velky fanousek PSka (ktery odmalicka......), ale kvuli pitome stovce, za kterou si nekoupis ani pizzu (nebo mozna jo, nejakou socialni v Holesovicke trznici), abych citoval "na PS-zkurvenou-4 totálně jebu" tak to nevim jak moc velky fanousek tedy ses, muj deda bude asi vetsi.
      • To je zvláštní, že jsi zmínil pizzu. Zrovna před nedávnem tam, odkud jsem si ji vždycky šťastně s vysmátým ksichtíkem objednával, ji zdražili o 40,- Byl to pro mne šok a naprostý WTF, tak jsem se jim na to vysral. *13*
        • Jack1947
          Nebo , mozna nejsi tak uplne ... nebo trosku tedkanc mi vypadlo to slovo ( jak jsou ty takovy lide).
          Myslim ze uz to mam , ... na korunu i kdyz neni divu v dnesni dobe se zdrazuje opravdu vsechno , vidim to i u nas a obycejne potraviny meni ceny pomalu jak akcie na burze o tepelnych a elektrickych sluzbach ani nemluve , tak snad jedine ze to pojisteni na auto ( i kdyz jak pro koho) zustava tak nejak v hladine. Je to hruza no. Kam to tady speje... Zeme krvaci, a krvaci cim dal tim vic... *9*
          • tenhle postoj, proc to neplatit, kdyz je to par korun ve vas pestujou korporace

            coz byl duvod, proc jsme donedavna meli tak drahy sluzby u mobilnich operatoru, proc to neplatit, kdyz je to par korun za kazdej hovor/sms *6*

            libi by meli bejt ochotny platit za pridanou hodnotu, ne za cokoliv
          • mdkGT
            elektrina a plyn pristi rok zlevni, tim by mely (ciste teoreticky) spadnout i naklady vyrobni a tedy by melo dojit k mirnemu poklesu cen mimojine i potravin *15*
    • konzolista, co neni ochotnej cokoliv platit? tahni treba na pc, ty kaciri *5*
      • Jack1947
        Beztak to bylo lepsi , Kdyz MP (PS1PS2) nebyl tak ucelove zasadni a prevazovalo SP , dneska jak s jidlem roste chut a konzumenti konzumuji a radi. Se proste dela vic, a vic aby se mastily kapsy a kdyz se prijde na stokrat ohrane tim lip, Paid in full . *3*
      • EDIT: škoda reakce. *5*
        • u r welcome bro, si to tam mel nechat, stejne je ted ta krabicka uz jen prevleceny pc s exkluzivnima cenama *5*
    • Jack1947
      GZ, k napsani sprosteho slova, bez cenzury *3* . Reakce na zacatek vlakna.
    • mdkGT
      A jake mp hry si prosimte odmalicka na te PS1 a PS2 hral :D
      • Na PS2 bylo docela dost her s mulťákem přes net. Ty o tom nevíš?
        • mdkGT
          Vim, ja se ptal jeho.
          • A proč? Když víš, že některé hry na PS2 šly hrát přes net, tak co záleží na tom, které hrál? Asi logicky prostě některé z nich. A jelikož nezmínil, jestli vyrůstal s PS1 nebo s PS2, tak je jen logické předpokládat, že s PS2, když s PS1 nešlo hrát po netu.

            Já vím, snažíš se ho nachytat takříkajíc "na špek". Moc ti to ale nejde.
            • mdkGT
              tak ti preji prijemne snazeni
            • Udělat z tebe troubu. Ale tak ono to nemá moc smysl, protože ty můžeš vždycky všechno prostě popřít.

              To je ta magie internetových diskuzí. *1*
            • mdkGT
              Ale o co se snazis ty, to netusim.
          • Ten multiplayer jsem myslel konkrétně jen u PS3, ale že jsem fanoušek už od prvního PS. Na PS2 mám pocit, že jsem něco online hrál taky, ale už nevim, co to bylo, nechci kecat.
        • God-of-War
          Bylo jich dost, ale rozběhat tam internet, to bylo něco neskutečnýho.
    • Miserius
      Das 3 stovky a hned dostanes i Drive Club a budes moct hrat multak 3 mesice, mezitim dostanes dalsi hry... Jo, to je fakt spatnej obchod *1*
      • God-of-War
        Ty hry budem dostávat každej měsíc, pokud se nepletu:)
        • Miserius
          Jojo, pry to bude stejny jako doted... + teda budou stale davat ps3 hry a ps vita (tech uz mam taky destiky a to ani Vitu nemam *1* )
          Mimochodem paris GTA Online? Ja uz jsem sice lvl 11 a budu mit na baracek, ale porad to moc nechapu *1*
    • God-of-War
      Já třeba v PS+ nevidím absolutně žádnej problém.
      • Momentálně PS+ nabízí zadarmo hry, který mě buďto nezajímaj nebo je mám několikrát dohraný, takže tady je důvod, proč by mě to mohlo potencionálně srát u PS4. Ale jde mi o tu hlavní věc! Už takhle dám, příklad, za Killzone Shadow Fall 1300,- a ještě platit za online? Dělaj si ze mě piču nebo jak? Je mi jedno, že konkurence Microsoft to už takhle dělá od uvedení X360, protože mě ta konzole nezajímá, ale u Sony mě to totálně zklamalo.
        • Miserius
          Jasný, protoze PS3 už je to věčnost... Ale jakmile budou davat i PS4 hry, tezko je uz budes mit nekolikrat dohrany... Ja nechapu ze doakze lidi vytocit 100 korun mesicne jen proto, ze jedna zveci ktery si plati bude multiplayer... Prijde mi, ze kdyby za stovku mesicne dostali soukromý letadlo tak se stejne vztekaj, protoze plati multiplayer
          • ja tomu rozumim tak, ze sony se snazi, jak jinak, oloupit hrace, co si koupi jen par her, a hrajou prevazne multak, vetsine to nevadi, tak proc tem par ostatnim nezdanit jejich omezenej konzum *6*
          • Asi se nechápeme. Škoda.
            PS3 - The Last of Us Multiplayer - ZADARMO.
            PS4 - The Last of Us 2 Multiplayer - PLACENÝ.

            Vidíme ten rozdíl? A je mi jedno, že jde jen o stovku. I kdyby šlo jen o šlápnutí do hovna, tak se mi tahle změna v politice Sony nelíbí a budu plivat.
            • Mulťák Resistance 3 jsem hrál a žádný PS+ jsem nepotřeboval.
            • TheGGG
              i na PS3 musíš u některých her mít pro hraní mulťáku PS+ např. u resistence 3
            • MiseriusPH: To, že ti můj názor hned nevlítne do klína neznamená, že je to hovadina. Tak to zklidni.

              Jinak jsem snad nemusel psát nějakýho smajla k tomu ,lepšímu mínění', aby jsi poznal, že jde o ironii, ne? *12* To jen abych uvedl na pravou míru to, že vlastně každý uživatel tady je mi u zádě. Citliví poštěváčci ať si to prosím neberou zle.
            • miserius, aneb cisarovy nove saty... *6*

              vetsina lidi se chova stadne, a opakujou, co nekde slyseli, aniz by to nutne musela bejt pravda, proste platit za zbytecnost neni normalni

              si predstav, ze ti kazdej na clovek na planete da korunu, tak mas 7 miliard, no a zkus ty dat kazdymu na planete korunu a je z tebe celej zivot otrok a par generaci tvych potomku...

              korporace se te nesnazi znicit, ty se te snazej prubezne vysavat celej zivot, ses pro ne neco jako power cell pro matrix
            • Miserius
              To me fakt mrzi, ze jsem te zklamal *15* Kdybys nepsal hovadiny nemas 12 minusek... A to ze te bolí dat nekomu 100kc mesicne protoze jsi doted nemusel, to je čecháčství, ne nejaky hrdinstvi nebo obcanska vzpoura nebo jak by ses to jeste rad popsal
            • Co to má s čecháčstvím společnýho do hajzlu? To, že mi vadí jak nás nutěj do PS+ kvůli online ze mě dělá "klasickýho čecháčka"? Že jim to nezobu z ruky jako ostatní opič-- teda lidi, neznamená, že mě budeš hned takhle škatulkovat.

              Dá se říct, že jsem měl o tobě lepší mínění, v tom smyslu, že když už nějakej normální uživatel, tak Mis je jedním z nich. Teď akorát říkám, že se z tebe vyklubala teda pěkně hnusná řiť, to si povím.
            • Miserius
              Teda ty mas ale uvazovani, klasickej čecháček
      • Tak jde o princip. Proč muset platit za multiplayer, když ten stejně bude většinou P2P? Sony to zavádí jenom proto, že si to může dovolit, když Microsoft tenhle podraz jede už několik let a neexistuje proti tomu silnej odpor.

        A taky si přiznejme jedno. Zrovna ty nikdy neuvidíš problém v ničem, co Sony udělá.

        A abych jen nežral, tak je fakt, že Sony aspoň k PS+ dává hodně zajímavých her. Tim se vynaložené peníze vrátí. Ale to nic nemění na tom, že by bylo víc férovka to lidem nenutit.
  • Úspech Playstation konzolí se tvoří podle mě na dvou frontách. Ta první jsou mainstream PS3 exkluzivky - The Last of Us, Uncharted, Gran Turismo, Infamous atd. atd. prostě hry spjatý s Playstationem. A mezi ty klidně může patřit i takového falešné indie na styl Journey a.k.a. platí to Sony, ale nijak to moc nezdůrazňujeme, nechceme přijít o hipstery.

    A ta druhá jsou silně japonský hry jako tituly of Idea Factory, Gustu nebo Nippon Ichi Software. Ty jsou taky tradičně na Playstationu.
  • Jack1947
    Nevim jestli zrovna " je klíčem k úspěchu..." ale urcite jako alternativa vyvoje plus. A rozsireni zanru nekam dal jen nez na sve domovske platforme a k tomu jeste ze je otevreny takze to i mnohe usnadni.
  • MickeyMutant
    Šuhej Jošida... a budu to psát!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit