Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je to parádní a dokáže zaujmout. Sice její znovuhratelnost se u každého hráče liší podle toho, kolikrát zvládne umřít, než ho to vytočí natolik, že hru buď vzteky vypne, nebo praští s mobilem o zem. I tak se ale ke hře budete stále vracet. Hlavně proto, abyste zjistili, co všechno se dá ještě objevit.
    Chtěl jsem se ale zeptat.. údajně je tam několik různých konců, ale ať to hraju jak to hraju, podařily se mi jen dva. Umřít na nedostatek nějaké suroviny a doletět ke spřáteleným mimozemšťanům, co mě informovali o osudu Země. . Jakové jsou tam ty další konce?
  • Keyz
    Škoda, že to je pouze na telefony. Vypadá to jako FTL a to je dobré.
    • MickeyMutant
      Návod na zprovoznění na PC:
      http://www.rockpapershotgun.com/2014/03/12/how-to-run-android-games-in-windows/
      • Keyz
        Dík
    • Zayl
      FTL to nesahá ani po kotníky.

      A co se týče poměru luck / skill je to horší jak bubňáky v hospodě.
    • Jack1947
      Pokud je hra uspesna, nedivil bych se kdyby drive nebo pozdeji byla portovana na pc, uz zde bylo nekolik pripadu. (Shadowgun:Dead zone, Angry birds a jine... ) *3*
  • MickeyMutant
    "Out There je jednoduchá... vesmírná strategie..."
    vs.
    "Ve výsledku je Out There velice těžká hra..."

    Tady při recenzování buďto došlo k průletu galaxie z antihmoty, anebo by bylo vhodné dovysvětlit, že v prvním případě se asi mluví o formě, ve druhém o obsahu.

    "Out There je v první řadě hra o surovinách."

    Není*4*Out There je o poletování po vesmíru a vylepšování kosmické lodičky. O surovinách je odstavec v receptu na dort pod nadpisem "Co si přichystáme před pečením".
    • Staci se podivat na recenzenta... Lucie Jirikova, na PCT znama znacka, jeji "recenze" jsou perly, na ktery kazdej v diskuzich nadava...
      • Asi tak...stacilo mi par jej recenzii, taky clovek by sa vazne mal venovat niecomu inemu...ja tiez netocim filmy, ked som z toho blby!
      • Presne tak. Na druhou stranu kazda snaha dobra a nikdo nam nebrani psat tecenze taky :-)

        O hre jsem nevedel. Z recenze se nic nedozvedel ale to nevadi neb to uz parim a je to celkem dobry :-p
    • Asi mysleli jednoduchá ve smyslu simple a ne easy
      • Ono je zcela zřejmé, co je tím myšleno, jen někteří lidé rejpou a bojí se, že to ostatní nepochopí z kontextu, který by měl v češtině bohatě stačit, zatímco vysvětlování významu českých vět slovy z angličtiny už mi připadá jako dobrá degenerace. :-)
    • Nejspíš mysleli, že to má jednoduchý princip, ale hra sama o sobě je těžká.
      • nebo nejspíš nemysleli
    • Takovej průlet galaxií z antihmoty bych chtěl vidět. Zajímalo jak má ta galaxie vyřešenou anihilaci (předpokládám, že letíme z normální galaxie složené z částic do galaxie z antičástic a zase ven).
      • MickeyMutant
        Myslel jsem to tak, že plusy se změní na mínusy, ano se změní na ne a jednoduché se změní na těžké*3*Ale nejsi sám, takovej průlet galaxií z antihmoty by chtěl kromě tebe vidět asi každej astronom a fyzik na zeměkouli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit