Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • priste budou hry vychazet i na fotak. Uz se nedivim, proc se lidstvu zmensuje mozek http://www.novinky.cz/koktejl/221203-hloupneme-lidsky-mozek-se-poprve-v-historii-zmensuje.html
    • Mr.Lolendo
      Rutina a podvolení zabíjí inteligenci.
    • Ano, lidi kolem tebe hloupnou, zatímco ty si ten génius co čte novinky...
  • Co to furt poslední dobou vymýšlejí za nesmyslné konzole, pc hybrydy nebo co to má být.
    To chci vidět jak se to vyplatí v nynější konkurenci , už tak je těch konzolí nasraných, ať si to strčí už někam
    • Zajdi si třeba na bazén, koukni po holkách, dej si pivo a mysli chvíli na něco jinýho. Až se vrátíš, tak se tomu tvýmu výplodu musíš zasmát *3*
  • Whoossain
    Bejt to na mě, tak udělám něco, na čem by šlo hrát všechno od androidích hříček přes konzolový exkluzivity až po PC hry s grafikou na ultra-mega-high. Krom toho by k tomu šla připojit klávesnice, myš, gamepad, monitor i televize. Umělo by to i přehrávat multimédia, nakupovat na internetu a vařit kafe. Ale na mě to neni. Škoda...
    • trolo
      ja to kludne urobim. psotavime hi end pc. kupime k tomu kavovar. slepime to paskou a zacneme to predavat. easy
    • rami.cz
      :-)
    • Vždyť to už existuje, říká se tomu PC *1* ...teda až na to kafe *3*
      • smejki
        ORLY?
        http://th08.deviantart.net/fs16/PRE/f/2007/149/0/5/USB_Coffee_Machine_by_vivifyer.jpg
        *1*
      • "...teda až na to kafe"

        challenge accepted.
      • GlaDOS
        Tak mi sežeň na PC Journey a Heavy Rain. Díky.
        • Nebylo specifikováno, že "nejnovější" a že z PS3 *3*
          • Whoossain
            Sorry, ale "konzolový exkluzivity" je snad dost výmluvný...
            • Existují emulátory. Pochopitelně konkrétně PS3 asi zůstane díky unikátní architektuře bez emu, nicméně pokud vlastníš například konzolové exkluzivity na GameCube nebo PS2, tak si je můžeš zahrát na PC.
  • Na gauci a ve vane uz hraju davno a prevazne, na to nepotrebuji ouyu.
  • morokura
    Mě by spíš zajímalo co se na tom přes multiplayer bude hrát. Neslyšel jsem o jediným zajímavých titulu. Klidně se necham překvapit, ale tahle krabice podle mě nemá šanci. Kdo si to podle nich má koupit?? Je to jenom hype z kickstarteru a hromada bullshit PR. Nejvíc mě ale vytáčí ty OUYEAH kecy Julie Uhrman jak to bude mít každej v obejváku a jaká to bude pecka.
  • Mate opravdu zajimavy zpusob jak o tehle konzoli informovat. Nejdriv clanky ze je to cele velky podfuk. Pak informace ze PR oddeleni mlzilo ohledne spousty her ale kde nic tu nic. Druhy den vydali obrovsky list her, tady pochopitelne ani slovo. Pak zase clanek jak je to vsechno nejiste atd. Na jinem serveru chvili po tom informuji ze se to uz bude shipovat zakaznikum, tady ani slovo. Ted zase tohle - ja nevim co proti nim mate ale neprijde mi to uplne fer. Osobne jde tahle konzole uplne mimo me, jenom nechapu ten hate.
    • Naprosty souhlas!
    • Koukám, že nejsem jediný, kdo si toho všimnul (psal jsem o tom o pář řádek níže). To samé jsem nedávno kritizoval u novinky pro Sniper Elite: Nazi Zombie Army a měl jsem nakonec pravdu...
    • GlaDOS
      Taky jsem si všimnul toho, že Aleš moc Ouyu nemusí. Kdybych nečetl i jiné weby, skoro bych si myslel, že Ouya je nástroj ďábla.
    • Hate zcela oprávněný, další kepl do baráku.
  • Zatím se prezentují jen rendery kupou silných řečí, nic mě zatím nevyvedlo ze skepse. Ale pokud uspějí, tak si to pořídim. Zní to jako zajímavý komplement k sofistikovaným PC věcem, kdy si u telky zablbnem s dětma u něčeho odpočinkového.
  • Já furt nechápu tu snahu redakce o pošpinění OUYA, neustále se o ní píše kriticky. Dafuq proč? Lidé si to zaplatili na KickStarteru za své, tak co...

    Jinak OUYA by mohla být ekvivalentem vietnamskejch videoher z devadesátých let. To jsme tehdá zajeli s taťkou k ťamanům, koupili "konzoli" (stálo to asi litr) a pak u toho dva roky blbnuli, dokud to najednou nechcíplo a nejelo se pro další kousek :). Contra, tančíky, Mortal Kombat, Duck Hunt, Iceman... to byly pecky. Nemělo to supr bomba grafiku, ale fachčilo to na každé telce, nebylo to drahé a měl to doma skoro každý (takže se daly měnit kazety). Navíc to bylo i BFU friendly, prostě jen zapnout "On" a jelo to, žádné loginy na net apod.
    • smejki
      http://en.wikipedia.org/wiki/Nintendo_Entertainment_System
      http://en.wikipedia.org/wiki/Contra_%28video_game%29
      Nikde tam nevidim Vietnam...

      K zamyšlení pak přihodím: http://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_cars#Copying_claims_controversy
      • Si asi nepochopil, nebo jsi nebyl ještě nebyl na světě, kdy se u vitnamců kupovaly černé krabice s těmato hrama.
        • smejki
          ale byl, já je pařil. Zrovna Contru jsem coopil se ségrou do zemdlení.

          Pointa je, že srovnávání OUYi, jakožto svébytného legálního produktu, a vietnamských konzolí (+her), jakožto ilegálních kopií existujícího produktu, je... ani nevim co. Netuším, co se tím autor OP snaží říct. Že to bylo vlastně gratis (protože pirátství)? To OUYA nebude (ledaže by ji chtěl krást). Že to bylo plug 'n play? To jsou dnešní konzole taky. Že na tom byly supr hry? Aby ne, když to byly onehdejší AAA tituly (cenu pirátských kopií opět pomiňme, pokud tedy autor netouží hry na OUYu krást).
          • Ne, tím jsem chtěl jen říct, že by to mohl být ekvivalent levné a dostupné zábavy pro celou rodinu jako tehdy. A necpěte všude pořád "pirátství", za chvíli to na mě vyskočí snad i z hajzlmísy. *7*
    • Robotron3
      To byly sice vietnamské konzole, ale hry to byly od Nintenda, takže herní kvalitou ani náhodou nic podřadného *3*
      • A jak to vlastně fungovalo? To to nějak nintendu heknuli/ukradli?
        • Robotron3
          Tak asi ano, prostě zkopírovali celou konzoli i cartridge. Tehdy ty věci nebyly nějak softwarově zabezpečené a chráněné, takže to šlo asi lehce.
          • x_ander
            A ty hry byly fakt originál? Co si pamatuju, tak třeba ten Mortal Kombat byla taková ořezaná verze (scorpion nevystřeloval svůj hák, ale jen házel fireball, nebyly tam fatality atd..).
            • Ne, zkopirovaly se i ty hry (jako znovu naprogramovali) podle vzoru. Ostatne na konzolistovi jsem videl video na ouyu s kopii maria.
            • Robotron3
              Byly to v podstatě kopie. Vzali originál a buď ho tam dali tak jak je, nebo to ještě hackli a něco tam ubrali, nebo přidali. Proto bylo na těch kazetách 1000 + 1 her třeba padesát verzí Mario a Contra a každá ta verze měla jinej hack, víc životů, jinou barvu panáčka. Nebo já už nevim co. V tý době to byla dost super věc, protože jinak se k NES hrám normální smrtelník u nás snad dostat ani nemohl.
  • Proč "launch"? proč ne "vydání", "uvedení na trh"? To už rovnou dejte odkaz na EN recenzi / novinku ať si mohou lidé procvičit angličtinu a ne prznit češtinu anglickými slovy, která se dají napsat i hezky česky.
    • Dobrovský Reloaded *1* Jazyk se prostě vyvíjí... I ty určitě běžně používáš slova, která zdomácněla a ani možná nevíš, že pocházejí z cizího jazyka *3*
      • Tohle ale rozhodně není ten případ. A pokud by se jednalo o slovo přejaté a následně zdomácnělé, pravděpodobně by se psalo nějak jako "launč". Navíc jsem si nevšimla, že by se v hovorové češtině tohoto slova užívalo.
        • Jedině lančmít!
      • Ale je vývoj a "vývoj" :) Nehledě na to, že spousta slov pochází z cizího jazyka, ale jiným čistě českým slovem je nenahradíme, nebo nahradíme obtížně. Prostě slovo "launch" je nahraditelné. Ruku na srdce, kdo by napsal třeba sousloví "poslední launch raketoplánu"? *1*
        • Tak to bych ti přál někdy zabrousit mezi letce. Většina odborných výrazů se používá anglických, i když český ekvivalent existuje. Je totiž (někdy i životně) důležité vyjadřovat se naprosto přesně a anglické výrazy jsou přesně definované a mezinárodně srozumitelné. Český překlad může být nepřesný, nebo dokonce zavádějící. Neseznámený posluchač by neměl páru o čem je řeč.

          ...a podobně je to i v okruhu háčské komunity. Zde použitá slova se určitě nikdy neobjeví v pravidlech českého pravopisu, ale zainteresovaným lidem zjednodušují komunikaci, když české opisování anglických výrazů by bylo spíš na škodu srozumitelnosti. A jazyk je přece nástrojem komunikace.
    • čeština je zprzněněj jazyk sám o sobě :)
    • Má ale trochu pravdu. Redaktoři obecně mají mít kvalitu českého jazyka a pravopisu na mnohem vyšší úrovni než ostatní, takže by měli mít také dostatečně velkou slovní zásobu, aby mohli nahrazovat cizí slova českými ekvivalenty. Abych ale neprskal, tak většinou to tak dělají. Tady jim to trochu ujelo, no jo, zase Alešek *7*
      • smejki
        "aby mohli nahrazovat cizí slova českými ekvivalent"
        mohli, nemuseli. Každej si to sází, jak mu velí jeho cit. A do toho se například započítává i zohledňování slangu - kam zrovna launch rozhodně patří. Není lepší ten text, který je jazykově čistší, nýbrž ten, který je nejvíce srozumitelný pro svou cílovku.
        • Ono hlavně záleží na tom, na jakou "cílovky" tady cílíte *3*
    • smejki
      saubere language, do <>prdele!
    • Menttor
      Se neposer *3*
      • Si mohl rovnou napsat se "neposhituj", to by se více hodilo a možná bych i smekl *1*
  • Robotron3
    OUYA v každém tabletu? Co je to za nesmysl?
    • Nad hardware buduji vlastni platformu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit