zavřít
...

Overwatch brzy dostane klasický i týmový deathmatch a jednu novou mapu

„Nikdy neříkej nikdy,“ by měl Jeff Kaplan napsat stokrát na papír. Hlavní tvář a šéf vývoje Overwatche takhle jednou zavrhl dathmatch, jen aby ho zhruba rok po vydání do hry dal. Deathmatch a team deathmatch ve hře zatím ještě nejsou, ale zahrát si je už můžete na veřejném testovacím serveru. Přidání...
  • Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Hehe., tohle hrát opravdu moc nebudu

Nicméně konečně něco i když blbci mi kazit hru budou stále *12*

SIce Jeffa moc neznám alůe jeho neustálejma blbostma co vymejšlí mě občas pěkně vytáčí *16*

Solidní click bait Widowmaker beach skin hehheh ten si snad pořídím i já *2* A TO SNIPROVAT NEUMÍM

Uvítal bych i vylepšení comp hry v bronze - já už to beru delší dobu tak " Youre bronze? well thats s1it bear with it youre trash!"
    Jenže pak jsem si zahrál v SILVER a zase - uh oh a pád! ( mám ještě 80her +- do druhé zlaté zbraně) Pak si dám asi pauzu za ty nervy mi to nestojí, mám tak skvělé štěstí že i když hraju s týmem co se vyzná Blizzard si řekne aha už si lezl moc vysoko spadni. Mám prostě problém a nepopírám že jak vidím SR DROOP tak se neznám *16* kolikrát - 50-60sr za den i 150... proto radši hraji Lůcioball COPA tam jsem platina není to tak toxické a je to hlavně kratší. Prostě "brečím" tiše v nitru... *13*
    18.8.2017 upraveno v 05:30

reagovat

• Widl_CZ facebook.com
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí
    No sláva, už se těším *3*
    13.8.2017

reagovat

• species (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    O The international se tu asi nic neobjevi ani nahodou co?
    12.8.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.92.201.232.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.