Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • piczovina. mrtva piczovina. *6*
    • A vam to jede už dneska? ja to chtel zkusit ale píšou že je to až prišti vikend
  • Aristarch
    Overwatch? To je čo?
    • Takova kreslena hra. Decka to pry ted hrajou. A hraje to i mistni jack (jestli ho znas). Vic vedet nechces, ver mi.
  • To není možné, že tato rakovina už je tady rok
    • Takovym hovadum jako ty bych tu nemoc snad i pral...ale jenom SNAD...pak by jste prestali psat tyhle pitchoviny. Je smutne, ze mezi mladymi fejsbukovymi degeneraty je tohle povazovano za nesmirne suprkul...kokoti...
      • prirovnávat mluvu k degenerativní poruše, co je taky vážná nemoc?
        • Ja vim Bobanku, mysleni te hrozne boli...ale kde je neco o nejake degenerativni poruse? Degenerace ve smyslu upadku, Bobanku...jako u tebe...upadek mysleni.
          • co je zač ten sadbut hurt?
            • mistni kokotko, to vubec nereš *4*
    • Přirovnávat hru k takové nemoci? To se děcka zase něco naučily. Je vidět, že nemáš ponětí, že jsi se nikdy nesetkal s takovým problémem tváří v tvář nebo u někoho blízkého. Jinak, jde o jednu z nejúspěšnějších her na světě, tak co bys chtěl.
      • Aristarch
        ... najprv sa nauč.. čo je analógia... a potom si ešte uvedom... čo znamená titul najúspešnejšia hra na svete. Overwatch... ako prázdná, bezduchá strieľačka to iste nebude. Iba pre slaboduchých, či príliš mladých hráčov. Ja chcem od hry určite viac....
      • Jediná špatná věc na této hře je přítomnost právě takových imbecilů jako je pán Sigma. Bohužel je natřískaná malými fakany, kteří kazí hru všem ostatním, řvou do mikrofonu a spol.
        • Po 200 hodinách sem nepotkal jediného hráče co by něco řval ve voice chatu.
  • "Hrdinové vám budou levelovat a půjde si otevírat získané Loot Boxy."
    v OW hrdinové nelevelují.. *3*
    o tom víkendu mě do competitive nikdo nedostane *15* už teď ke konci sezóny je to tam plný trolů, nechci vidět ten víkend..
    • Jack1947
      To já si odehraju pár her zase rád *3* at mám více bodů když už se blíží ten konec.
  • a víte že mne to neláká ani zadarmo? no ale hezkej víkend preju pokud to nekdo chce vyzkoušet *3*
    • Jack1947
      Možná to je dobře jestli bys to hrál jako Q3 nebo UT tak tam opravdu potřeba nejsi... stačí ty hráči co tam jsou.
      • Proč? Pokud chceš lítat po mapě jak magor a honit fragy, tak můžeš pickovat genjiho,hanza nebo třeba i pharah. Jeden solo hráč navíc v téhle komunitě je jak plivnutí do oceánu.
        • Jack1947
          Nojo ale to je něco jiného - ti i dokážopu pomoct myslel jsem někoho kdo ignoruje úplně payload.
  • Jack1947
    Goty edice je zdá se normální edice ? ( teda krom těch bedniček)

    Jo doufám v nějakou hezkou PVE událost to bude legrace a mohla by tam pak zůstat na pořád.

    https://twitter.com/OverwatchEU/status/865190265077637121/video/1 Aha tak 3nové arénové mapy - jenže Elimination ten mod je supr akorát ho kazí spousta noobů a trollů a potom ty kaziči co opustí když má být konec.
    • bukrr
      Řekl bych, že vše z GOTY edice je v Origins edici. Možná kromě těch bedniček?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit