Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to úplně debilně jako všechny Blizzardí hry. Jenže je to Blizzardí hra, takže to bude pořádně vyladěný, bude to hrát spousta lidí a bude to špičkový. A zrovna kromě TF tu nic podobného není. Nosgoth nebyl ono - větší komunitu má svaz přátel KLDR v Brně. *7*
  • Přiznávám, že ten grafický kabátek má svoje rezervy. Nicméně jsem poctivě sledoval posledních pár videí a musím říct, že to působí po herní stránce docela příjemně svižně a zrovna tady káuboj Eastwood je mi velice sympatický. Těším se, až si to vyzkouším.
  • Komu se to líbí ať mi dá mínus, protože mě teda ne. Asi jsem už moc starej :-(.
    • mam na to podobny nazor :-) takto je skoro s kazdou hrou od blizzardu. pri samotnem hrani pak vzhled vubec neresis, nebo se ti zacne jeste libit
    • Jack1947
      Protože Blizzard, barvičky...
    • To nebude věkem, mě se to líbí a na hraní her už jsem podle okolí starý víc než dost :D Spíš to barevné a grafické podání je takové moc dětinské, jako lego, tam by se to hodilo spíš. Jaké to ale bude hratelnostně to se ještě uvidí, ale těším se.
      • Na hry budeš moc starý, až se budeš válet v rakvi. Ne dříve. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit