Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z toho 60FOV bych blil za 5 minut...
  • Jack1947
    Hlavně doufám že to bude po vzoru MOBA her vyvážené *7* , kdy fakt nebudou mít nějaké charaktery navrch což pochybuji... pak se budou nerfovat a tak dále. Hlavně budou nekjhranější ty broken... a ty ostatní v nevýhodě.

    To je další neduh MOB, neměl by žádný hráč být znevýhodněn protože hraje za postavu od které se toho moc nečeká atp...
    • del0
      Tak nerfovat se bude určitě. Je to Blizzard. *15*
    • Blizzard a vyvazena hra? Hahaha haha haha... HAHA
      • Jack1947
        Vidím že nechápou někteří ironii/sakrasmus nebo tak něcvo na ten způsob protože vyvážená MOBA hra neexistuje, mohli by jí ale aspon nějak přizpůsobit.
      • Starcraft 1 a 2? *4*
        • Dvojka? Vážně?
          • Protoss OP? *4*
  • Sithard
    Bych rekl ze Tracer a Reaper budou minimalne ze zacatku nejhranejsi.. Tracer pro svy schopnosti a Reaper pro svuj badass vzhled.. ja volim Tracer.. ty blinky jsou OP a je roztomila :-D
  • je krasne jake sra*ky tu rozebirate. Podle me se to zda zmatene jen z toho duvodu ze to jeste nikdo nehral. Popravde lol(ko) mi prislo taky zmateny kdyz sem na to koukal prvne. Ale kazdopadne to neni kemperska hra. Docela se tesim az to zkusim. A co se tyce postavy jako takove? Je to spravne ulitlé :-) a divim se ze tu jeste nekdo nerozebira jak to ze opice muze nosit bryle a podobne koko***y.
  • Firingo
    Ty kráso ta hra je s normálním hrdinou stěží přehledný mišmaš kde je třeba mít sakra dobrý zrak a reflexi aby jste se v tom vyznali.... Ale tady slečna Leny Oxton ala Tracer to posouvá na zcela nový levl *1* Ten člověk co za ní hrál je naprostý magor *1* Já už ke konci pomalu netušil kde je nahoře a kde dole *1* Během 10 vteřin byl schopný prolítat půl bojiště a zabít 4 lidi *1*
  • tyjo..to je zmatek.. *15* má tam smrt nějakou váhu? mě by to bavilo tak 5 minut..
  • Jack1947
    Jestli to bude alá regular MOBA, tzv. AFK , feed, Noob, idi*t stfu... go to hell, i hope you die!!! Cancer I HOPe you get cancer all!!

    Tak potěš se zábavou... počítám to by tam museli dovát LOL hráči, protože ty už zmrvily SMITE a ted se rozlézají i do HOTS díky za kažení her...
    • Ty věci co si vypsal nejsou jenom v moba hrách, ale i v countru třeba. Takže nevim nad čim tu tady zase brečíš..
      • Jack1947
        V mobách jsou ale mnohem více, když MOBA hry jsou mnohem kompetitivnější... hraje jí plno idiotů atp... ale to ty nevíš takže očividně si nikdy žádnou nehrál. Kde brečím maximálně si tak stěžuji nebo spíše doufám že to tak nebude...
        • Ronox
          Moba hry jsou víc kompetitivní než CS:GO? Okej no *1* ten se ti povedl *1*
          Navíc tyhle urážky jsou vždycky v nižších rankách. Ať jsem to zažil v Dotě 2, lolku, Heroesech nebo v CSku. Jakmile se probiješ do vyšších ranků, kde se už hraje doopravdy se skillem a hlavně s myšlením, tak tam toxici nejsou skoro vůbec a když jo, tak jste na takový úrovni, že toho jednoho toxika můžete s přehledem kicknout a furt máte vysokou šanci dohrát hru bez jednoho člena.
          • Jack1947
            Ok, tak možná ne CS ale jiné hry nejsou tak kompetitivní... ne ne toxicita je všude aby hrál člověk ranked musel by ignorovat úplně chat. Sleduju FC komunitu na HOTS a bohužel i tam se pomaalu rozmáhá intoxikace... Blizzard by měl více trestat stejně jako Soloisty z LOL, třeba je hodit do hry s ostatními solisty...
          • Moba se skillem.. Myslis ty hry o 4 cudlicich a klikanim mysi? wow to je skill... *1*
            • Jack1947
              Neznáš tak radši mlč.
    • aspoň že DOTA je na ně moc složitá *4*
      • Jack1947
        To jim dává právo kazit jiné hry? *7*
  • Proč mi to jen připomíná FireFall co se stylu grafiky a assetů týče (a ne že by se mi to nějak nelíbilo)?
  • kubi-wan
    Co se to v tom videu do hajz*u děje? Zlatej Quake 3 Arena, má styl a je přehlednej.
    • Ty jses asi hodne pomalejsi ve tve hlave ze? Ty jses presne takovej ten MESUGE typ heterace.
      • kubi-wan
        Pravda, jsem krapet pomalejší. Nedávno jsem hrál The Sims a zatočila se mi z toho fofru hlava.
        • Jack1947
          Nejde o to že je někdo pomalejší nebo není, prostě chaos se těžko hraje každému a když někdo u toho nebude několik hodin denně a nebo se nezvykne bude mít smůlu. Ono sám o sobě věztšina moba her je chaos také tohle počítám nebude jiné.

          Málo hráčů na obou stranách, jak už jsem zminoval když někdo bude vážně pozadu , lagovat nebo tak tak bude ostatním kazit hru a agrese a vše ostatní se snese na něj... to je nevýhoda her kde proti sobě a v týmu hraje málo hráčů. Proto to není pro každého.. noo. Je to hodně o silných nervech.
    • jn to me pobavilo v replay co sem ted videl rikali neco ve stylu "meli ste strach ze boje budou neprehledne, tak nastesti muzete videt ze to neni pravda". ja nato "ku.rva co se to tam na te obrazovce deje!" team fortress kterymu to davaj jako nejvetsiho konkurenta je pri stejne stylizaci krasne prehlednej. ale zato muzou ty debilni kouzla a efekty okolo. kazdej musi mit jinej styl takze to sou omalovanky az blika monitor
    • Yop, zlatej DoD 1.3
    • za to může nízký FOV (fixně na 75)
      https://www.reddit.com/r/Games/comments/2yi4yx/blizzards_stance_on_fov_in_their_upcoming_fps/
  • Vkrádá se otázka, jestli někdy viděli živou Angičanku.. Blizz plz *7*
    • Imogen Poots, Emily Blunt, Emma Watson,Emilia Clarke, Rose Leslie,Sophie Turner atd.atd
      a su zive :)
      • ano, to jsou hezké angličanky, to na obrázku je nějaká divná manga asiatka, ale možná je z přistěhovalecké rodiny *4*
        • byla pridelena EU kvotou *3*
        • Tzv. typická Londýnaňka. *1*
          • Jack1947
            Ještě jí chybí typický dvoupatrový autobus...nebo telefonní budka. *4*
          • joo, vsetky farby tam su. v tomto je londyn skvele mesto :)
        • Protoze pocitacova hra! A nejprve si nejakou Mangu precti pls! *7*
          • Copak? Nemáš rád, když se ti někdo otírá o kreslené lolitky? *1*
            • hele nikdy nevíš, mě se ptala jedna korejka kolik si myslim že jí je, řekl jsme tak 18 a ona že prej 30 *1*
            • velke prsate 13tky? kde to zijes, pri cernobyli? *1*
            • nepřirozeně velká roztomilá kukadla: check
              malý skoro neviditelný nosík: check
              střapatý ježatý účes: check
              asijsky zakulacený tvar obličeje: check
              roztomilá malá pusinka s nepřiznanými rty: check
              velká prsa: check
              vypadá max na 13 let: check
              chapadla: toho se u Blizzardu asi nedočkáme
            • To mi je jedno ,ale snad poznad rozdil mezi timhle a http://cs.wikipedia.org/wiki/Manga
              Jinak tahle hra vypada pohadkove a chaoticky ,nevim co se komu na tom libi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit