Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezká recenze, pobavil jsem se a dozvěděl, co jsem potřeboval, děkuji *4*
  • oxenfree je prijemna jednohubka. k kontexte svojho obsahu mozno cenovo troska predrazena. osobne mi vadila neprehladnost hlavnej mapy. pribeh, vytvarne spracovanie a dokonca aj minimalisticky herny mechanizmus - ladenie, su super. ak sa vam oxenfree pacil, odporucam tiez hru "year walk".
  • Nejak jsem nepochopil proc je to adventura. "Point-and-click problémů se zde nedočkáte, kombinace předmětů si berou volno a v zákoutích tajemné krajiny nečíhá ani jeden hlavolam nebo rébus. Děj se posunuje vpřed téměř výhradně skrze rozhovory s ostatními členy výpravy a cestováním po malebně děsivém ostrově", ovsem jak jsem se docetl dal, v tech rozhovorech clovek ani nemusi nic rikat... Zda se mi to, nebo je ta hra az moc moderni? :-/
    • GlaDOS
      Pro mě byly vždy adventury hlavně o příběhu, dialozích a objevování nových lokací. Což Oxenfree splňuje dokonale.
    • kulhy_parici_spici
      Prostě od slova adventure neboli dobrodružství. Díky záplavě point and click her v devadesátých letech, si lidé příliš spojují tyto dvě rozdílné definice v jedno neodělitelné. Věřím, že mladší generace hráčů již žánr adventure chápají v daleko širším záběru.
    • nightborne
      Nemusíš nic říkat, ale i to neřeknutí ničeho je "něco", jestli mi rozumíš =). Není to tak neinteraktivní, jak se může zdát.
    • A kam bys tu hru zařadil? Mezi akční? Nebo mezi simulátory? Tento trend kecacích adventur nastolil již telltale. Úspěch podobných "her" si vysvětluji v tom, že lidi jsou čim dál tím línější hrát - tedy minimálně určitá skupina hráčů - viz popularita letsplay videí.. taky viz walking simulátory - držíš šipku nahoru dokud nedojdeš ke cutscéně, chvíli se díváš na animačku a pak zas držíš šipku dopředu... na druhou stranu proč ne - dneska se dělají hardcore hry, mainstream blockbuster tituly, i právě tyto "nové adventury" kde se nic moc nedělá - my si můžeme vybrat a nemusíme kritizovat to co není zjevně pro nás...
  • hlavně to zareagování a volby jsou strašně důležitý, podobně jako v Life is Strange *8*
    http://goo.gl/GAJOqI
    • Mart9
      Já si vybral omeletu
      • Já vafle *5* a kytka mi zařvala, to se mi normálně nestává *1*
  • U life is strange jsem si taky myslel na začátku, že to bude nic moc, ale nakonec hra roku. Toto vypadá trošku podobně a asi vyzkouším.
    • Mart9
      Bohužel Life is strange se dlouho nic nepřiblíží :( Žádná hra ve mě nezanechala takovou stopu.
      • To je vidět, žes jí i vyměnil za Laru *1* pro mě life is strange je taky hra roku, ne že by loni nebyla žeň i skvělých AAA vysokorozpočtových titulů, ale nikdy se mi nestalo, že bych se tak moc těšil na další epizodu jako u téhle hry
        • Mart9
          Já koupil všechny epizody najednou, takže jsem tenhle problém neřešil :) To bych asi nevydržel.
    • hlavne doufam, ze se to neponese ve stejnym duchu, jako life is strange... na zacatku duhovej jednorozec a na konci zubata s kosou
  • jak moc narocny je to na anglictinu?
    • Morraw
      No upřímně jsem měl po hodně dlouhé době docela problém. Často se tam baví několik postav najednou běžnou angličtinou prokládanou slangovými výrazy a frázemi. Do toho máš možnost kdykoliv zasáhnout a něco říct. Ale konverzace jsou realtime a na zareagování máš jen určitý čas. Nikdo na tebe nečeká až něco dočteš.
      Navíc jsem měl zezačátku problém pochopit o čem se tam přesně baví.
      Rozhodně budu hrát ještě jednou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit