Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyvojáři chtěj prachy jenom prachy dnes se hrajou moba hry LoL dota tak si vyvojáři řekli že si mužou přivydělat na hráče moc nemyslejí
  • Za chvíli vznikne i MOBA verze Need for speed...
  • "MOBA" proc porad musi nekdo vymyslet nova slova nebo zkratky
  • Jack1947
    Mame tady dalsi zazdeni slibne serie, nu jeste ze tu mame ten Dying light jinak by uz vazne zombie zanru na pc, odzvonilo. I kdyz zase na druhou stranu, co ( jsem si nechal projit hlavou) zadna zombie akce krom Dayz a Deadz (warz)neni, proc proboha ale to musi byt zrovna moba a ne cistokrevna Fpska. Proc , Jednoduse proto ze prachy.
    • Project zomboid, Dead Linger.. to ti nic neříká ?
    • Ja nevim, ale nikde jsem v článku nenašel nic o tom, že by tím měli DI hry utnout. Moba žánr není zase pro každého, takže by byli sami proti sobě, když mají kvalitně rozjetou značku. Podle mě přehnaný pesimismus.
  • kubi-wan
    Ježišmarja a kdo je na tohle zvědavej?
  • Tady se už taky dělá z každýho slavnějšího kousku MOBA hra. *6*
  • Rýchlo som pozrel do kalendara, ale april neni *8*
    • Stejně ted' se hlášenýmy Moba hrami roztrhl pytel, ale proč to mi nedocházý vždyt' jsou v podstatě 2 nebo tři (počítáme li originální Dotu) a to jsou Dota 2 a League of Legends. A moc místa pro inovace na tomto poly nevidím takže čekám že jak End of Nations i Dead Island Moba budou jen podobné hry v jiném stylu.
      • *hlášenými (fail jako vždy)
        • shefield2
          "nedocházý", "poly" - fail jako prase *12* !
          • No omlouvám se, ale gramatika není moje silná stránka příště to projedu kontolou.
  • To ta zkratka mohla být klidně ZUMBA -> Zombie Unwanted Multiplayer Battle Arena. *6*
  • A stejně jako u End of Nations to nedává žádný smysl. *facepalm
    • XorxoxTalarius
      Musim souhlasit, tam kde chybelo EoN (lol, z toho vznikla krasna zkratka :D ) jenom vylepsit matchmaking a jinak to byla velmi podarena hrat, vrznou mobu (nemam zdani jak si mysli ze to bude svistet) a ted tohle, opravdu nevim jak to udelaji (coz samozrejme neznamena ze to nejde), no proste divne ...
      • Jak to udelaji?

        Prece s kamerou seshora zesikma se symetrickou mapou a prevyseni terenu formou ruznych chodnicku. Strelba bude automaticky navadena na cil stejne jako molotovy koktejly ktere budou pristupne jen na Magical Zombie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit