Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to nebude jako ty blbé battlefieldy, které vypadají vskutku příšerně a za peníze si koupíte jen blbý oblek, kterým pak vypadáte jen jako větší kokoti, tak to může být dobré ;)
  • Trochu OT. Omlouvam se.
    Zajímalo by mě, jestli by mohla nějaká takováhle "lepší hra" opravdu uspět, kdyby pro hráče byla zcela zdarma. Například kdyby Rockstar vydal zcela zdarma multiplayer GTA IV (vše je hotové a úpravy by stály minumum práce a nákladů). Místo smyšlených billboardů a reklam by ovšem byly ve hře reklamy na Coca Colu, McDonald, KFC. Reklamy na grafické karty, notebooky a pod.. Hráč by třeba mohl svému avatarovi kupovat hadry adidas, puma, zara aj.. Billboardy by se třeba měsíčně měnily, podle nově nabízených produktů a akcí té konkrétní společnosti..
    Existuje nějaká hra, která takhle přežívá jenom z placené reklamy a pro hráče je zdarma, nebo to je příliš velká utopie?
    • Tyhle pokusy tu už byly a nikdy to neuspělo. Mimo to režie je poměrně drahá - pro každou zemi různé partnery a různé reklamy...
    • Presne takto si to predstavujem i ja uz par rokov ale zatial nic. Verim ale ze i na to pridu postupne. A napriklad by bola fasa v takom gta 4 ist do nejakeho obchodu ktory by bol online prepojeny so skutocnym eshopom a tam si aj kupit na co mam chut :-)
  • nějak se mi nelíbí ta filosofie těchle her co se tváří že sou zadarmo viz BF: Play4Free .
    • rancor1223
      Další věc je že hra, je skutečně zadarmo, platí se za obsah.. Pokud tedy chceš hrát "plnohodnotnější" hru, musíš za ní zaplatit podobné peníze jako za normální titul v krabičce..

      CursedSlayer: S tem egem, to bylo dobrý, takhle o tom přemýšlet mě nikdy nenapadlo..
    • Já v tom nevidim problém, pokud víš jak to funguje od začátku a jdeš do toho s tím, že je to F2P založený na mikrotransakcích. Tebe totiž hra nijak neohrozí. Horší to je s Jeníčkem z Malé Velké co si to nahraje v domnění, že tam všechny začne rulovat. Ale ejhle, narazí na člověka, kterej do toho nacpal 50eurodolarů a má takové vybavení, že ani Jeníkův skill na něj nestačí. Pak se dostaví buď znechucení z toho, že zadarmo to nepůjde ("heuréka!"...procitnutí) a nebo začne sypat lováky, aby udržel tempo a mohl si přecejenom trochu namastit ego(tohle neberte zle, mastíme všichni co hrajem po netu proti lidem...proč jinak by sme to dělali :) ).
  • hnacka /cesky prujem / je velmi zlaa vec ale nastastie na druhy den uz ani nevieme ze sme /ho/ mali.. ))
  • tyvle vždy když se chci registrovat tak mi to nejde mám všechno vyplněný ale nezaregistruje mě to !! :D
  • /troll detected/

    Ano. Povětšinou např. vidíme za roh, aníž bychom se nakláněli, viď ?. Strč si svoje výhody a oslovování druhých magorem do pr*** .
    • reakce na eee dole. Nevím, co to blbne.
  • 3rd-person jsem si přál juchů!
    • Už jedna existuje a byla to taková nuda, že sem zapomněl jméno. Ale možná bych to na youtube dokázal najít. Warzone Inc to bylo myslím. Taky free to play.
      • Jenže Ghost Recon je jiný.
  • No když se podíváte na Gameplay z Future Soldier tak ten je taky TPS takže je velká pravděpodobnost že GRO bude taky *1*
  • third-person? diky ale ani zadarmo nechci :)
    • rancor1223
      Jestli jsi to vyvodil z toho jednoho obrázku, tgak nad tím jsem taky přemýšlel, ale myslím že je to jen screen ze hry (enginu), nikoli přímo z hraní, tzn. bude to FPS jako vždy.

      Hned se jdu přihlásit do bety, Tahle série je skvělá a na Future Soldier se hrozně těším!
      btw to video zase nejede (ani při zoufalym klikání na Play, který občas pomáhá..
      • Ghost Recon již od druhého dílu je primárně TPS, nikoli FPS. Advanced Warfightery na PC jsou druhotné, konzolové (tzn. primární) verze jsou TPS, stejně jako bude Future Soldier.
        • ono je to svým způsobem zajímavé, proč PC verzi dělají jako FPS
          • Protoze PC hraci jsou zpravidla magori a nedokazi pochopit vyhody TPS :-). Ve hrach kde je to volitelne vzdycky zapinam TPS, protoze to coloveku dava lepsi prehled.
            • Teploušku, kašička ti hoří!
      • V traileru na jejich stránkách jsou i gameplay záběry, takže to je TPS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit