Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drom
    LEGO hry uz jsou skoro svuj vlastni zanr :) je jich jak hub po desti
  • Nepúšťajte k tomu holky?:D Najlepšia vec na svete hrať to práve spolu s ňou...a po dosiahnutí 100% si dáte víťazný sex!
  • Amylee.Anderson
    Upálíte mě, když řekne, že LEGO hry jsou hrozně divná kravina? :D
    • posila
      pockej, pockej, pockej ... boris nam tu predstavu, ze holky se od LEGO her neodtrhnou :)
    • mirroj
      áno :)
  • Pete.palis
    Tyhle serie nepouštějte holkám...je to pro ně hypnoza a už se nedostanete k pc *1*
    • presne, moje pritelkyne to same :DDDDD

      jednicku dohrala na 100%
    • mirroj
      To som si myslel, že len moja sestra je taká. Má 25 ale coop LEGO sérií jej nedá pokoja :D
  • Hlavně aby to nebylo jako Zaklínač 2. 25-30 na 3. obtížnost se všemi možnými úkoly. Ještě že má smysl to hrát několikrát kvůli rozhodnutím atd. Po 50+ hodinové jedničce ale docela zklamání *11*
  • Tak úplně se nabízí LEGO Lord Of The Rings :-)
  • Práve to, človek od toho neočakáva nejak veľa, a ja mám 23 rokov do putče tam starý chren. Ale ono je to k**** zábava:)) Všetky som dal na 100% zatial (forever alone :,-) ) ...PS: mám holku:D
  • Tedy u toho jednoho titulu si nejsem vůbec jistý ale myslím, že něco jsem ještě vynechal :D
  • Zatarceně :D moc lego her málo času!!! SW: complete jsem ještě zvládl ale třeba Lego Batman, LEGO indy 2 a ještě jeden titul mě úplně minuly a to je škoda! LEGO HP 1-4 už mám za sebou a Piráti přijdou na řadu zítra na víkend... Souhlasím, čím víc LEGO her tím líp! :D A přitom jsou to takové ptákoviny... :D
  • souhlas!! konecne...nemuzu se dockat *1* Lego Harry byl podle me vubec nejlepsi HP i Lego hra a skvele jsem se bavil ..coz je tak trosku ostuda pro "vyvojare" tech oficialnich HP her ktery slouzi vyhradne ke zdimani prachu za pomoci filmu a hratelnostne uplne na ho*no viz. Deathly Hallows .. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit