Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filias
    Jo, je hodně vidět, že je to od někoho kdo vymyslel Portal. Ale taky to je opět něco originálního, co by vůbec nemuselo dopadnout špatně. Věřím ti Kim ;)
  • Miluju ukecaný kamarády co mě doprovázej hrou (portal - robot, Overlord - Goblini), takhle by měla vypadat funky hra :-) Prostě starej Arkadovej systém - z Bodu A do bodu B, dones tamhle, přines tohle a dej to zase tamhle... jak prosté a krásné :-))

    No tak lidi, baví Vás furt zachraňovat svět? Atomovka sem, atomovka tam....
  • Pan_Klobouk
    It's so fluffy, I'm gonna die! ;)
  • design levelu mě připomíná Ratchet and Clank, to asi ty šrouby a tak .... ale ta růžová je drsná *1* ... jsem na to docela zvědavej
  • No kua, vypadá to bezvadně (a tím myslím gameplay)...
  • Dlaha
    Herní mechaniky vypadají zajímavě a určitě bych si to rád vyzkoušel. Ale vůbec mě neláká hrát za malý děcko, který se navíc přesunuje do nadýchanýho růžovoučkýho světa. Určitě by se to dalo situovat do přitažlivějšího prostředí. Tahle přehnaná pohádkovost mě docela mrzí.
  • Už jsem se lekl, že tohle nedostane prostor na hlavní stránce! Snad to kromě portal gameplaye obsáhne i ujetý příběh .. zkrátka klonu portálu bych se nebránil.
  • Působí to sice jako modifikace Portalu, ale puzzly a mechaniky hry jsou fakt promyšlené. Těším se.
  • Za 10 dolarů to bude dobrá koupě:)
  • Menorri
    Vypadá to na další hodně kvalitní hru z rukou této dámy ale je vidět, že se opravdu nedokázala úplně odtrhnout od Portalu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit