zavřít
...

Oznámení sportovní hry Summer Stars

Deep Silver oznámili sportovní hru Summer Stars, kde na vás čeká osmnáct různých disciplín: trojitý skok, jízda na horském kole, potápění nebo sprint. Vrcholnými atlety se budete moci stát sólo či v multiplayerovém módu s třemi dalšími přáteli, případně ve splitscreenu s jedním hráčem navíc.
 • BcJazz (anonym)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tak to zas bude pecka pánové a dámy *1*. Už vidím ty prodeje a krachující studia... *3*
  27.1.2012

  reagovat

 • Deroy (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Už se vidim jak skacu z 10m veze na PS3 s movem :D, hodim par salticek nekolik otocek kolem vlastni osy a mesic se nezvednu z nemocnice :D ...
  27.1.2012

  reagovat

 • Jetro (anonym)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Trojity skok? :D
  27.1.2012

  reagovat

 • TesteraThor (anonym)
  2 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Sportovní hry jsem nikdy neochopil. K čemu je to dobré? Tak se snad seberu a jdu sportovat ne? Nebo to slouží jako egoboost pro cvaldy, kteří mezi kelímkama od coly a krabičkama od hamburgrů můžou být mistry světa ve skoku do výšky?
  27.1.2012

  reagovat

  • Urug tiscali.cz
   8 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Válečné hry jsem nikdy nepochopil. K čemu je to dobré? Tak se seberu a přihlásím se do armády ne? Nebo to slouží jako egoboost pro vyzáblí poďobaný nerdy, kteří na to nemaj koule?
   27.1.2012

   reagovat

   • CrocoRay tiscali.cz
    1 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Armáda není o žádném válčení, ale o disciplíně a snášení buzerace od nadřízených. A i když se ti poštěstí a dostaneš se někde do terénu do války, tak to není žádné CoD nebo nějaké válečné strategie.

    Zatímco sportovní hry ti pouze ukazují něco, co můžeš bez potíží (pokud zrovna nejsi zdravotně handicapovaný, ale o tom se teď snad nebavíme) dělat v reále a aspoň tím něco uděláš pro své zdraví a dostaneš se do formy.
    I když zase na druhou stranu chápu, že pokud je někdo fanda nějakého sportu, tak proč se mu nevěnovat aktivně i pasivně.
    27.1.2012

    reagovat

    • CrocoRay tiscali.cz
     0 souhlasí, 0 nesouhlasí
     Čím jsem si ty mínuska vysloužil, když jsem napsal holou pravdu? Asi jsem měl napsat, že kdo hraje sprotovní hry je poďobaný vychrtlý magor. Pak bych si je možná zasloužil *4*
     27.1.2012 upraveno v 22:15

     reagovat

     • TesteraThor (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      2 Urug:
      Válka a armáda je pro bezmozky, kteří si neváží sami sebe a potřebujou být neustále buzerováni. Jsou to ovce. A tak se pak posílají na porážku.
      30.1.2012

      reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.71.187.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.