Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to zas bude pecka pánové a dámy *1*. Už vidím ty prodeje a krachující studia... *3*
  • Už se vidim jak skacu z 10m veze na PS3 s movem :D, hodim par salticek nekolik otocek kolem vlastni osy a mesic se nezvednu z nemocnice :D ...
    • CrocoRay
      Držím palce a snad to s trochou štěstí dohraješ až do konce *1*
  • Trojity skok? :D
  • Sportovní hry jsem nikdy neochopil. K čemu je to dobré? Tak se snad seberu a jdu sportovat ne? Nebo to slouží jako egoboost pro cvaldy, kteří mezi kelímkama od coly a krabičkama od hamburgrů můžou být mistry světa ve skoku do výšky?
    • Urug
      Válečné hry jsem nikdy nepochopil. K čemu je to dobré? Tak se seberu a přihlásím se do armády ne? Nebo to slouží jako egoboost pro vyzáblí poďobaný nerdy, kteří na to nemaj koule?
      • CrocoRay
        Armáda není o žádném válčení, ale o disciplíně a snášení buzerace od nadřízených. A i když se ti poštěstí a dostaneš se někde do terénu do války, tak to není žádné CoD nebo nějaké válečné strategie.

        Zatímco sportovní hry ti pouze ukazují něco, co můžeš bez potíží (pokud zrovna nejsi zdravotně handicapovaný, ale o tom se teď snad nebavíme) dělat v reále a aspoň tím něco uděláš pro své zdraví a dostaneš se do formy.
        I když zase na druhou stranu chápu, že pokud je někdo fanda nějakého sportu, tak proč se mu nevěnovat aktivně i pasivně.
        • CrocoRay
          Čím jsem si ty mínuska vysloužil, když jsem napsal holou pravdu? Asi jsem měl napsat, že kdo hraje sprotovní hry je poďobaný vychrtlý magor. Pak bych si je možná zasloužil *4*
          • 2 Urug:
            Válka a armáda je pro bezmozky, kteří si neváží sami sebe a potřebujou být neustále buzerováni. Jsou to ovce. A tak se pak posílají na porážku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit