Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až všichni budeme hrát Uncharted 4, vzpomeňme si na Amy a po dohrání smekněme klobouky.
  • Mart9
    Schválně jsem si našel fotku té Amy Hennig, když za celou kariéru v herní branži nezažila sexuální harašení. No co si budeme povídat... *5* (bez urážky). Přece jen by to mělo větší váhu, kdyby to řekla nějaká kráska.
    • Jestli si myslis, ze se sexualni haraseni tyka jen hezkych holek, tak jsi uplne, ale fakt uplne mimo. To je jedna vec. Druha vec je, ze rec byla o "sexualnim haraseni, nebo diskriminaci", tedy jsi uplne odignoroval tu druhou, nemene dulezitou cast, ktera je na atraktivnim vzhledu jeste mene zavisla, nez ta prvni.
      • Mart9
        Diskriminaci považuju za nesmysl, proto to neřeším, ale nedovedu si představit, že by někdo dělal neslušné návrhy ošklivce.
        • Rozhlidni se kolem sebe, mas pocit, ze vsichni zenaci a zadani muzi celkove, maji vedle sebe topmodelku? Ocividne vzhled neni vzdy jediny urcujici faktor pritazlivosti a to ani nemluvim o vekovych rozdilech (obecne se s vekem naroky na vzhled ponekud snizuji). Predpokladam, ze by podle tebe nikdo osklivku ani neznasilnil ze?
          A ze je podle tebe diskriminace nesmysl... tady jsem se uprimne zasmal :)) Doufam, ze ti neni vic nez cca sedmnact, to by totiz tve nazory nejen vysvetlovalo, ale vlastne i do jiste miry omlouvalo.
    • Mart9
      Místo mínusů prosím o fotku, kdy byla ještě kočka.
    • V padesati letech holt nemuze vypadat jako tvoje pritelkyne lara...
      • Mart9
        Ať hledám jak hledám, žádnou její starší fotku nemůžu najít.
  • Mart9
    Tak Petrovi už k Indiana Jonesovi chyběl jen ten klobouk *4*
  • smajdal
    Já toho vašeho šéfredaktora nemusím, vyměňte ho za někoho na úrovni (i pěkná blondýnka s minimálními herními znalostmi by byla příjemnější na poslech/pohled). Pak vám určitě stoupne čtenost a lidi si zruší adblocky. Ok? Dávám vám týden na rozmyšlenou, přece kvůli němu nechcete přijít o práci a hry zadáčo, no né? No jó!
    • Pan internetovy rambo diskusni trpos. Docela bych te chtel videt, jak mu to reknes osobne, ale podle me by jsi nakonec vykoktal maximalne neco ve smyslu "cauky, ja jsem smajdal z fora, ten trpaslik a games.tiscali ctu kazdej den a mam vas rad".
      • smajdal
        řekl bych mu co si o něm myslím jen v případě, kdyby na to přišla řeč, jeho práce mi nevadí, jeho názory jsou často zcestné a jeho PR naprosto otřesné
    • Dobrovský, Poláček, Bach, Homola a Olejník jsou v pořádku. Grygar působí jak kdyby vypadl z nějaké neomarxistické pražské kavárny a jeho zdlouhavé a nekonkrétní monology v podcastech mě iritují, jeho články už nečtu, protože se spíš jedná o krkolomnou tvorbu než herní novinařinu. Naštěstí už moc nepíše. Smutný je úplně mimo, ze všech přispěvatelů má nejhorší články, i v podcastech ho nerad poslouchám a málokdy souhlasím s jeho názory. Recenze píše podle očekávání a články minimálně dříve prakticky přebíral z PC Gameru. Ještě si pamatuju na Miloše Bohoňka...nevím kam zmizel, ale pamatuju si, že se mi jeho články líbily. Pak tu přispívá ještě nějaká slečna ohledně adventur, ty ale nehraju takže ani její články jsem zatím snad ani vůbec nečetl.
      • No oproti redakci SCORE jsou to Game Journalism All-Stars :D :D
      • Jinak bych Vás jako celek určitě chtěl pochválit za to, jakým způsobem udržujete vysokou úroveň české herní novinařiny. Z některých je cítit velké zapálení pro věc, z některých menší, ale za to velké zkušenosti s vedením a ten zbytek je menšina.
  • karlman.hajsky
    Kde se vzal punk ́s not dead ( od 1:38 ) na GDC? *8*
  • Hanzales
    Přiznám se, že jsem na chvíli ujel na té stavbě kostek v pozadí a musel si to kousek přetočit, aby mi neunikla řeč :) Doposud velmi zajímavé, i ty lokace pro natočení vida vždy dobře zvolené. Taky doufám, že máte mrtě materiálů pro nadcházející články. Tenhle rok vypadá, že bude zase trochu nad těmi ostatními vyčnívat. Taky koukejte po návratu řádně odpočinout, ať ty články pak stojí za to, já třeba přetažený strašně žvatlám (jako třeba teď) ;o)
    PS: Martin Bach je super, přijde mi takový přirozený, sečtělý hráč s rozumnými názory, toho si v redakci držte zuby nehty i kdyby co já vím, radši nic :)
  • Informace zajímavý, ale co mi přišlo zajímavější, byli lidi na pozadí. Nejdřív pankáč s růžovým megačírem, v 3:43 pak proplutí kosatky při monologu o právech žen a všechno stylově zakončila autistická mánička, radující se z postavení kostičky v real verzi Tetrisu! :D
    • Kravicka
      Me to teda pripada jak kluk ten co stavil ten tetris. Kdyz se kouknes na konci tak podle tech rysu.
      • "mánička" je označení maníka s dlouhejma vlasama *7*
        ale tak chápu, že ten výraz neznáš, používá se teprve nějakech 50-60 let.. *1*
        • Kravicka
          Tady se nepouziva no zijou tu normalni lidi. :)
          • Predevsim vznikl jako oznaceni lidi s dlouhymi vlasy (tzn. "podvratnych zivlu a prizivniku") za totality, takze pokud patris mezi ty mladsi, nelze se tvoji neznalosti onoho vyrazu podivovat.
            • wenceslaus
              https://www.youtube.com/watch?v=Y2Aq8zsMoxw

              *1*
  • Vegen
    Takový škodolibý smích jsme asi od šéfíka ještě neslyšeli :D
  • ales.smutny
    Pardon, pardon, pardon, vydalo se nám a znovu nevydalo video, už by mělo být vše v pořádku :) Inu, pátek večer, ještě jednou se omlouvám.
    • Cosi
      Ten konec videa se tedy strefil do černého.
  • Hanzales
    Tož troche tolerance, to nikdo neznáte přetažení z předlouhého tažení? ;o) Nemluvě o časovém posunu.
    Já už bych někde seděl v koutku a kymácel se dopředu dozadu po těch 4 dnech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit