Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super přehled, už se těším na články, údržbář zabil :)
  • Martin přestal říkat "vlastně".
    Svět už nikdy nebude stejný. *5*
  • Morraw
    Závidím. To se mí na herní novinařině nejvíc líbí. Dostat se na takové akce a získat zákulisní informace, které nejsou pro běžný lid dostupné. Zrovna přednášku Swena Vinckeho bych si s chutí poslechnul.
  • Corvus
    Paráda! Houšť!!!
  • wtf? stezujou si,ze prednasky jsou povrchni a sami reknou uplne hovn. *1* *1* *1*

    dekujeme
    • Cele to "shrnuti" je pouze alibisticka obhajoba draheho vyletu do statu ve smyslu "koukejte jak nam to vsechno muze byt uzitecne"
    • Nešlo o reportáže konkrétních přednášek ale shrnutí dne. Na jednotlivé reportáže teprve dojde. Kdyby prozatím nedělali shrnutí dne, dostali bychom opravdové h0wn0 dokud celá akce neskončí a tobě podobní by zase nadávali, že z peněz za otravnou reklamu na webu si jedou do USA cestovat a chlastat po nocích. Proč sem vůbec chodíte. Běžte mezi sobě rovné na Novinky.cz
  • Video: Poláček,Bach feat.Žebřík :D
  • WalkingWad
    Pěkně hezky *4*
    (zajímalo by mě více detailů atd..)
  • wenceslaus
    Dragon Age a Bosch? C...cože? To by mě opravdu zajímalo .-)
  • Cosi
    No jo, někoho vyhodí sekuriťák, když stojí u auta, někoho zas údržbář, který potřebuje přelepit program *4*
  • Inquisitor
    Teda vy byste mohli z fleku dělat reportéry na čt24 :)
    • MickeyMutant
      Nějaké zkušenosti už mají. Třeba Martin Bach se otrkal v "Sama doma", když radil rodičům, jak dostat potomka od počítače.
      • Mart9
        Tak to je pravidelný návštěvník, já vím, že tam naopak pro děti vybíral věkově vhodné hry.
    • Keyz
      To má být poklona? :)
      • Inquisitor
        Jo kluci jsou mnohem lepší, to je fakt :)
      • solomon.short
        nerekl bych... dle hesla: Pravda zacina tam, kde konci signal CT *1*
      • Ceska televize, to je novinarsky Olymp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit