Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Altis Life? muj nejoblibenejsi ??
    • Vývojáři Altis Life ukradli kvanta cizích addonů a modifikací a vydávali je za své. To bude jeden z důvodů, proč se neumístili. Porušili i další pravidla.
      • Ok, i tak jej mam moc rad :) Je ale potreba najit poradny server a pak to stoji za to. Skoda jen ze neexistuje CZ/SK server, chvili tu jeden byl ale zabili jej prave CZ/SK hraci. Ale na britskym je taky skvele. Rozhodne mohu tenhle, jak pises vykradeny mod doporucit, najdou si tam zabavu i mene militantni hraci *3*
        • Mě osobně to teda vůbec nezaujalo, ale proti gustu...
  • Už by to chtělo konečně nějaké námořní bitvy.. Arma ma pěknou simulaci vln a dokonce se i můžeme potápět, tak proč nepřidat i nějaké ty loďe?
  • TheGGG
    Konečně snad nějaké nové mody
  • Je mi líto, že se do finále nedostal žádný AI mod...
    • TheGGG
      ten by se hodil spíš některým zdejším uživatelům *6*
      • :-)))) ale vážně, měl jsem za to, že bCombat by se mezi finalisty mohl dostat.
        • tak AI byla bída vždy, pokud jde o Armu. Nějakou pořádnou modifikaci by to chtělo
          • V něčem je AI v Armě hodně špatná a v něčem zase bezkonkurenčně dobrá.
  • celoush
    A já bych upozornil na SP kampaň Deliverance od českého tvůrce (Sarge), která se taktéž dostala mezi finalisty.
    • Souhlas, Sarge dělal skvělé mise a kampaně už ve Flashpointovi
    • Přidávám se k doporučení, ta se opravdu povedla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit