Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhovor Anry Joe s CEO společnosti Paradox:
    https://www.youtube.com/watch?v=YiGZZ3QDth4
  • Ještě by možná bylo vhodné uvést Aleši do článku, že od včerejška do 23.února je CK2 zdarma hratelný na steamu. Současně také ve slevě 75%.
    • Inquisitor
      Má to vůbec cenu kupovat, bez všech těch dlc? Protože co jsem četl, tak výrazně mění hratelnost.
      • Urcite ma cenu koupit jen zakladni hru, ostatní DLC (napr. Charlemagne nebo The Old Gods) primarne meni startovni obdobi a tim padem i mapu - cim začínáš drive, tim jednodusi je zacit s malou zemi a stat se imperátorem, ale zahrajes si stejne dobře.
        Jestli muzu doporucit, nejjednodusi je zacit v Irsku kde není nikdo zbytecne silny a postupne se stat irskym kralem:-)
      • Právě že to je 75% i na tu edici se všemi dlc. Ze 120€ na 35€ nebo tak něco. Pouze zálklad je ze 40€ na 10€.
      • Nejlepší je zkusit si to zahrát sám teď když je to zadarmo k vyzkoušení nebo to stáhnout pirátské z internetu, pokud teď nemáš čas na hraní. Když tě to bude bavit, je lepší to koupit se vším. Když ne, není potřeba kupovat ani základní hru. Pokud tě to bude bavit budeš chtít víc, pokud ne, budeš litovat vyhozených peněz. V obou případech mi to jen se základní hrou přijde jako Lose-Lose situace, protože DLC balíček se nedá koupit samostatně. Ale ani v té kompletní edici není vše. Určitě tam chybí poslední DLC Way of life a nejspíše i to předposlední Charlemagne. Včetně těch dalších mini DLC, co vychází současně s 'hlavním' DLC jako Dynasty shields, Western clothing pack atd.
  • zvláštní, vždycky když se řekne pojem Hra o Trůny, vybavím si South Park. Díky za doporučení tohoto módu určitě je skvělý, proto si jdu zahrát South Park *1*
  • Radši kdyby zavedli novou značku grand strategií z období Římské říše. Já hraju jejich hry kvůli možnosti změny dějin, Game of Thrones ani LOTR modifikace mě netáhnou. I když je zajímavé, že někteří mají nahráno stovky hodin v Game of Thrones, zatímco vanilla hru měli zaplou jen kvůli vyzkoušení. Marketingový tahák je to určitě velký, už jen kvůli tomu, že by to mohlo zvýšit prodeje i jejich ostatních, ryze historických strategií.

    Ale měli by se rozhodnout rychle, tak jako Pokémoni, LOTR nebo Matrix vlny se masový zájem konzumentů postupně vytratí.
  • Bral bych i svět Zaklínače.
  • Ilusiveman
    Teď zrovna pařím deskovku GoTa a je to bomba.
  • Magister_Peditum
    Série CK, Viktoria, EU a HoI je ryze historická. U toho bych zůstal. Nicméně něco více fantaskního bych klidně bral taky, ale jako zcela nový titul. Píseň ledu a ohně se ale od CK zas tolik neliší, abych tu hru stavěl na ní (stejně je to vykrádačka anglické války růži, to mi nikdo nevymluví. *15* ).
    • Je to tak. Martin to dokonce v nějakém rozhovoru přiznal. Otázka je, jak dalece se dá o historické události hovořit jako o "vykrádačce" :D
      • Tak tak, říkal, že se nechal dost inspirovat. Lancasters, Lannisters.. :)
  • fluffy
    Prosim nekazte fajn znacku nejakou licenciou na telenovelu...
    • Vsadím boty, že GoT si nikdy neviděl a nečetl.
      • fluffy
        Videl som vsetky seasny... :D nehovorim ze to je zle ale je to taka show pre dospelych... Knihy som naozaj necital. Proste sa mi nepaci, ze z toho chcu urobit znacku.
        • GoT a CK2 jsou téměř identické věci. Liší se akorát demograficky a geograficky. Nechápu jak by to mělo zničit značku?
          • fluffy
            No tym, ze z toho urobia game of thrones franchise, tak vsetci heroes budu prave zo sveta game of thrones. Ja neviem, pre niekoho je to plus. Ale pre mna je to ako kebyze nam oznamia ze FALLOUT je postapokalypticky, za chvilu vyjde film mad max. Tak to prerobia nato lebo je to v podstate to iste a namiesto character creationu budes behat s mladym ksichtom mela Gibsna alebo toho sraca co bude teraz hrat v tom novom. Akoze sorry ale proste takato nasilna asimilacia sa mi nepozdava.
            • Tady jde ale o to, že oni by nepřestali dělat na sérii CK. Jen by tu byla série GoT, jako je teď HoI, Viktoria, EU...

              Paradox vydává například Magicku a nikdo se nepohoršuje, že to není jejich šálek kávy.
    • davidBray
      jestli umíš číst, přečti si knihy
      • Pethulla
        tak ono je otázka, jestli má smysl začínat číst nějakou sérii u které nemáš jistotu, že bude vůbec dokončena.
      • radeji ne, ono se to od takoveho fifty shades of grey moc nelisi
    • Nevim proc by vsechno kde se vic mluvi nez strili melo byt povazovano za telenovelu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit