Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ještě aby ne, na nový Hoi sem se těšil leta:)
  • Vidlec
    Momentálně je teď vtipný exploit, kdy za něměcko uděláte puč ve Francii v Alsasku Lotrinsku (Maginotova linie). A pak prostě napochodujete do Paříže. Do konce roku 1937 je konec *1*

    Tím pádem nejde v MP prakticky hrát za Francii.
    • taky je dobrý si stahnout čít na o 100% rychlejší výzkum, pak mužeš už v roce 1940 shazovat atomovky
      • Magister_Peditum
        Proč stahovat "čít"? Prostě do konzole napíšeš příslušný příkaz. I když to není moc zábavné, když má Československá armáda v roce 1938 cca 10 atomovek, tanky z 50. let, proudová letadla, balistické rakety, útočné pušky a noční vidění. *15*
      • Vidlec
        Máš pravdu, to je zábavné. Ovšem ještě lepší je podle mě stáhnout "čít" že hned vyhraješ.
  • Magister_Peditum
    Teď by to chtělo novou Victorii. Hearts of Iron je super, ale s výjimkou války a zbrojení se tam toho moc dělat nedá. Navíc, když porazíte Hitlera moc brzo, tak se pak po zbytek hry koušete do zadku.
    • Llour
      Jj, ale tady se těším na mody. Zvláště na ty předělávky do moderní doby. Tohle je první HoI kde mechanismy hry a možnosti modování jsou tak daleko, že to bude reálně fungovat. U Vicotrie III bych snad jen doufal, kdyby se držely více stylu CK II co se komplexnosti týče a mířili na cca 150K kopií, prostě trochu více hardcore *3*
      • Magister_Peditum
        U Victorie bych klidně přidal víc možností v diplomacii, možnost pořádat různé konference, možnost piplat si diplomaty ve stylu členů rodiny z CK2 atd. Přidal bych prvek zbrojení z HoI4 a naopak bych zjednodušil prvky průmyslu.
  • Hearts of iron 4 je paradni hra. Hraju za italii, 90% casu sedim na nejvyssi rychlosti a cekam az se vyzkouma nejaka technologie. Zbytek casu koukam jak po sobe strileji dve jednotky a pulhodinu cekam jestli jedna z nich ustoupi nebo vyhraje. A to za tech 60€ rozhodne stalo:-)
    • Princ.Jablon
      To se nemáš čím chlubit, akorát to dokazuje, že to A) neumíš hrát a tedy za B) si moc hloupej na to, abys to hrál
    • Llour
      Všichni víme, že tu hru nehraješ, tak proč tě pořád tak zajímá *4*
      • proč bych to nehrál, a nezapomen si naklikat veskoslave
        • Llour
          tak dobrý no *1*
    • Ovsem kdyby do toho hrali ty svedske pisnicky, hned by to byla lepsi hra
      • Paulcz
        Bobe, myslím že to to oceníš: https://www.youtube.com/watch?v=CEmp0UEy53M

        Zde máš ukázku takové švédské písničky.
        • Já mam teda radši nějakou takovouhle švédskou písničku https://www.youtube.com/watch?v=7t-Nc8amxgU

          Ale do HoI by se to asi moc nehodilo.
  • Diky paradoxe, urcite se vsichni na ty svedske pisnicky tesime a uz to stahuju...
  • Ačkoliv jsou jejich hry super, štve mě jejich DLC politika - k dnešnímu dni je k EU IV počet DLC za 220 €. To mě, jakkoliv mám jejich hry rád, naprosto odrazuje od nákupu nových titulů. Strašně bych chtěl Stellaris, klidně dám i 90 € za full edici, ale tu prostě nenabízejí.

    Nelíbí se mi, že když si v dnešní době člověk koupí hru za 60 €, prakticky dostane jenom půlku (v tom lepším případě).
    • Inquisitor
      Nemám zdaleka všechny DLC a nepřipadám si nijak zvlášť herně ochuzený. Ono zase to nejzákladnější co nový DLC mění vyjde i jako patch pro všechny. Stačí mít ty větší jako Art of War, ty menší nejsou zas tak zásadní.
    • Kupoval jsem chvili zpatky komplet edici (tehdy jeste neexistovaly dnes posledni dva datadisky) za necelejch 17ecek. Pokud si pockas, mas za rozumnou cenu. Pokud chces hned, priplatis si. Mne to prijde fer.
    • Zdravím, máš pravdu v tom, že dát to najednou je dobrá pálka a pro nového hráče dost odrazující. Většina lidí to však kupuje postupně, takže jim to tak ani nepřijde. Musíš si pohlídat akce, kdy dávají kompletní edice za polovic nebo méně. Určitě to teď bude na steam summer sale, takže si to určitě kontroluj :-)
  • Znovuhratelnost si hry od paradoxu udržují i kompletním překopáním herních mechanismů během jejich životního cyklu. Hra při vydání není ta stejná hra, jako za rok, dva ... *1*
    • to rád slyším, protože ačkoliv Hearts of Iron IV neni úplně špatná hra, je na ni pořád sakra co zlepšovat *4*
  • MickeyMutant
    Ještě doplním názvy prvních osmi švédských Fredmans epistlar (Fredmanových epištol) 18. století, aby si čtenář mohl udělat rámcovou představu o zasazení a náladě těchto tradičních písní:

    1. Movitz tag dina pinnar
    2. Drick ur ditt glas, se Döden på dig väntar
    3. Se Movitz, hvi står du och gråter
    4. Värm mer öl och bröd
    5. Solen glimmar blank och trind
    6. Aldrig en iris på dessa bleka fält
    7. Se hvar Movitz sitter där
    8. Glimmande Nymph! blixtrande öga!
    • Dík, hned je mi to jasnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit