Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrknete na tohle https://www.youtube.com/watch?v=qYEPFxKOQ4E&feature=autoshare *3* compilation of all trailers in full
  • ja misto nejrušnejší a nejzajimnavejsi cetl nejnudnejší a nejtrapnejší, ale to možná bude mojí podvedomou averzí k teto hre, nebo to jsou predsudky. jednou to mozna skusím alespon jeden díl
  • Magister_Peditum
    Zase plná huba keců a pak to dopadne jako Watch Dogs.
  • NEJ NEJ NEJ bude to proste nejvic nejhustejsi gemeska pro nejlepsi konzole nejnovejsi nej generace.
    Vsechno to bude proste nejlepsi, rikali to prece v reklame tak o tom neni pochyb.
    mejte famfarove
  • lziva reklama, kdyby si tohle dovolila automobilka tak budou nasledovat miliardove pokuty
    redaktori games = ubisoft fanboys
    dalsi srackoidni assasin je tu hura hura
    • Mazii
      Přijde mi, že tenhle typ lidí, který o AC říká, že je to sračka, v životě nehrál ani jeden díl... *15*
    • Tak když sou fanboys ubisoftu proč sem chodíš a taky proč se vyjadřuješ k Assassínovy když se ti nelíbí ?
  • Assasins Creed3, recenze - Nejrozsáhlejší díl celé série ...
    Assasins Creed Black Flag, recenze - Nejlepší pirátská a námořnická akce
    Assasins Creed Brotherhood,recenze - jedná se o jednu z nejlepších a taky nejrozsáhlejších letošních her
    Assasins Creed 2, recezne - Nejúžasnější výlet do historie, jaký můžete zažít

    neřikám nic, každýmu se líbí něco jinýho,ale nepřeháníte to trchu s těma superlativama? Přitom kromě prvního dílu je to imho sranec všech sranců. Hraju teď na PS4 Black Flag a fakt nechápu, co se na tom komu líbí.. slyšel jsem samej hype - open world plachetní cosi a přitom tam trvá 4 hodiny, než se člověk dostane přes "tutorial" v podobě misí, který maj uvést do příběhu, kde je nutný zkousnout mise v současnosti atd.. fakt ne
    • Podle me prvni dil nebyl uplne povedeny a hledal sam sebe a k dokonalosti byl tento koncept priveden az u AC2. Ale celkove zadny z dilu neni propadak a jsou to dobre hry. Mozna trochu az moc podobne, ale neda se rict, ze by se Ubi nesnazil obsah a hratelnost modifikovat. Hate si tahle serie urcite nezaslouzi, za kazdy dilem je kus poctive odvedene prace.
  • Ten Marat v čase 3:18. Taky dobrý...
    • Teda oprava na 0:56.
  • KIMCID
    vlk taky sliboval
  • A nic nebude...ať radši ti čur*ci to odloží na příští rok a ponimrají se s verzí pro PC. Minimálně GTX 680 a inte i7 či 8jádro AMDčko...vole kde žijem?? Tohle je naprosto na po čuni!!!
    • A co si čekal že hra která vyjde koncem roku 2014 bude mít požadavky jaký ? prostě stačí mít rok,dva starou pc skládačku a hraješ vše na ultra a navíc 8 jádro od Amd stoji kolem 4k takže nejedná se o žádné mega nároky
      • nemusí ísť práve na ultra, ale keď mi nestačí 6-jadro od amd a nová R9 270x ani na minimum, pričom obidve konzoly nemjú takty na procesoroch ani 2 Ghz a GPU na úrovni R7 260, tak niekomu asi jebe
      • Je to tak, já mám PC z roku 2011 a grafiku ze začátku roku 2012 a vše mi pořád jede na maximum. i7-2600K (notně přetaktováno), 16GB RAM a Radeon 7950 3GB (též lze notně přetaktovat, zatím ale nebylo třeba). Přes 2 a půl roku jsem nedal do PC ani korunu a počítám minimálně 1-2 roky ještě nedám. Dnes už HW nároky nerostou tak rychle jako třeba před 10 lety.
    • Minimum je i5 ne? To budou ty davy na ulicích :-D
  • A to vše podpořeno filmovým zážitkem zprostředkovaným 30fps lockem. Něco mi říká že na tento díl se bude ještě dlouho vzpomínat. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit