Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zas tak bry to neni , neni to spatne ale je to podobne jak Warframe Coop a kdyz umre nekdo a nedobehnete do checkpintu vcas tak smula. Grafika vice nez dobra,vubec mi to pripomelo Alliance of valiant arms. Takze to chce minimalne pevne nervy no... navic pomerne cerstva hra a jeste si hraci vzajemne nemohou pomerovat ptak* muzou jen jsem to prehledl, no uvidime zatim to moc dobre nevidim. (Zacal jsem az teed). Hmm tak bohuzel stejne jako vetsina F2P pokud chcete hrat "free" nezbyva nez hrat a nejlepe vyhravat. Versus je klasika co rychle omrzi, respkt na odreagovani par krat si zastrilet. Penize se vydelavaj dost ztezka takze treba porad hrat a drzet se co nejblize vrchni pozice. Ocenuji ze to neni tak interaktivni jako Crysis i kdyz vozidla by bodla. Nuze, jsem se na moment vratil k online hram uvidime jak to vydrzi nez mne to prestane bavit. *4*

    No, Expeni na mapach diky bugum a ne uplne idealniho Coopu se stava celkem neprijemnym , chapu ze chbou hry umre jednotka 1x-2x jenze ted uz se to stava celkem neskutecne zdlouhave AI je nevyvazena a cheatuje hlavne SPEC-OPS skriptnou se v respawnu tesne pred a neda se nic delat, jeste jsem nezminil ze kdyz neni schopny medic v tymu je to rovnou predem prohrane, no a bez COOPU je to jen nic moc strilecka v MP kterych je a vzdy bylo spousta i lepsich Driftujici kempery a sice vyuzitelne ruzne tridy jenze k cemu to ze kdyz beztak se kazdY honi za nejvyssim poctem fraggu... hlavne ze hra laguje a vetsinou tyto lagy se stavaji osudnymi a hrac je pote znechucen vselijake ruzne mody nepomahaji pac, v Storm nebo co staci obsadit Checkpoint s kempeni se sniperem a je hned cely tym co se snazi dosahnout kyzeneho bodu v nevyhode a vlastne prohraje.

    Bry, bry zbrane a odemykani je hezke i kdyz zdlouhave a premiove baleni otravne pac na nej je treba mit napr 450korun a ty se vyhravaji jen v tezsich coopech a to za predpokladu ze splnite cas. Ano nesplnite v mnoha pripadech.
    Jasny zaparit cas od casu proc ne, na zabijeni casu to hra moc neni a umirani si clovek uzuije spoustu a nauci se ho vicemene milovat pac je soucasti jen ho to zbrzduje doufam ze Crytek nepujde stopami MMO jwe to hezka teorie sen ale nefunguje to a nebude. No, snad to opravy treba taky to ze kdyz nekoho vidim tak me samozrejme zabije davno predtim nez bych mohl cokoli delat. Zbytecne umirani tu proste je na dennim jidelnicku. Zbrane jsou naopak hezker, jenze to je slaba motivace i kdyby penize se delali kdovijak rychle a expeni na vyssim levelu v PvP je o nicem. I kdyz je to do jiste miry zabavne, neni moc o co stat. Jinde je to zpracovano lepe. Takze ted s updaty bohuzel 7/10. Snad to napravi.
  • Problém vyřešen: http://warface.cz/problem-s-nacitanim-gface-vyresen/
  • Rozumiem tomu teda správne, že ak sa mi v chrome prehliadaci stale iba toci to zelene kolecko tak je to kvoli tomu ze su pretazene servery? Pretoze to skusam od vcera a nedostal som sa nikam ani jeden krat.
    • Ani Chrome, ani Nightly, ani IE, ani Opera.
      Normalna vec - ved mame 21 storocie, zachvilu bude treba aj koleso updateovat kazdy mesiac aby sa tocilo.
    • No, je to spíš chyba, jsem na tom stejně. Něco je s gface.com, protože přes aktivační link nového účtu se dá bez problémů dostat do hry a hrát.
      • To mam tiez iba kolecko donekonecna :)
        • tvl ja už mám nervy.
  • Jeden uživatel přišel na to, že když se regnete na warface.com, tak se pak do hry dostanete přes aktivační link. Ideální hlavně pro úplné nováčky...jinak samozřejmě demence. *1*
  • Nový zákon hovorí že každá nová online je hratelná min tyzden po vydani.
  • Trailer som nevidel ale samotna hra je taka nejaka divna. Jednak dnesna moda spustat hru cez browser, vlastne pomaly vsetko spustat cez browser je zhodvadilost. Zvlast ked samotna hra je aj tak samostatna aplikacia a ziaden in browser plugin alebo nebodaj webGL. Charaktersitika postavy, vysledok matchu, vyhladavanie serverov v browsery, blik a fullscreen load mapy a potom zasa blik a browser. Fakt nechapem k comu je takato "feature" dobra.
    A potom feel zo samotnej hry je nejaky divny. Asi je to len otazka zvyku na fyziku a pohyb ale aj tak. A obcas som mal pocit ako keby samotna hra nereagovala na kazdy vstup ovladania. V dnesnej konkurencii FPSiek asi uspeje fakt len vdaka tomu ze je zdarma...
    • ja poviem prečo... reklama, čím vyššia návštevnosť internetovej stránky tým vyšší keš :) preto vznikol trend spúšťat aplikácie cez internetový browser ;-)
  • Keyz
    To se tedy nehrají z PC jako WoT ale v prohlížeči? :(

    To jsem na to tedy zvědav.
    • a vzdyt po najetí do hry se vám to hodí do fullscreenu. a po prohlížeči neni ani památka, tak proc ty komedie okolo browseru ?
      • regant
        je to pomalé, neefektivní, seká to celej prohlížeč, je to otrava,...
        • já to hraju od března od uplně prvních beta's a nic pomalýho nepocutuji a efaktivní je to až až. Ale vyžaduje to skill u člověka kterej člověk pochytí až po nejaký době. Jemi jasný že beh se ti sdá umorně pomalej ( to si musíš vydelat jak WFdollars a i XP a odemknou si bud sprint shoes nebo lepší kanady). Zakladní zbraně jdou ale ty co si pak pochystáš sou lepší a lepší. Prostě ze začátku budeš mrtvola takřka furt. A na umistění v horních příčkách tabulky pozápasových výsledků mužete zapomenout uplně. Prostě je to vostrý jak sviňa. A nebude to hra uplně pro každýho, už tahle vostrost dost lidí odradí a zavrhnou tu hru v tomhle momentě a řeknou že je to pi*ovina
          • regant
            v mé první hře jsem byl v horní čtvrtině na žebříčku... nepodceňuj můj skill v FPS, tahle hra je stejně "težká" jako každá jiná... jde mi spíš o fakt, že už od 5 odpoledne se nemužu ani připojit do Gface (kroužek of death)
            • ja jsem se dneska nepřipojil vůbec. dost me to vytocilo, zkoušel jsem to od jedný odpoledne do teď a nic ( to teda nezvládli). S tím skillem jsem to nemyslel na tebe, spíš všeobecně na vsechny.Teď to bude dobrý pro všechny bude tam spousty rookies , čili snadnej lov. Akorad na coop hard core to chce už hodně zkušený lidí v teamu aby se došlo az na konec.
          • Kinet1c
            mna skor sokuje ta animacia postav, je uplne strasna, taky skill special forces 2 aka soldier front 2, jedno je EU druhe NA, tak ma ovela lepsie animacie hm vsetkeho, dost ma to rusi ked hram warface, a vlastne som zatial prestal hrat prave kvoli tomu
            • pozeral som video na youtube a nepride mi strašna, horšie ako BF4 to snad ani byt nemože tak čo
  • Toto je absolútne neuveriteľné video, som z toho úplne v šoku. Nikdy by som nepovedal že niečo takéto dajú do mainstreamu. Presne vysvetlili čo sa deje vo svete: Vojaci bojujú a umierajú pre tretiu stranu, nie pre svoju vlasť ani pre svoj národ. Pritom vôbec nechápu prečo vlastne bojujú a vraždia. Umierajú zbytočne, nezáleží na nich, sú to len figúrky na šachovnici. Vo videu vojaci išli lúpiť a rabovať trezor, presne ako v reále rabujú svet o nerastné suroviny. A tí čo sú za vojny zodpovední nikdy nebojujú, nechajú ostatných nech sa pozabíjajú navzájom, a nakoniec sa stávajú víťazmi. Žiaľ bežný človek nepochopí že sa vo videu vlastne vojakom posmievajú. Namiesto toho si človek pred-programovaný propagandou bude myslieť, že byť vojakom je dojemné a úžasné. Asi preto si to mohli dovoliť odvysielať. Vedia že drtivá väčšina je už tak mimo, že nepochopí realitu ani keď im ju otrieskajú o hlavu.
    • Vitaj na zemi. (a keby len bojovali oni aj pracuju)
    • vojaci bojují pro penize a pro ten adrenalin
  • regant
    no hru jsem zapnul, (i když nechápu proč je to kurňa v prohlížeči, vždyť je to na prd) ale jediné co jsem objevil byla dost generická střílečka s podivným f2P modelem a jediná originální věc je to vyzvedávání na nepřístupná místa, které ale funguje jen na předem určených pozicích, kterých není mnoho. Pokud by někdo chtěl dobrou f2p akci tak rozhodně doporučuju Ghost Recon online a ne WarCOD
    • Kozy
      Ghost Recon byl fajn, ale to co z něj stalo se mi nelíbí. Radši Warface, nebo knihu.
      • Kinet1c
        Ja hravam SKILL Special Forces 2 (EU) aka Soldier Front 2 (NA) a asi aj inde kde to je :), ked niekoho bavia FPS tak nech skusi
    • A co třeba attachmenty, které si můžeš měnit přímo ve hře, COOP mise a grafika, která je na poměry free-to-play FPS vynikající...?
      • regant
        coop má každá druhá FPS... a teď si můžu vybrat jestli chci holo 2x s červeným nebo holo 2x se zeleným dotem přímo ve hře? Well stop the fu*king presses...
      • Obávám se, že tato grafika až tak ohromující není Planetside2, Blacklight , Tribes,...
  • Nejde to ani zaregistrovať, release fail je už štandard.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit