Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože? Ještě nevyšla druhá várka předchozího DLC Turning tides a už má vyjít tohle? :D
    • jendabek
      Musejí pospíchat, aby stihli ze zákazníků vytřískat maximum, než vydají další díl (jakožto platformu pro další várku DLC, až jich u současného dílu bude příliš).
      • *1* Očividně nevíš, o čem mluvíš. Snad nikdo si nekupuje DLC samostatně a rovnou si koupí Premium či Revolution edici. Takže fakt nemusí pospíchat. *3*
        • DekkerDave
          Určitě bych 80€ nebo kolik ta hra i s Premium stojí, ale na druhou stranu, pořídil jsem ji s 50% slevou v akci a za těch 40€ i s tím Premiem a to byl rozhodně fajn kup. Už v tom mám utopeno asi 130 hodin a pořád mě to docela baví.
    • Přesně, radši bych byl, kdyby to vydávali postupně a ne teď vše najednou.

      Taky doufám, že ty dvě mapy pro letadla nebudou jen pro letadla, jelikož velký fanoušek létání nejsem, tak by byly ty dvě mapy celkem k ničemu...
      Na druhou stranu bych se třeba aspoň naučil konečně lítat. *1*

      Jinak, kdo váhá nad BF1, jdite do toho, fakt nabízí úžasný multiplayer a různorodost map je taky perfektní. Ted poslední Gallipoli a mod Operations... to je aspoň pořádný vylodění. *5* Nejmenovaná hra se se svým D-Day může jít zahrabat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit