Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wizaard
    Už aby to bylo! Jsem ale rád, že vyřešili své interní problémy a vydávají nové epizody konečně včas.

    4. díl byl super - otevřel spoustu zajímavých témat (i když se v něm jinak nic moc nedělo), tak uvidíme na vyvrcholení...
  • Už se těším *3* .
  • Pilgrim66
    Už se těším. Fakt to dost vygradovali v 3 a 4. Jsem si dost jistej, že to bude stát za to.
    • Ve čtvrtým díle to tedy moc nevygradovalo, to byl spíš takovej klid před bouří :-)
  • Jack1947
    Těším se bude to určitě pecka. *5*
  • Na 8.7. se těším už celej půl rok a teď k tomu mám hned dva důvody :-)
  • karlman.hajsky
    Paráda, konečně si to budu moct zahrát pěkně celý.
    • chtel si rict, konecne to muzes upiratit jo? v opacnem pripade mi sem dej link tveho steamu :p
    • Tak, tak. Kúpil som to teraz cez výpredaj na Steame. Epizodicé hry len až keď vyjdu všetky časti. Kúpil som Walking Dead S2 chvíľu potom ako vyšla, a teraz už ani neviem o čom boli prvé epizody. A to ešte majú dve výsť.
    • Keyz
      Souhlas *15*

      Hrál jsem sice první díl, ale již jsem zapomněl o čem to bylo jak to hovadsky protahují...
  • Tydle epizodický věci fakt nesnášim. Pračka na prachy. Kolik stojí jedna epizoda a jak dlouhý je průměrný "gameplay", dá-li se tomu tak vůbec říct?
    • gert
      Vsadím se, že si je ani nehrál... ty hry jsou super, ano, průměrný herní čas není zas tak dlouhý, ale příběh dává po celou dobu smysl, rozhodnutí se započítávají... má to atmosféru, zkrátka, je to pecka... vem si to tak... epizoda v průměru na 2 hodiny, což po pěti dává dohromady 10, pak se dá říct, že je to vlastně normální seriál, odvíjející se podle tvých rozhodnutí a to je super, nebo ne? *3*
    • Jack1947
      Má to i 2hodiny některá, bohužel to většinou končí moc brzy na to než sis myslel.
    • Před týdnem byl TWAU na Steamu za -66%, tedy za necelých 8 eur. Nikdo tě přece nenutí hru kupovat bezprostředně po vydání.
    • Season pass stojí 23 euro, průměrně to je kolem hoďky a půl. Mě ten model nevadí a jde spíše opravdu o to že je to interaktivní seriál, o gameplay v tomhle případě určitě nejde.
    • 95martin
      Hale kámo platíš za všechny najednou (22,99 euro) a pak se přidávají do knihovny postupně jak je vývojáři dokončují, ale rozhodně to nemá za důsledek oškubat hráče. Vývojáři to dělají hlavně proto aby měli jistotu že hru zvládnou ufinancovat. Na druhé straně, ale kupuješ zajíce v pytli, protože se musíš řídit podle první kapitoly a nevíš jestli budou další stejně kvalitní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit