Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím,jen takový dotaz,hw požadavky u Hearthstone jsou jaké?Protože bych si to rád zahrál i na mém starším noťasu - 1,5 Ghz , 1,5 Ghz - 1 GB ram , chipset - Děkuju. *4*
    • nekromant33
      http://systemrequirementslab.com/cyri
    • Jack1947
      https://us.battle.net/support/en/article/hearthstone-system-requirements Nizke , ostatne i doporucene jsou celkem stravitelne... sak karetni hra no. *3*
  • vypada to dobre
  • Pravdou je, že je to dost zjednodušené, ale zas to odsýpá. Základní mechanismus šlape dobře (s lítostí musím říct, že lépe než v Coraabii). Prima je, že pokud plním daily, tak si můžu dovolit za týden koupit 3-5 balíčků za vyhrané mince a to není špatné. Stále je to o štěstí a náhodě, nicméně dost záleží na zvolených kartách v balíčků a rozhodně jdou skládat docela fikaná komba. Je to prostě Blizzardí casual odpočinkovka :)
  • nekromant33
    Nevím jestli to už někdo nezmínil, ale není ta karta +1 mana udělena podle toho, pokud ten první hráč využije výměny karet?
    • Neni, ten kdo zacina jako druhy dostava The Coin (+1 mana na 1 tah) a kartu navic. Mulligan a jine veci na to nemaji zadny vliv.
      • nekromant33
        Je pravda, že jsem to už nějakou chvíli nezapl, takže to možná změnili, ale přísahal bych, že když jsem někdy začínal a karty nevyměnil, tak jsem Coin dostal já.
        Tak se mi to asi jen zdálo :D
  • Veskoslav
    J8 se přiznám, že karetním hrám příliš neholduji. Zkoušel jsem kdysi Magic, pak Star Wars i Lotra. Samozřejmě nejvíce jsem hrál pokémony. Ke všem jsem se ale dostal díky přátelům a protože to byla nějaká módní vlna. U Hearthstone jsem neočekával, že by mě to chytlo. Ale mile mě to překvapilo. Zjištění, že člověk musí uvažovat více tahu dopředu, veselé prostředí desky, pěkně zpracované přebaly karet (už mám 3 zlaté pohyblivé a ty vypadají fakt pěkně při vyložení) se ukázalo, že i jednoduchá karetní hra (vycházím ze srovnání s Magic) může skvěle bavit. Denně si dám dva-tři zápasy, při questu více (často prohrávám ještě) a bohatě to stačí. Jenom doufat, že pořádně vyváží staré a nové karty a bude to super.

    P.S: Tročičku bych upravil arénu, bohužel tam hraje příliš velikou roli náhoda příchodu karet. Ale jinak bych neměnil nic. Tedy přidal bych nějaký herní stůl navíc, protože už vím, kde co se dá zničit *1*
    • Hele Vesko, ty už ty mínusy sbíráš za jméno, co? :)) Sem ti za ten příspěvěk normálně dal +, to si zasloužíš;)
    • kdybys premyslel predtim nez neco napises nemusis mit tolik minusek
    • Jediná "kartová" hra, kterou jsem kdy hrál byl Legends of Norrath, co implementovali do Everquestu. A jak tyhle hry nemusím, nebylo to úplně špatné.
      • Veskoslav
        Já se přiznám, že třeba Magic jsem hrál jenom proto, protože mě bavilo si kupovat ty balíčky a otvírat je, co je tam za kartu. V té době 30 Kč/balíček, což bylo skoro měsíční kapesné v té době. *1*
        • To já se nějak k "hardware" v podobě skutečných kartiček nikdy nepřichomítl. Ale děkuju klukům z komunity, za udržovaní Shandalaru od Microprose i v dnešní době. Karty pro "nerdy" a jak to člověka chytne. *14*
        • Magic bol super, stale sa mi vala v sufliku par pekne drahych kariet uz dnes Library of Alexandria ci Mox Sapphire a 4xMana Drain :)
    • V arene by stacilo keby si si mohol vybrat hrdinu az po drafte kariet.
      • Co to je za blbost? :D dyt tretina tech karet se odviji podle toho jakyho hrdinu si vyberes.
        • No praveze by sa nemuselo o to ide, alebo rozlozit draft na dve casti.
          • Veskoslav
            Je to nesmysl. Pak by ztrácely karty za osobnost naprosto smysl.....A raději to rozepiš, protože je to stále nesmysl.
            • Prva cast draftu by bola class related a druha by bola len neutralne karty takto sa ti moze stat ze si vyberes class a nedostanes takmer ziadne vylozene class typy kariet. Napriklad Wizard bez jedineho spellu v arene nieje nic neobvykle pri tomto drafte :/
  • Jack1947
    Kdyz bych se hoodne nudil, (nepirpada k uvahu) mozna bych to zkusil, prece jenom karty jako karty. Tady vidim veskrze spoustu pozitiv pro neplatici hrace. *4*
    • pokud jsi to nezkusil, tak to zkus a pak něco plkej :D
      • restore
        Tak napriklad nechcu poslat key :D
        • Jack1947
          V tom pripade, asi az pockat na finalni verzi no... *7*
      • Jack1947
        Tak uvidime, uz jsem se signupnul ... *4*
  • Škoda, že je to také primitívne. Chvíľu zabaví, ale potom je to stále o tom istom, málo strategií, málo možností, balíky sú malé, komplexnosť nula nič. Kto hraje MtG, tak ten rozdiel pozná. Keby to aspoň spravili podľa svojej vlastnej tcg, ktorú nedávno zrušili.
    • MTG je nejůepší karetní hra když mám kamoše a karty a čas------na PC je ale MTG imo nehratelné, protože je tam tolik fází a tolik možností že je to neskutečně nadlouho s někým hrát.......zato HearthStone je rychlovka kde stačí na tah pár sekund---Hearth je nejlepší karetní PC hra...a MTG je nejlepší karetní hra...
    • Mám podobný názor. Možno by sa možnosti rozšírili novými kartami ale mne sa ich tak nejak ani nechce odomykať - je to zdĺhavé.
  • no hlavně aby už byla full verze nějak mne beta nemotivuje hrát když pak o všechny karty přijdu...
    • Veskoslav
      V mailu cca dva týdny zpátky to psal Blizzard, že karty ti zůstanou:)
      • tak to je pak sakra nevyhoda pro ty co do bety nemaj pristup!!!
        • kedaro
          Já dnes porazil hráče s levelem aspoň 25 dle jeho karet a to jen se základním balíčkem Warlocka
          • Mahcake
            Je to taky o lucku jak ti padaj karty. Tak se tu moc nevytahuj :)
            • presne tak podruhe by si ani neskrtnul
        • proč však si zaplatíš za reálné prachy lepší ne *1*
    • Wipe už byl, další už nebude.
      • Jakože v rámci bety už nebude. Ale předpokládám, že před spuštěním konečné verze se všechno smaže aby všichni začínali od začátku ne? Pochybuju, že karty co mám budu mít i v plné verzi...
        • Nie karty ktore mas v bete sa prenasaju do konecne verzie toto uz bolo potvrdene Blizzardom. Znova citujem:
          "Any progress made during the beta will be retained through the release of Hearthstone"
    • eStar
      Nepřijdeš, žádné wipe už nebude.
      • Ako vies ze nebude wipe? S tym by som moc nepocital.
        • eStar
          Blizzard to oznámil po posledním wipu že žádný další už nebude.
          • No nepovedali ze nebude akurat ze nemaju zatial v plane ale moze sa stat :) Treba citat pozorne ;)
            • Aby som citoval "We don’t anticipate any further wipes." neznamena ze nebudu ziadne wipes. Ja teda osobne len dufam ze nebudu len neviem co budem zberat uz ked mam vsetky legendary okrem Edwina.
            • eStar
              Četl jsem pozorně na foru i ve FAQ a bylo tam mnohokrát potvrzené že nic už se mazat nebude.
  • A koľko trvá jedna priemerná hra?
    • kolem 10 minut http://www.youtube.com/watch?v=sfteCpIICJo
      • To ta je super správa. Človek si môže dať jednu či viac podľa toho koľko má času a ako sa mu chce *5* Ale vyzerá to zaujímavo, nie príliš zložito - taká oddychovka.
    • Okolo 5 minut zalezi kto s kym hra ale takze to moze byt aj omnoho kratsie ci dlhsie :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit