Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já hru hrál a bavila mě už asi před rokem.Ale několikrát mě naštvalo, že jsem měl vypracovanou postavu a oni po čase udělali větší patch a vývojový strom byl na nule a musel jsem zase znovu vše nastavovat.To jsem samozřejmě zapoměl kde a co jak jsem měl.Teď jsem se po dlouhé době přihlásil a má hlavní postava je v čudu.Takže PoE nebudu hrát dokud neskončí beta a nebude to vychytané alespoň jako v Drakensang Online.
  • Diablo 3 absolutně zklamalo. PoE je důstojným nástupcem Diabla 1 a 2 ba dokonce je překonává. Přiznejme si že tentokrát Blizzard šlápnul hodně vedle a PoE s ohodně menším rozpočtem jim to natřelo o hnusně přebarveném Torchlight ani nemluvě
  • V PoE mám čtyři 50+ postavy a je vidět že pan Drda hru zapnul, chvíli hrál a vypnul. Jinak by takovouhle slátaninu nemohl napsat. Vzhledem k tomu, že hra není v žádném případě kompletní (a do několika let ani nebude), vzhledem k šíleným fps dropům na nejvyšších úrovních a celkově nevyrovnané hratelnosti za jednotlivé specializace je to hry, co které když se budou sypat přídavky tímto tempem je do roka kaput.
  • Mne to docela bavi, zkousim snad vsechny bety,alfy f2p a jine ruzne trial veci.
    Mam 38 lvl kouzelnici, dovednostni strom je super, hodene moznosti kam strkat body a jakym smerem se vydat. Zabijeni je taky v pohode. Jede to dobre , nikdy jsem nezazil nejaky disconnect ci offline server a to neni finalni verze.
  • dal jsem tomu jeste dneska hodinku sanci a jako fakt to nejde, musim rict "diky bohu ze Diablo 3 nevypadalo takhle" u D3 jsem se pekne zabavil aspon na par desitek hodin, u tohohle se nedokazu s nejvetsim sebezaprenim donutit sedet ani dve hodiny
  • Tak nevím, mě osobně hra přestala bavit asi po deseti hodinách , je to takový pomalý a nudný.Vrátil jsem se zpět k D3 a z odstupem času musím uznat, že D3 je prostě lepší.
    • tak nejak, Diablo ma uz na prvnich levelech neskutecne uspokojivy dojem z combatu, proste je zabava tam ty nepratele kosit.. tady je to takove nudne, nezazivne, jak kdyby clovek mlatil pytle mouky, animace jsou divne.. no a pak ten zoom, myslel jsem ze to co je na screenshotu je nejaky extra prizoomovany detail, ne ze takhle vypace cela hra :)
      • sou to hodne prizoomovane detaily,takhle to nevypada
  • tak jsem to chvili zkusil, prosimvas je normalni ze mam obri postavu pres pul obrazovky a nejde to vic odzoomovat?
    • Ano to je naprosto normální, pakliže používáte rozlišení 640x480. Ve full HD vidím hezky všechno:-)
      • pouzivam rozliseni 2560x1600 na 30" monitoru a i pri maximalnim oddaleni mam 5 cm velkou postavu uprostred monitoru
        • kdyby to byly aspon nejake graficke orgie, aby mel clovek pri tom priblizeni na co koukat, ale sledovat priserne prkenne animace boje a pohybu, hnusne modely postav a jeste osklivejsi zbroje v tomhle priblizeni fakt neni nic moc, hre by naopak pomohlo masivni oddaleni co by tohle skrylo.. a to jsem ani nezminil, ze se mi hra na pri plnych detailech na ctyrjadrovem procesoru s 8GB DDR3 pameti a slusnou grafickou kartou skube
  • hral sem vsecky diabla, torchlighty, a musim rict, ze path of exile je nejlepsi hack n slash rpg vsech dob...navic je zadarmo, zadne pay to win (a verte mi, potom co tu hru zacnete hrat, BUDETE CHTIT developery podporit)...porad vychazi nove patche, nove skilly, nove itemy navrzene od hracu, end game system je nejlepsi ze vsech h-n-s rpgs co sem mel sanci hrat...takze urcite zkuste...a pokud to nekoho nebude bavit, tak kvuli stejnym duvodum kvuli kterym ho nebavilo napr. diablo 2
  • Zkoušel jsem, ale přestalo mě to bavit. Myslím že největší zásluhu na tom má systém ochodu - absence goldů. Takhle taháte i obyčejný krámy aby jste vůbec identifikovali věci trochu lepší a ty pak když rozbijete tak zjistíte že máte suroviny za které si nic nekoupíte. Když v tom nejste ostřílení mazáci tak netušíte jak jste "bohatí" (jste chudí, protože se můžete vsadit že za věc kterou byste si chtěli koupit si obchodník řekne zrovna to co nemáte). Taková variace soutěže - Posbírejte všechny písmenka věty "Patch of Exile není moc dobrá hra." Kde "A" vám padne milionkrát, ale "X" je tam jen 2x. No a za to "X" si můžete koupit něco použitelného.
    • D2 sice mělo měnu, ale 99,99% obchodů bylo směnným obchodem věcí, run a gemů za jiné věci, runy a gemy. Goldy byly jsou a budou přežitek. Už D2 toho byl zářným příkladem.
    • je tam aspo poradne velka stash kde ty suroviny skladovat?
      • - povedal by som to takto..ano jo, nieco ako v D2 ked si si dokupil vsetky stashe
        - ked zbieras vsetky gemy, orby, a odkladas si dobre rare(zlte) itemy, ktore by si mohol dobre predat, alebo nechat pre ine postavy tak je to postačujuce
        -lenze gemov, itemov bude pribudat a miesta ubudat :) .. za 5eur sa da dokupit VELA VELA miesta navyse + ine featury
        • *oprava - nie D2 ale D3 samozrejme :)
  • Podivný článek o F2P: http://ogameslog.blogspot.cz/2013/04/free-to-play-spatne-ci-dobre.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit