Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak asi na PS3 to nevyde škoda.... Ako viem že PS3 nieje najnovšie, že zachvilu tu bude PS5 ale TR 2013 na PS3 bola super
  • Proč pořád mění vzhled Lary? Ta minulá byla krásná, ale tahle se mi už tolik nelíbí teda *13*
    • Celkom s tebou suhlasim lebo aj v 2013 vyzarala inak v traileri, v hre a aj tu v 2015 ju v kuse menia ako sa im pači
      • Že jo? Možná to někomu nevadí, ale když se vyvíjela grafika, tak pochopím, že se jí měnily vnady i vzhled. Nicméně teď mám problém se s tím sžít. Jako bych hrál zase za nějakou jinou ženu co si říká Lara. Tak opravdu nechápu jejich záměr ...
  • Still better waiting than pc GTA V master race
  • A ani to nebolelo, zvláštne, že CD si nenechali toto oznámenie až po tom ako hru vydajú na xbone...asi sa zľakli toho, že im to na PC a ps4 nikto nekúpi...aj tak budú predaje na týchto dvoch platformách v porovnaní s TR 2013 podstatne menšie...Som len zvedavý, či to bude prvá AAA DX12 hra na PC...
  • Je super tu číst jak Pskaři brečí že budou muset čekat :D
    • Covece, precetl jsem si cele tohle forum, a zadneho breciciho PSkare jsem nezaregistroval. Ale preji ti, ze se umis radovat i z neceho co neexistuje. :)
    • The_Troll
      Tak tebe veľa ku šťastiu netreba...stačí krátkodobý intenzívny nával škodoradosti, tomu pocitu sa nič nevyrovná...no nie? ;)
  • MidnighT91
    Já tu holku prostě žeru, ať vypadá jak chce.
    Teda ale že bych kvůli tomu přešel na win 10...
  • Jack1947
    Fair enough... *3*
  • The_Troll
    No a čo je na tom také strašné? Tak si PSkári najprv zahrajú Uncharted a neskôr TR a Xboxári si dajú najprv TR a neskôr......no niečo tam už snáď bude. Na PC bude akurát problém, že TR vyjde spolu s hratelným Batmanom, tak tam bude trocha nával - jedine, že by toho Batmana trochu posunuli, prípadne sprasili TR...a je to vyriešené.
  • No, takže poďme si nalít čistého vína:

    In September 1997, Sony Computer Entertainment America signed a deal with Eidos to make console releases for the Tomb Raider franchise exclusive to the PlayStation, preventing the Sega Saturn or the Nintendo 64 from having any Tomb Raider game released for it until 2000, a deal that would prove very beneficial to Sony both in terms of revenue dollars and also in further cementing the PlayStation's growing reputation as the go-to system for must-have exclusive titles.
  • A to pak chtějí rok starou hru prodávat za celou cenu ??? Doufám, že jim to prodělá. Pardon ale tohle je hnus.
    • Nekde jsem cetl, ze to na PS4 planuji dat za cca. polovicni cenu.
    • U GTA V to Rockstaru prošlo i s dvouletým zpožděním. A lidé jim zobali z ruky jako by byli bohové.

      Je Rockstar tedy stejná banda...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit