Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Danieledl
    Když na to čekám já nevim jak dlouho tak mě ta chvilka nezabije. *4*
  • Je to škoda, na Batmana jsem se hodně těšil, ale takhle bude odsunut na listopad, kdy už bude neochvějně vládnout Skyrim a na Batmana nebude čas. A jestli si někdy po Skyrimu na Batmana ještě vzpomenu - kdoví. "Chytré" marketingové rozhodnutí bude zřejmě pro vydavatele znamenat ztrátu (nejen) mých peněz.
    • Každej přece Skyrim hrát nebude. Tyhle 2 hry nejsou zas tak velká konkurence aby se navzájem ovlivnily
  • Moc se mi nelibi, kdyz jeden clovek pise na dva stejne zamereny weby, ktery si navzajem konkuruji. Zvlast kdyz jeho uroven neni zrovna uchvatna. Pardon, ale nepusobi to na me dobre. Jediny co kvituju, ze nepada to samy na obou mistech a nedejboze identicky (:
  • Tu spekulaciu o dovodoch odlozenia si snad novinar mohol odpustit, akurat tym spusta zbytocny flejm.
    • sleepless
      V tomto pripade je to spekulace, ale na druhou stranu je 1:1 odvozena od duvodu, ktere v identickych pripadech posunu vydani uvadi a priznavaji ostatni vydavatele/distributori. A navic je to nazor, jak s nim ctenari nalozi, je pouze na nich - za jejich diskusni (ne)inteligenci a chut flamovat bohuzel odpovednost nest nemuzeme. To bychom, s prominutim, nesmeli psat o nicem ze strachu, ze se na to konto nahodou nekdo zacne dohadovat.
  • to SA-reg bez licence

    wut ???
    • Četl jsi tu novinku? Je tam...
      Ještě letos v zimě se prý dočkáme multiplayerové střílečky Resident Evil: Operation Raccoon City, nicméně s termínem "zima 2011" je u Capcomu třeba zacházet opatrně. Může se tím totiž myslet letošní prosinec (což je spíše nereálné) ale i 19. březen 2012, kdy zima oficiálně končí. Osobně tipuji, že si týmový Resident Evil počká na pomalejší start příštího roku, kdy pro, ne až tak zcela áčkovou hru, jakou je Raccoon City, nastává ideální prodejní období.

      Tak reaguju...
  • Na Operation Racoon City se těším... je to si hrubý znásilnění Resident Evil série, ale vypadá to aspoň zajímavě... třeba to půjde hrát na PC s gamepadem...
  • prudislav
    no s arkham asylumtobylo úplně stejný taky přišla PC verze pár týdnů po konzolích
  • No měsíc mě nezabije,ikdyž si to můžu dát na PS3,chci PC verzi.Uvidíme jesli to vydržím:-)Jo a respektuju všechny platformy,protože je to hlavně o hrách a ne o vymaštěných diskuzích.
  • At žijou konzole!!!!!
    • Ať žijou PC *1* !!!!
  • Jazz
    I mad *10* *16*
    • trolo
      I jelly at consoles

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit