Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Looks like sh*t a to mam RPG rád :)
  • Nemohol by uz niekto spravit podobnu hru s tahovymi subojmi? Zlate Wizardry...
  • Bude to podporovat VR? Není to troll, jen se ptám.
  • Vypadá to jako Stonekeep. A ten byl ultimátně dobrý. Mohl by být trochu lepší vizuál.
  • Já se těším!
  • Bral bych na ipad
  • Tyjo, tak nevím, přesunul jsem se v čase do roku 1996? Asi ne, když kouknu z okna, vše je v pořádku. Tak nevím..
    • Já bych se do roku 1996 vrátil hned... pěkně jaro, gympl a s kamarádama bych si stěžoval, že už se nedělají pořádný hry, že dobrá RPG nevyšla ani nepamatuju a vycházejí nesmysly typu Diablo nebo ten novej Playstation, po pitomce, co rádi hrajou hokej a auta... a dvacet let perfektních her před sebou... neváhal bych *3*
      • Akorát v tý době si nikdo mezi hráčema nestěžoval a proto tvůj sarkasmus jaksi nefunguje. *7*
        • To jsi to asi nezazil... Hate na Diablo byl mocnej *5*
          • Samozřejmě zažil, takže vím, že:

            a) hate na Diablo byla jedna z vyjímek, nicméně obecně žádné nadávání na úpadek her se nekonalo, naopak byli vyšichni vydřený z každý nový hry - tenkrát vznikaly žánry a grafika šla rychlým tempem. Dnes je to naopak. PC stačí upgradovat jednou za 5 let a žánry byly zredukovaný do kolonky "akční "...

            b) byl to nepochopený hate. Ta hra neměla být rpg. Asi jako hatovat CoD, že to není Arma...
            • Kecy. Znal sem spoustu lidí vyrostlých na DM apod. a nikdo třeba na BG, Half-lifa, Terminatora, Dooma nebo System Shocka nenadával. Ješte aby nadával, když takový hry nikdy předtím nebyly. *7* Zatímco dneska je originalita vzácnost. Pokud nedokážeš pochopit nebo dokonce popíráš, že každý odvětví má svojí zlatou éru, kdy dochází k největšímu rozvoiji a ta se prostě už neopakuje, tak je mi líto.

              @Phoenix:
              Špatně si mě pochopil a zbytečně si plýtval textem. Za prvý sem nikde netvrdil, že Diablo byla revoluce, nebo první hra svého druhu. Za druhý sem to myslel tak, že to nemělo být typické rpg typu BG nebo dungeon typu Wizardry. Je to hack and slash RPG. Spousta lidí to hatovala právě proto, že to bylo jen o mlácení = nepochopení hry.
            • Tak možná zažil, ale kolik ti bylo? Naše generace, která vyrostla na DM, rpg od SSI apod., nadávala úplně stejně jako se nadává s každou další generací... Tak to prostě chodí *4*
            • "Ta hra neměla být rpg"

              Diablo je grafický MUD. Pokud by se nepočítalo do RPG, tak se do RPG nemohou počítat další klasiky typu Rogue nebo Angband a z pozdějších třeba ADOM nebo Nethack (teď pomíjím, že Diablo neobsahuje permadeath, protože to není to podstatné).

              Že je Diablo principielně (náhodně vygenerovaný dungeon, téměř žádný příběh a dialogy, důraz na boje) něco úplně nového, co staví na hlavu definici RPG je jeden z obecně rozšířených omylů.

              Diablo rozhodně není stejné RPG jako Fallout, Baldur's Gate nebo Dungeon Master. Otázka, jestli je Diablo lepší RPG než Fallout, dost dobře nedává smysl, protože je úplně jiné RPG.
          • a popravu, protoze kvuli diablu se radi mezi rpg dodnes kazdej druhej hack&slash
    • v okne vidis rok 2017? to ako? *1*
      • Augumentovaná realita vole.
  • bukrr
    už příští čtvrtek *1*
  • a tady o pade levnějc:-) https://www.alza.cz/media/kod/DGA0101

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit