Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi to bude znít divně ale já si GFWL oblíbila. Měla jsem tam přátele a Dark Souls mě stejně nebavilo (moc těžké a taky jsem se trochu bála).
    • Asi to bude znít divně ale já si GFWL oblíbila. Měla jsem tam přátele...

      No co na tohle dodat. *1*
    • Tak Dark souls není hra pro slabší povahy :)
  • Hra jede v pohodě až na framerate.Nevíte někdo,co s tím?DSFix nepomohl,propady až na 15 fps a to nejsem v Blightownu!!!Díky za rady:-)
    • Tak DSFix 2.3. pomohl.Díky za rady a hezké herní vánoce fšem:-)
    • ocividne bol nejaky novy update..vcera slo v poho, dnes ultra fps 700 a podobne..bez AA, intro neskipuje atd.
      najskor treba pockat na novy dsfix update, vela ludi ma podobne problemy
    • Je to prostě neoptimalizovaný, pokud nemáš nadupadný PC moc s tím neuděláš.
  • dobra hra presla z jedne srackoidni služby na druhou srackoidni službu, nekteri oslavuji, nekteri si klepou na hlavu protože se vlastne nic nezmenilo.
    • Draken69CZ
      Něco konkrétního nebo jen výkřik, že steam je sračkoidní?
      • Takze patris mezi oslavujici, fajn,,stacilo napsat..OSLAVUJI..ja bych hned vedel..nebylo třeba psat tu dlouhou vetu:)

        Ale jinak konkretniho by bylo dost, jen jaksi uz nemam asi po 150te silu to zase vypisovat, stejne to je jedno..ovecky uz jsou na steamu v rade drahno let, tak skoda práce:)

        PS: jinak na steamu mam samozrejme taky plno her, pac jaksi není moc na vyber, i když ho nesnasim tak tam jsme taky, pekny dukaz monopolu co steam ma, ale když to lidem nevadi..ze..
        • Draken69CZ
          Ne vůbec, jen jsem chtěl znát tvůj názor, ale evidentně se jen oháníš ovečkama a že už to znova nebudeš opakovat. Což je tu klasický, nadávat na všechno, ale konkrétní nedostatky to už nikdo neví. Popravdě já tam vidí spíš pozitiva, že je "vše" na jednom místě, stará se to o updaty, slevy, komunita a přátelé. Mínus že tu hru nemohu prodat? Ok někomu to vadí já bych stejně žádnou svou hru neprodal. Jestli mě to sleduje? Co v dnešní době ne. Nic jiného mě nenapadá, ale rád se něco nového dozvím.
          • Steam je omezujici a zbytecny..vse co popisuješ tu uz davno bylo, jen s tim rozdílem ze clovek si mohl vybrat a bylo ciste na nem co a jak bude. Koupi na steamu hru znehodnotis na nulu ( spousta krabicovek ma docela velkou hodnotu ) nutnost internetu kvůli každému prdu (hru z krabice ani nenaistalujes i když uz ji mas davno aktivovanou), kolikrat hry nefunguji do te doby dokud jim nepovolis nejaky patch který třeba ani nechces (dost patchu věci rozesere ještě vic nez byly). A nedej boze aby doslo k nejakymu utoku hackeru, umrel gabe :), valve krachlo nebo něco podobnyho, jo klidne se to muze stat, je naivni si ymslet ze steam je vecnej. ještě by se dalo pokracovat..ale uz me nedonutíš:)
            • Draken69CZ
              Aha o tom updatu jsem nevěděl, neměl jsem potřebu to vypínat, ale pokud si to nemůžeš nastavit podle sebe asi to nemusí vyhovovat každému. Povinný :( njn to je i Windows ;)
            • Pethulla
              Hele Draku, právě že aktualizace už si nastavit nemůžeš, teda pokud za nastavaní nebereš to že se hra updatne hned nebo až když ji chceš spustit, tudiž z bláta do louže. Ona ta možnost neupdatovat tak nějak záhadně zmizela..
            • MrSanta
              Nastavení aktualizací nefungovalo vždy (měl jsem je vypnuté a Steam zvesela aktualizoval) a co jsem se díval naposledy tak už tam ani nebylo.
              Steam má podle mě jednu zásadní chybu - je povinnej.
            • Draken69CZ
              V podstatě si vyjmenoval univerzální vady všech podobnejch služeb, o tom že tu bylo něco podobného i dřív, ale mohl sis vybrat teda nic nevím. Aktualizace si můžeš nastavit, offline mode, nevim podle mě tam vidíš moc bubáků který tam ani nejsou, ale tvůj názor ti neberu zas na druhou stranu proč řešit něco co zatím nenastalo. Jako záchranu tady máme pořád warez.
  • tomocz
    Nefakčí, od tý doby, co to "přesunuli", hru pustím a vyskočí že přestala pracovat, grrr.
    • Draken69CZ
      Návod!
      • tomocz
        PRávě že ani podle toho návodu to nemůžu udělat, protože to zdechne dřív, než hra vůbec naskočí, čili nemůžu to pustit a odhlásit ze GFWL o.O
        • Draken69CZ
          Nepoužívat DSfix ani mouse fix
          • tomocz
            Aha! Zkusím díky... (mě to nenapadlo, páč kámoš to používá a problém mu to nedělalo)
  • Zajímavé, koupil sem si kdysi dávno hru na steamu, tak sem postupoval podle návodu (nastavil jsem betatest na dsptde-2.0-) a hru spustil, hra preskocila prihlaseni k tomu GFWL zmetku a skočila rovnou do menu, savy mam, hra jede, dokonce dsfix jede bez problemu ale nejak se mi neprevedly ty achievementy. Ty sou mi u zádě, ale bojím se aby to nebyl indikátor nějákého problému a já se v únoru nepotázal se zlou.
    • Draken69CZ
      já to nejdřív spustil, přihlásil se do GFW, proběhl update, reset znova přihlásil do GFW stáhl se profil, vypnul nastavil betu a pak znova spustil a bylo vše ok.
      • Fajn, takže když si v betatestu překliknu zpátky na tu původní verzi tak mi to při spuštění řeklo, že byly savy poškozeny. Ale když se přepnu zpátky na tu betu steamu, tak mi savy jedou vpoho. Takže mi to asi fachá.
      • Problém je, že jelikož GFWL bytostně nesnáším, tak sem se přihlašoval na offline profil, nemože to byt problem?
        • Draken69CZ
          Hmm, tak to asi bude ono protože to nemá odkud stáhnout ten profil, zkusit někde nahodit dotaz nebo pořádně projet fóra která to řeší. Já bych řekl že to ale pak zlobit nebude.
  • Me to prevedlo snad jenom achievmenty, coz me vubec nezajima. Naopak uz Dark Souls nejsem za boha schopnej spustit spolecne se Steamem. Bez nej a s GfWL hra porad funguje normalne...

    Reinstalace to mozna vyresi, ale zrovna Dark Souls jsem na muj vkus preinstalovaval uz vickrat nez je zdravo.

    A vubec—Steam mi v PC hrani tropi snad vic neplechy nez uzitku. Neustale musim resit z jakyho duvodu neco nebezi, byt to treba jesne nedavno fungovalo. Ze vsech tech softwarovejch konfliktu jsem uz natolik unavenej, ze paklize muzu za hru zaplatit a nemuset ji hrat pres Steam, tak mam vylozene radost!
    • problem je ovsem mezi zidli a klavesnici,nikoliv ve steamu...
    • Draken69CZ
      A jel si podle návodu? Pokud se ti přenesly achievmenty tak se musel přenést i save. Jinak mít problém se steamem to se musíš hodně snažit.
  • GFML bolo zlo (GTAIV som si vtedy musel cracknúť, aby mi vôbec išiel spustiť), ale nechápem, ako taká obrovská a bohatá firma ako Microsoft, môže nanútiť službu, ktorú aj tak väčšina hier nepotrebovala, spraviť tú službu zle a nakoniec ju po pár rokoch ešte aj zrušiť a narobiť tak problémy vývojárom, ktorí tento problém musia riešiť. A to nehovorím o rôznych hrách, ktoré po zrušní GFWL asi nepôjdu ani spustiť, lebo vývojári pre ne nový patch už robiť nebudú. Microsoft je super firma.
  • Lynch
    Konečně jsem se dočkal, chtěl jsem zkusit nějaký duel ale nezdařilo se. Tak snad za čas. Jinak doufám, že se budou přesouvat i ostatní hry z GFWL na Steam. Pár jich doma mám. Ale zrovna u Fallout 3 mám problém, že jsem v balení neměl ani ten klíč.
    • Jo, F3 u nás v čechách bohužel vycházelo bez cd-klíče, pamatuju si že sem to nějak podělal a nakonec mi to šlo a dělal sem i achievementy v GfWL ale už nevim jak. Ve slevě sem nakonec koupil F3 na Steamu a tam taky nebyl cd-klíč k Live tak sem se na to vykašlal a stáhnul ten mod, že tam Live vůbec neni. Přesto doufám, že jednou z toho udělají Steamworks hru. Bohužel s těma krabicovkama to asi nebude tak snadný je přenést do Steamu. u Batmana sem musel psát na support až mi nakonec dali klíč na Steam *1* .
  • a cenu za nejvíc overrated hru dekády získává... DARK SOULS *1*
    • štúdia ukázala, že máš psychické problémy, troll http://www.psychologytoday.com/blog/your-online-secrets/201409/internet-trolls-are-narcissists-psychopaths-and-sadists
    • Jáj, teď sis znepřátelil všechny HC DS fanatiky ... Jen počkej, ti tě zlynčujou to budeš koukat. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit