Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci se zeptat, nejsem znalkyne, rozjedu fifu 15 na Dell Inspiron 3537 (Intel Core i5-4200U, 8GB Ram, AMD Radeon HD 8670M 2GB)?
  • repcak.petr
    demo parádní,lepší než 14 na PS4
  • K*rva Jóóóóó ! :D
  • doporučuju vyzkoušet na pc i jiné sporty,třeba ifa handball 2014
    fifa je čím dál těžší,jsem zvyklej za jeden zápas nasázet hodně golu,tohle mě nebaví.
    *10*
    • to jsi teda velký machr ve fotbale vyhrát 10:0 když to neumíš na nějaké low úrovni v hokeji se dává hodně gólu a ten evidentně jako hodně fanoušků fotbalu rád nemáš a lehké to taky být nemá nechápu co seš za člověka určitě ně fanoušek nebo sportovec jinak by jsi věděl že když je něco lehké je to o ničem :P
  • NHL na PC, DPC!!!
  • Proč je nová FIFA na pc a NHL ne?
  • spook.y
    Poslední PC Fifu, co jsem si koupil byla 2012...Fifa 2013 se mi zdála úplně stejná tak jsem to nekupoval a 2014 neběžela na stejně vylepšeném enginu jako pro konzole (to víte PC nemá ten výkon :D) tak jsem se na to vy... Teď by to zase mohlo být dobré tak asi koupím. Fifa 12 po té dlouhé době trošku omrzela :D
    • Si děláš srandu počitač je nejlepší na všechno jak graficky tak když máš gamepad tak i ovladatelně stejné jak na konzolích to že radši by sis koupil drahý vlastně předražený xbox místo toho dát hodně peněz do namakaného kompu na kterém můžeš mimo toho hrát i onlinovky v poho a hrát suprově hru však NHL jen ztrácí že není na PC jinak by dávno dohnal fifu v tom v čem ji chce dohnat :)
  • Nascriptované zapasy ako svina, po 360 hodinach hracieho casu si to nevsimne iba slepý kón.Nedam im uz ani cent peńazožruti.
    • za 360 hodin stráveného času by si možná nějakou tu zlatku i zasloužili :D
      • Nemá cenu na něj reagovat, to jsou ti stejní lidé, kteří nahráli v Diablu přes 1000 hodin a stejně budou tvrdit, že ta hra je o ničem a že už Blizzardu nedají ani cent. *1*
  • DarkShadow14
    pre mňa za mňa nech to beží aj na saniach, hlavne nech opravia servre a webovú aplikáciu, lebo aby to od počiatku nebolo funkčné a appka nejaké dva mesiace tak to je krásny obraz o tom ako sa EA stará o PC platformu
  • Mě fascinuje postoje EA neříkali minulej rok, že PC neutáhne ignite engine ? Teď ejhle ignite na PC oni si myslí snad, že jsme úplně blbý...
    • Mato1987
      ako som už napísal, ja v tom vidím nejaký podvrh.
    • Mě zas fascinují lidi, co nadávají na EA, když dají PC hráčům to samé co konzolistům.
      • Vždy by to mělo být naopak...nikdy takhle... !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit