Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych chajdu bez internetu tolik nezatracoval, jen si vzpomeň na vánoce a dos útoky. Kdyby musely být stále online byly by nepoužitelný a to celkem dlouho. Je jen otázkou času nez si blbci začnou hrát i se steamem
  • Lidi proč reagujete na teplouška biebera? Může jít na web o konzolových hrách ale to není ono. Pokaždé když na něj někdo zareaguje tak mu vyraší nový pubický chloupek a on se konečně cítí jako dospělý. Vždycky má na každou hru svůj názor a přitom jenom sedí na youtubu a čumí na pewdiepie. Pak přijde sem nakliká si přes proxynu pluska ke svým příspěvkům a opět mu vyraší zrzavé pubické chloupky.
    • TheGGG
      tak určitě, pokud to PC nerdům z WoWka udělá radust, budu pro vás finální boss v zemi nevkusného PC plastového fantasy hnusu.
  • TheGGG
    Jak tu čórky brečej a hledaj záminku proč to sosnout, neskutečně se směju, doufám že z těch rusáckých stránek chytnete nějakýho pořádnýho vira.
    • Hele ty TheGGG...sám nadáváš na pcčkáře otravujících u konzolových článků a ted je tu článek o PC hře a prudíš tu zase ty, je vidět že tě nelze brát vážně a tvá slova nemají absolutně žádnou váhu
      • TheGGG
        Poctivého se má slova nedotknou, ale jak se tady dívám, je to docela soda. Jinak driveclub článek je taky zablešenej pcčkářama tak co.
        • Tady nejde o nějakou poctivost, zbytečně odbíháš - vytýkám ti tu fakt, že děláš to stejné co nemáš sám rád. Také to, že to dělá někdo jiný neznamená, že to máš dělat taky, tohle neni tutorál ke hře, kde musíš opakovat co ti někdo řekne.
          • Jack1947
            To neřeš ta nenávíst vůči pcckářům mu stoupla do hlavy, jak už jsem poznamenával něco to vypovídá o charakteru člověka. Tedy budu radší v zermi která prohrává nebo zahodím důstojnost a přejdu jako ostatně každý tam kde se válka vyhraje, pak dále si toto chování nedovedu představit v esportu lol.

            Protože jste zmrdi ale já jsem ve vašem týmu, nemám vás rád asi vám začnu škodit. Prohrajem a co peníze co příprava to mne nezajímá.

            Navíc odsuzuje druhou konzoli a sám napsal že by se ale přidal na druhou stranu( ve "válce")... třeba z toho vyroste doufám. *4*
            • Jack1947
              Myslím že se mnou to už vzdali, ty si mladý ty to můžeš někam dotáhnout ( *15* ). Uč se moudrým býti.
            • TheGGG
              Vyrostu, hned jak kvůli tobě přestanou Grammar Nazi páchat hromadné sebevraždy. Navíc nevím, co máš za problém, však i slepý ti poví, že se schyluje k velké válce, napětí ve vzduchu, konflikty ve světě, deprese, až to přijde tak se staré sváry mezi bratry konzolisty zacelý a pak společně vyženeme arciPCnepřítele tam kam patří.
    • Já se zase směju, jak jsi z toho neskutečně na prášky.
      Někdo ti ukradl lízátko?
    • Jack1947
      Sám si určitě někdy pirátil... tak klid. *4*
      • TheGGG
        další argument pirátů, ty jsi to dělal, tak já musím taky. Pokud tě to zajímá, nemám v komplu jedinou zpirátěnou hru, či program. Jistě, něco ztáhnout na 20 minutek vyzkoušet a pak smazat je namístě, pokud se bojíš že hra bude mizerně optimalizovaná. Ovšem čórovat a vymlouvat se na bojkot proti socklubu je prostě slabota.
        • No a? Proč jim za to platit litra? Radši to mám zadarmo, a peníze dám radši za křivák.
        • Jack1947
          Mně to je fuk, kdyby to nevyšlo nevadí mi to já to chci jen zkusit abych otestoval HW. Nic víc... lol logika pana rohlíka že. *7*

          AA pak že si čestný to ani není možné, být čistý jako lilie. Zpirátil jsem spoustu - ehm ehm ale nikdy jsem nic neukradl/neodcizil. Tohle nesnese srovnání. Navíc kdybych šel krást (v naší zemi) tak bych šel po něčšm velkém. Ne po rohlíkách - tedy kdyby člověk nikdy neví co bude muset udělat.
  • Proc hlupaci stale dokola opakuji, ze warez je kradez?
    • Protoze je sre, ze vykeslovali litr nebo dva, ze neco co jim nefunguje, pricemz nekdo, kdo si to sos gratis, to ma funknci.
      • TheGGG
        na konzolích vše funguje perfektně *3*
        • Jj, mit propady k 20 fps je perfektni. V 720p. Trolololol.
          • TheGGG
            tím vás pomatený pcčkáře děsí před spaním rodiče, nebo si ty srašné pomluvy o konzolích říkáte ve svém klubíku?
            • Proc lzes sam sobe?
            • TheGGG
              že hry na konzole neběží ve 25fps a občasné menší poklesy se nijak nedají poznat. Že je naprosto očividné že jsi nikdy nedržel gamepad v ruce a víš úplný kulový o hraní na konzoli. Že jsi jen další pomatený pctard co viděl tak maximálně 5 minut gameplaye na YT a už tu buz*ruje,
            • Mas nejaky argument, co by podlozil ze 25 fps je "perfektni", nebo jenom varis z vody?
  • Nepatri to sem,ale nektere to potesi!Driveclub na storu za 700kc!jeste jednou se omlouvam,ze to sem taham,ale k driveclubu neni prima ukazka na novou trat z japonska,tudis nemam kam napsat.Dik.
  • Prijde mi hruzostrasne kolik lidi je hrdych na to ze nejsou nic jineho nez spinavi zlodeji *9*
    • špinaví?

      nějaké info z koupelny? *13*
    • A kolik je tech, ktery si nechaj n…asrat na hlavu i do dlani a jeste se tim pochlubej ...
      • Jack1947
        Nepočítaně... komu není rady, tomu není pomoci. Snad je jen omlouvá jakési fanouškovství.
        • Hele, kdyz mi prijde zednik a postavi krivou zed, muzu si rict, ze mel spatnej den, a priste to bude lepsi. Kdyz mi ale priste spadne na hlavu barak, tak nejen ze zednik nedostane ani korunu, ale poradne nakopano navrch.
    • Zloděj nejsem ,ale nebudu kupvat něco co ve svém PC nechci. Už jen z principu.Pokud platím, nemám být trestán za to že někdo jiný krade. *16* *16*
      • Ma pravdu ten kluk, vyvoj DRM v podstate platime my, slusni lide co nepirati. Ochranu proti piratum... nechapu.

        Navic pirateni neni tak uplne kradez, ale to uz je slovickareni.
        • To je bohuzel smutna pravda.

          A kdyz si vemu neco bez zaplaceni, tak to pro me kradez je. Ten SW ma nejake vyrobni naklady a kdyz do neceho vkladam nejake usili a cas, tak z toho chci taky nejaky zisk. Asi by te taky stvalo kdyby si dostal jenom pulku vyplaty jenom protoze nekdo rekne, ze kdyz ukradne to co vyrabis vlastne neni kradez.
          • Jack1947
            Zase to ohrané s výplatou lol. R* a jiné mega firmy se tomuhle počínání jen smějí. *1*
            • flash789
              Ja bych se spis zameril na to co tuhle zlodejinu prakticky beztrestne umoznuje, a hledal chybu spis tam.
              lide jsou ruzni a cti ruzne zasady, ale málokdo odola když se mu něco cenného nabízí zadarmo a vi ze ho neceka zadny postih. je to něco jako kdyby banka nechala otevrenej trezor a nechala lidi at si chodi kolem, a myslela si ze jim nikdo nic nevezme. Ony všechny ty alarmy, kamery, policajti a další věci pro ochranu vyrobklu a cennosti nejsou všude jen tak pro srandu. Bohuzel internet nic takového nemá. Takze vyrobci her zabuduji primo ochranu do svojeho produktu..nevim..lidi jako takove bych z toho moc nevinil ze kradou hry, spis bych se fakt ptal kde nechal tesar diru ze internet je jedna velka hromada chaosu kde si kazdej muze delat co chce. dokud tomu tak bude, tak se hry krast proste budou.
              Samo ze nikdo nechce nejake omezovani internetu, takze je to vlastne neresitelne..kecy typu, ja nekradu a ty krades..jsou jen povrchni kecy, a premerovani sulinu..zabava pro pubose. Skutecnej důvod je podle me uplne nekde jinde.
            • TheGGG
              Klasický pirát, já to čornu, však ostatní to koupí, to se nepozná. Jistě že se to pozná, neb nejsi jediný kdo takhle uvažuje. Kecy typu piráti tomu alespoň dělají reklamu jsou fakt boží. Piráti obvykle jen propagují piratství a radí ostatním jak to čornout.
            • Myslis, ze to delaji z fanouskovstvi? Mozna nejake male procento, zbytek to dela pro prachy.
        • Jack1947
          Tady to nikomu nevysvětlíš, prostě pirát je něco hnusného... je to jako zloděj - byt virtuální Pirát je vděčný těm čestným lidem co zvýší prodeje. Pirát zase dělá hře reklamu = dělba práce. *4*
      • Jason_dinAlt
        Opravdu je to tak strašný trest?
        Si říkám jestli ta hysterie okolo nutnosti připojení je opravdu opodstatněná, nebo já měl v minulosti vždy jen štěstí.
        • Každé DRM je určitý trest a tenhle typ DRM je jeden z nejhorších. Co však opravdu nechápu, jak to může z vás obhajovat takové chování firem. Vy jako zákazníci by jste měli svoje povinnosti bránit a nenechat se od firem takhle využívat a ještě s takovým chováním souhlasit. Tyto DRM jsou často výhodné jen firmy, ale nikoli pro vás. Na druhou stranu je to vaše věc, jaký názor na to máte.
          • Jason_dinAlt
            Já plně chápu, že si výrobci chtějí svoje produkty alespoň trochu chránit, takže v podstatě nemám žádný problém s nějakou ochranou. Hrál jsem toho v minulosti poměrně hodně a nepamatuji se, že by mě kdy nějaké DMR omezovalo.
      • Jasan, taky nekupuju co se mi nelibi, spis narazim na ty, co tady ze sebe delaji strasne frajery, protoze dokazou neco ukrast *11*
    • jindra.veliky
      v PC komunite normalni *15*
  • Spratekk
    Vtipný je, že půlka těch nejvíc ubrečenejch nedočkavců tu hru prostě mělo v plánu zpirátit a teď je ta samá půlka z nich rozhodnutá si hru "nepořídit".
    • co to meleš?
    • KIMCID
      Půlka chtěla ukrást, půlka koupit...Ta co chtěla ukrást, časem stejně ukraden. A ta co chtěla koupit, nekoupí a časem taky ukradne. *3*
  • Aneb jsme stejní sráčové, jako blizzard s Dablem 3 :)
  • no co pokud tahle hloupá ochrana bude, ušetřim peníz
  • ja jsem ješte nehrál ani jedno gta je to dobrý?
    • Bez cz?Jestli ti nevadi anglicky splechty,a nevadi ti ze tomu nerozumis,tak v celku zabavna hra.Me u takovich typu her cestina chybi!Strilecky mit v prekladu nepotrebuji!
      • takhle se dnesni hraci (ne ty, ty si radoby moderni hrac) ucili driv anglicky. Udelej pro sebe neco a snaz se taky.
      • tak hraj na pc kde komunita dela preklady i zadarmo a ne na lowzoli, kde muzes jen to, co ti sony dovoli *1*
        • Ona,to nedovoli,z jednoho duvodu,a to prolomeni systemu,proto dovoli jen neco!Nemuze nechat moderi hrabat v systemu a v souborech,uz to skusila s ps3,kdyz tam povolila linux,a misto aby moderi atd mohli delat cestiny atd,tak se to snazili prolomit!Tak utipla tipec!Prave sony byla prvni,ktera povolila komunite vyuzivat ps3 vic nez na hry a seredne se spalila!Pochybuju,ze to skusi znovu.
        • To Sony je ale mocna firma, ze ovlada vsechny konzole na svete.
          • xbox je o nicem a wii je pripad sam pro sebe, je pak jeste necjaka konzole s dominantni pozici na trhu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit