Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • " protože víme, jak to zpočátku vypadalo u Grand Theft Auto IV" jenze 4 mela taky odklad *13*
  • tonnymontana
    Ja si klidne na pc verzi pockam. lepsi nez hrat spatny port je pockat si na hru vyladenou s pc ovladanim a vnitrnostma. Na ps4 atd to bude rychleji pocitam diky ovladani atd jelikoz tam je asi hodne podobne tomu z PS3. i kdyz si myslim ze rockstar vedel od zacatku o gta5 na ps4 ci pc takze to ovladani v nejake forme mel rozpracovane jiz pri zahajeni prodeje.

    tuhle hru pokud se ovladani povede urcite na pc za nejakou tu 7stovku rad koupim 1-3 dily jsem si uzival, vice city o neco mene ale i tak za ty penize paradni nasup srandy. a konzolistum to preju at to maji klidne driv verim ze na dvoumetrove telce to bude solidni narez:)
    • pc ovladani ? tomu ani sam neveris *1*
      • CrocoRay
        Já pořád tvrdím, že hry jako God of War nebo takový Shaun White Snowboarding a i řada dalších her jsou určitě lepší na joysticku, ale u stříleček pořád preferuji myš. Přece jen myší hýbete celou ruku a máte větší cit i odhad než s páčkou, kterou hýbete jedním prstem. Proto také na konzolích bývá výpomoc se zaměřováním apod., ne? Každopádně tu nerýpu do konzolí, ale jen říkám svůj názor.
      • Chápem, že zarytý konzolista nepochopí výhody klávesnica + myš, ale jaksi zabúdaš, my máme možnosť voľby. Nie je problém zapojiť gamepad *5*
        • třeba střílení za jízdy z okýnka mi přišlo na myši mnohem jednodušší než na páčce, a pamatujete na tu misi ze San Andreas kdy na střeše baráku sestřelujete nalétávající letadýlka na dálkové ovládání? u konzolové verze jsem málem rozmlátil ovladač, na PC jsem to pak dal napoprvé s prstem v nose *4*
  • mnojo pro PC to bude nejlepšíí verze, táákže až poslední *5*
  • Dotaz na redakci (nebo technické oddělení webu, pokud je :) )
    Dalo by se prosím něco udělat s RSS? Odebírám několik kanálů s různým zaměřením ale jen na Games mi každý článek dorazí tak 2x - 3x Zrovna v tomhle případě to bylo nejdřív: "GTA V se na PC zpozdí kvůli nutnosti dodatečných úprav", pak dokonce "PC verze Grand Theft Auto IV vyjde později kvůli dodatečným úpravám" a ve finále "PC verze Grand Theft Auto V vyjde později kvůli dodatečným úpravám". Všechny linky samozřejmě funkční, odkazující vždy na aktuální verzi článku. Dělalo jak kdysi v Google Readeru, tak teď ve feedly. Díky
    P.S.: Vím, asi takhle v diskuzi mlátím prázdnou slámu, máte to někdo taky tak??
    • ucho
      to je tím, že byl 3x přepisován název článku, což není zrovna standardní záležitost...
  • Dva měsíce odklad? Tak se z toho všichni složíme.. Nejdřív to udělají pro nové konzole, a pak mají dva měsíce na "port" pro PC.

    logikááá
  • Dodatečne upravy? To v žarganu Rockstaru znamena ze to na pc zatim ani nejde spustit
  • Konečně na PS4, už aby to bylo... "prej na čtverku to nikdy nevyjde" *1* *1* *1*
  • Pokud to vydají a bude to opravdu běhat jak má, když to tedy teď tak moc odlaďují pro PC, tak mě ten odklad fakt neštve.
  • Proč z nás zase dělají voly? Na "dodatečné úpravy" měli kolik? Rok a půl?
  • PCčkáři si počkají , až z konzolistů vytřístkáme nějaký prachy . ( ta tečka je tam záměrně , nepíši spisovně)
    • je to tak spousta lidi s konzoli ma i PC a je to jedinej duvod, vytriskat vytrsikat vytrskat, nez se to zacne krast ve velkem :) (pro lolky: ano take cekam na PC verzi) Ale toze by to melo byt neco extra a odklad je jen proto aby ji mohli radne vymazlit mi prijde jako pekna blbost :) Ale kdyz uz jim to tak trva tak doufam ze uvidim poprve v zivote od GTA 1 :D optimalizovany GTA na PC, to by bylo fakt cool.
    • ucho
      a proč píšeš mezeru před tečkou a čárkou?
      • Inquisitor
        Je to rebel!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit