Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Spíše to je otázka ovlivňování trhu že ? :) S rozvojem nezávislých studií mi to začíná být tak trošku u zadku, jelikož si každý najde své. V tom je síla PC.
  • Kompromis? "Když nám pirátíte hru, tak my vymyslíme své opatření pro zisk"
  • jen aby to na PS3 zas nemělo problémy s kolísáním FPS
  • ja jsem ješte žadne gta nehrál a ani neplanuju takže me to moc netrapi
    • P.S.
      ale kdybych moc chtel tak koupim ps3 a zahraju to na plazme v obyvaku ve svym dome *6*
      • Ne ne ještě si nepřesvědčil že to myslíš vážně.
  • kostejnesmrtelny
    Vzhledem k tomu, že poslední hra od Rockstar, která mě nějakým způsobem oslovila, bylo Vice City, nechává mě tahle zpráva naprosto klidným. Dělejte jak umíte, kluci *3*
  • Uprimne je mi to u zadele jestli to vyjde na pc nebo nevyjde, ja si kvuli R-shitu zcela jiste konzoli kupovat nebudu. Ono se stacilo podivat v jakovem stavu vydali GTAIV a musi byt vsem jasne kam tahle firma miri.
    • Povedal si o Rockstar, ze je shit, tvoja argumentacia na naozaj vysokej urovni. Mozes si o nich hovorit co len chces ale hovorit o nich ako o "shit" firme, to je proste smiesne.
  • Drahe R*ckshit dnes je na PC taková hromada sandboxových her že když nějaké GTA V na PC nevyjde aspoň budu mít dost času na jiné hry takže neudělat PC verzi něčeho co už máte vpodstatě hotové to je jen vaše chyba *1*. Ať už vám platí za exklisivitu cokoliv konzoli si kvůli R* rozhodně pořizovat nebudu ikdyž si ji klidně můžu na delší dobu půjčit od bráchy nezajímá mne radši hraji na PC v lepší grafice s lepším komfortem atd. Je to jen vaše ztráta.
    • Myslim si, že investovat do Pc vydání pc verze kvuli tomu, že to pak 90% lidí postahuje.. .:D
      • No jo, já čekal, kdy to nějaký inteligent zase vytáhne. Tenhle argument už začíná být dost trapný.
      • jo zatimco na xbox to bude teprv az 2 dny pred vydani na torrentech ze *1* ...a ten port kolik to zabere cca 1-3% nakladu co stal vyvoj cele hry *3*
        • Port? Nejde o port, jako o shipping krabic, o poplatky a taxy, jde o zaplacení slotů na krámech, jde o sjednání a rozšíření podpory ... vůbec si neumíš představit, co ten celkovej náklad znamená. V celkovym součtu je vydání hry na platformu Pc pouze dobrá vůle... našli si novej trh, našli si konzolovej trh, kterej je uživý a tak do něj cpou všechno. Počítač není v dnešní době herní platforma.
          • Muj pocitac je herni platforma! To ze tvuj ne to je tvuj problem :D
            • Nejsem zadna ovce. Novej hardware kupuju zasadne jednou za mesic.
            • "to konzole"
              Jo jde vidět že tomu rozumíš :D :D
            • Tak jasnacka, ze vsude vyhlasujes, ze tvuj pocitac je herni, kdyz si musis jako otrok kazdej tejden kupovat novej HW, aby ti to neco utahlo... a pak se ti to stejne zacne skubat, protoze ten tvuj zbastlenej pocitac ze zbastlenejch komponenet ktery si navzajem rozumi malokdy nebude fungovat!!!
  • A tohle me ma nakopnout k tomu, abych si hru na PC koupil? Cejtim nepopsatelnej odpor k tomuhle svinstvu s neurcitym vydavanim PC her. Za ty leta jsem si vybudoval takovou alergii, ze bych ty hry nehral a taky nehraju ani po maximalne vychvaleny recenzi a ani po 50% sleve!
    • asi jsi tomu spravne nerozumel, oni nechteji nakopnout tebe ke koupi, ty musis nakopnout je;-)
      • jo přesně za to R* stojí za nakopání do ř).(ti
  • dilinja
    a Red Dead Redemption bude kdy?
    • Asi nevidí tu obchodní příležitost, ani zájem trhu. Možná se pletu a jen vynáším soudy, aniž bych měl informace o celé problematice, ale trochu se mi zdá, jako by R* měl pomyslné klapky na očích, jako mají koně a vidí jen přímo před sebe, místo aby se trošku rozhlídl. Pokus o přirovnání.
    • h0p3
      nikdy
      • nejspis nikdy, a proto budu pirat R* gamesy do konce myho zivota, jejich rozhodnuti. at zhorej devvky.
  • posila
    Vlastnim Xbox a nechce se mi verit, ze by prezentovana videa a screenshoty byly z konzolove verze.
    • Přesně tak poslední dobou všechny multiplatformní hry prezentujou na pc a k tomu maj připojenej ovladač od xboxu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit