Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radši kreslený, než tohle...
  • no snaha byla, ale nelibi se mi to. Je to amaterske a radeji bych tam videl 3d postavicku. Efekty, atmosfera, hudba apod, je pekne udelane, az teda na toho "herce"
  • zrovna včera sem si koupil AW na tablet ... joo to sem byl eště mladej :-) ještě by mohli předělat Flashback na android..
  • No, je to amatéřina, to je vidět na první pohled. Ale času to muselo zabrat spoustu. A když něčemu věnujete čas, musíte to mít hodně rádi. Prostě pocta tvůrcům AW od lidí, kteří si tuto hru zamilovali. Mimochodem, dost se mi líbil ten remix.
    • Tvorba videa zabrala autorovi podle jeho vlastních slov 3 měsíce a hrané části byly snímány primitivní technikou, což místy skutečně vidět je. Nic to ale nemění na tom, že výsledek je VELMI dobrý (po pravdě, na 3 měsíce práce jednoho člověka je to fantastický výkon!) a autorovi jednoznačně palec nahoru za úsilí, které tomu věnoval a jeho úctu k původnímu dílu Erica Chahiho, jehož atmosféra z remaku sálá na sto honů. Hru jsem dohrál mnohokrát na Amize i PC a pro mě osobně je to jeden z nejlepších titulů všech dob. Those were the days! Kam jen jsem zalozil tu 15th Anniversary Edition? :)
  • sankuri
    Ah ty vzpominky toto byla vubec prvni hra kterou jsem kdy na PC hral:-)
  • To vám to vážně připadá tak úžasné. Jo, rád jsem se na to kouknul, ale být takhle natočený film, tak tipuju, že to odsoudíte jako příšerný béčko s amatérskými hereckými výkony i efekty.... ale film to není a je to vpomínka na notoricky známé intro skvělé a otiginální staré hry. Another World mám rád, hned po vydání jsem koupil a dohrál i výroční edici. Ale remake toho intra se mi zdá moc dlouhý (např. ta fáze identifikace) a hlavně postrádá styl a atmosféru originálu. Není to sice tak tragické jako rozdíl v původní a "vylepšené" verzi intra ve Flashback, ale není to úplně ono.
    • Myslim ze nad tim moc premyslis a rozebiras to. Tohle je o picitech,ktere to v tobe vyvola,ne o AAA kvalite
      • Ale houby, na AAA kvalitu ti kašlu a jako poctu to chápu a ani neříkám, že autor není šikovný. Jestli jsem o něčem přemýšlel, tak proč je z toho spousta lidí tak nadšená a ten nadpis článku je také přehnaný. Právě že u mě to žádné pocity nevyvolává, nebo spíš vyvolává vzpomínku na to, že to původní (a vylepšené ve výroční edici) je působivější než tahle moderna.
    • Ja jsem totiz fanboy Another Worldu. Me si prosim nevsimej....
      • No, já takém spíš proto mě překvapuje to nadšení.
        • chápej, tady prostě nikdo nechce, aby z toho byl film, a jasně, některý věci nejsou úplně dobrý, ale naprosto každej, kdo s touhle hrou strávil nějakej čas v dětství, tak na něj prostě padla ta atmosféra, vzpomínky, proto je každej tak hotovej (včetně mě) - hned si představil, jak ho nahání to divoký zvíře, jak se houpe v kleci, jak se plazí kanalizací... ach :)
  • Kdo z vás si všimnul toho operačního systému? Je jasné, že ten típek má Amigu *14*
    • JJ. pěkně mu tam bootuje. To byli časy
  • DangerousDave
    vývojári by mohli porozmýšlať prečo sa v poslednej dobe toľko ľudí vracia k starým hrám ...
    • To není v poslední době, to je pořád, každý vzpomíná na doby, kdy nejvíce hrál, kdy byly hry taknějak lepší, měly skvělou hratelnost a nezáleželo na grafice *3* Prostě nostalgie. Zaslechnutý hovor: "Dnes ty animovaný seriály stojej za houby, to nemá žádnou myšlenku, nic. To není jak za nás, kdy běžel Pokémon." *1*
      • drasta
        Pokemon byl sra*ka uz tenkrat ale takovej Ghost in the Shell Standalone complex :D
  • Jsem ohromen! Je to fantastická práce, smekám.
  • Mno sakra..asi to budu znovu muset dát:)....pecička:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit