Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    Série Persona je skvělá už nějakou dobu a nemyslím si, že je tohle nejlepší díl série.
    • Nemohu argumentovat proti. Kazdopadne Persona 5 by mela byt hrou letosniho roku minimalne.
      • Hmm, těch goty her je víc. Tenhle rok je těžká konkurence.
    • Názor a chutě lidí se postupně mění časem...
      ... a tak se těžko srovnává nejlepší díl, když předposlední díl vyšel před 9 lety a původní 1. díl je starý nějakých 21let.
  • Jo jo 2 mil. kusů, prodat to EA u nějaký svý hry tak trapně skuhraj jak prodělali šašci...
    • rozdíl je v tom, že EA cílí své hry na sluníčkový mainstream, což je dost odlišné od niche her.
    • tak on i CD Projekt *7*
  • Rád bych si to zahrál na Nintendu Switch :) myslím že se na to tahle hra skvěle hodí
  • hra bez dlc, bez mikrotranskací s úlitlou(v tom dobrým) stylizací má dvě mega na jedné platformě s minimálním hypem...

    Asi slušný materiál, někdy koupím...
    • Platformy jsou dve - ps3, ps4.
  • Dost slusnej uspech na to, ze se jedna o PS4 exkluzivitu, tudiz se hra prodava pouze na jeden herni system... Proste exkluzivity maji porad svuj smysl.
    • Špatně. Ta hra se prodává protože je dobrá, ne proto, že je exkluzivní. Smysl exkluzivit není o tom dobře prodávat hru, ale prodávat konzole.
      • tady dele pod kekem, u witchera pod gurmanem, docela fuska, ne?
        • Co to placáš? Tady je to fakt samej pacient...
      • Prey? Dishonored 2? To jsou špatné hry? Ne, nemáš pravdu. Myslím, že záleží na hodně faktorech, aby se hra dobře prodávala.
        • Tak trochu si nepochopil pointu. Tohle nemění nic na faktu, že Dishonored 2 by na tom nebyl o nic líp, kdyby byl exkluzivní (právě naopak) a PS4 bych si kvůli němu nekoupil, i kdyby to byla nejlepší hra na světě, protože není důvod, když je to i na jiný platformy.

          Jinak P5 je nejen dobrá hra ale hlavně zavedená značka, takže proto.
          • Bloodborne(nová ip a exluzivita) 2,89 vs. Dark Souls III(třetí díl zavedené série) 2,10(PS4 verze).

            Zrovna tady je vidět, že i když je to nová IP, tak právě exluzivita může přínést větší prodeje na jedné platforně než zavedené série.
            • To je moc pěkný. Samozřejmě, že i nový ip může bejt úspěšnější, než zavedená série, ale to nemá samozřejmě žádnou souvislost s exkluzivitou, ledaže bys chtěl tvrdit, že když je něco exkluzivní, tak to nějak magicky zlepšuje hru a její prodeje (což tě doufám ani nenapadne tvrdit, je to samozřejmě hloupost). Každopadně zpátky k mojí pointě, kterou bohužel ignoruješ:

              a) Bloodborne by prodal víc, kdyby byl multiplatformní.
              b) Spousta lidí by si nekoupila PS4 kvůli BB, kdyby byl multiplatformní.

              Celkem jednoduchá pointa. Exkluzivity slouží k prodeji konzolí, ne her. Když kupuju konzoli, tak se rozhoduju podle toho, jakej tam je výběr her, prodeje těch her mě můžou bejt jako hráčovi ukradený.
    • lokiman
      Nezabudaj na PS3 :D

      Inak ak som to dobre pochopil, tak P5@PS3 bola dovodom preco chcel Altus zabit RPCS3 (PS3 emulator).

      V kazdom pripade uspech je to velmi pekny - je vidiet, ze japonci su stale top ;)
      • Japonci byli vždycky top na jrpg...
        • LOL
          Aby taky nebyly top, když se to jmenuje JAPANESE Role-Playing Game(s)
          • V tom je právě ta ironie Derpíku...
      • snorgrind
        aby to nedopadlo tak, ze to chteli zabit kvuli tomu, ze delaji na PC verzi *1*
        • axell1990
          no to doufam jinak si ten potato station snad koupim *1*
    • Nikdy jsem se o sérii Persona nezajímal(neměl jsem PS ale XBOX), ale pak když jsem na youtube viděl pár videí ze hry, tak jsem hned v tu chvíli chtěl PS4. Za pár měsíců jsem si ho koupil a Personu 5 jsem si přímo zamiloval. Skvělá hra a jsem hrozně rád, že slaví takovýhle úspěch.
      • Kdyz budes mit hodne casu tak nevahej a zahraj si i ostani persony vsechny stoji za to
        • Jo, to jsem slyšel. Hlavně jsem hodně slyšel chválu na čtvrtý díl, který je podle všeho i lepší jak 5. Akorát...je možné je zahrát na PS4? Pokud to jde, tak do toho půjdu po hlavě.
          • Další možnost zahrát si Persona 4 je hrát přes PS2 emulátor, ale je potřeba počítat s horší grafikou než která je na remasterované verzi pro PS Vita.
          • Ještě můžeš zkusit Playstation TV.
            Jestli jsi z Prahy, tak mám jednu nepoužívanou mám, tak bych ti to mohl prodat za šest stovek i s SD kartou.
            • Bohužel nejsem, spíš zkusím tu vitu jak mi poradil Pavel. Ale i tak ti děkuji za nabídku :)
          • Vím, že kupovat další zařízení není ideální, je to skoro až závazek, ale jde sehnat na sbazaru, bazoši a podobně původní model vity téměř jako nový za tři čtyři tisíce a na něm si zahrát Pesonu 4. Nehledě na spoustu dalších kvalitních titulů, když se ti japosnké hry líbí.
            • Jo, díky za doporučení. Tak zkouknu a asi(spíš určitě) do toho půjdu. Ještě jednou děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit