Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jarek Nohavica:

    Kdybych byl ředitel českých fotbalistů
    hráli by naši čutálisti jako z listu
    systémem 1-1-8, vzadu Čech
    takzvaná drtivá ofenzíva všech

    Když ze mě uděláte svého ředitele
    čumět bude i sám velký Pelé.
  • Velmi se teším na lestošní ročník vypada to slibne. Nevite nekdo jestli tam bude mít Messi tu kerku
    *5*
    • to je megadulezity...a co teprv ty gay blondaty vlasy... :D
      • SalemCZ
        třeba dostane i vězeňský číslo, teda zatím jenom číslo případu a podmínku. Tak žádám aby nikdo nefauloval s Messim někoho mohlo by se to brát jako ublížení na zdraví a šel by sedět
  • Z traileru to vypadá pěkně, ale to vypadaly i minulé díly a jak dopadly... No uvidíme. Chtělo by to trošku svěží vítr, vzhledem k tomu, že FIFA teď dominuje a je to vidět i na kvalitě hry, kdy FIFA 16 je takřka totožná jako FIFA 15 a krom ženských týmů tam není nic nového, ani žádný posun vpřed. Minulé díly přišlo EA vždycky s něčím novým, zlepšením, které bylo při hraní znát. Hlavně pak rozdíl mezi 14 a 15 byl hodně velký, ať už v hratelnosti, tak v atmosféře na stadionu atd. Teď, když v podstatě nemají konkurenci (jelikož pes stojí od roku 2011 takřka na místě), to trošku začali flákat. *4*
    • No budu upřímný. Ta FIFA má právě už jen tu atmosféru. Kdyby se zkloubil fotbal který předvádí letošní PES 16 s atmosférou FIFI, pak by to bylo dokonalé. Ještě jednou věcí je FIFA lepší než PES - a tím jsou brankáři. Ale dle tohoto traileru to vypadá, že právě na těchto dvou posledních místech, kde FIFA přečnívá PES se pracuje. FIFA 17 řeší pouze grafiku, ale hratelnost? Ta vypadá pořád nemastně a neslaně. Dokud tu nebyl PES 16, tak jim to stačilo, ale nyní je PES daleko fotbalovější. To je fakt, se kterým musím souhlasit i já - bývalý zaměstnanec firmy EA Sports, pracujícím na ročnících FIFA 12 - 13.
      • lol
        • Pracoval jsem na atributech jednotlivých hráčů. Důvodem mého odchodu bylo, že hra dostatečně nedokázala tyto atributy přenášet na hřiště. Bylo demotivující věnovat velké úsilý hráčům, když pak v samotné hře tyto atributy byly pouze v tabulkách. Na hřišti se to projevovalo strašně málo. Ano, tyto statistiky se používají i v profesionálním fotbale pro software určený ke scoutingu, ale já jsem to dělal právě kvůli FIFě - po těch dvou letech mě to opravdu zklamalo a na konci vývojového cyklu jsem si řekl, že to nemá cenu. To, že mě tato zkušenost absolutně vzala veškeré iluze o tom, jak taková FIFA vlastně funguje, jsem od fotbalových her na pár let upustil - až do letošního roku, kdy jsem si FIFU zahrál přes Origin Access a přesvědčil se, že co se atributů týče, stále je to ve starých kolejích. A pak jsem vyzkoušel i toho PSA. A zde musím přiznat, že rozdíli mezi jednotlivými hráči jsou daleko větší. AI a to jak na straně soupeře, tak i té Vaší dokáže každý jednotlivý atribut využívat. Například přechod do útoku, ale i obraná činost je o světelné roky před FIFou - a tak vznikají neopakovatelné momenty - takové ty fotbalové. Pro člověka nezasvěceného. Vemte si třeba Messiho - a zkuste s ním takové ty průniky. Ve FIFě ta jeho ovladatelnost není tak výrazná. V PES je jeho pohyb výrazně přesný, rychlý a tak opravdu dokážete udělat podobné věci, jako on dokáže v reálném fotbale. Naproti tomu ve FIFě je těch nejdůležitějších atributů pouze 10 - zbytek je jen pro parádu, a tak i jeho individuální schopnosti bohužel nedostávají prostor - i když je ve statistikách má zcela přesné. Jediné co tam chybí je reálnější golmani - tam je PES zase oproti FIFě sto let za opicemi. Snad to letos vychytají, protože pokud ano, pak je PES alespoň pro mně jasným králem - a možná bych to začal i více hrát. Nyní je pro mně králem hlavně NBA od 2K, kterou předobjednávám už 3 roky a vždy je ten posun velký. Hlavně také je tam ten skvělý poměr - perfektní prezentace, a dokonalý gameplay.
  • Ja som dlho hraval fifu 11,12,13,14, zopar tisic hodin nahratych a PES som hraval obcas, vzdy mi to pripadalo tazke, no ked clovek tomu pride na chut a zacne drilovat, tak ten pocit golov a vitaztiev je lepsi ako s fifi,po dlhom case ked som znova zapol fifu pripadalo mi to ako simsfifa kde kludne vyhra aj 6 rocne dieta pretoze su tam neuveritelne naskriptovane situacie, ktore neovplivnite ani ked sa neviem ako naucite vsetky skilly, dokonca proti tomu bola aj peticia ale EA to ma na haku chce dat sancu kazdemu vyhrat a inak sa to nedalo riesit,tesim sa opat na tento rocnik.bude to bomba! *4* Barca Forever
  • Veskoslav
    A bude tam i letní škola filmování?
    • Cudoval by si sa ale v PES je aj to *4* ,vola sa to dive je to vlastne filmovanie a robi sa kombinaciou troch tlacitok naraz.Je to super ale treba vediet kedy to vyuzit takticky *1*
  • cumpi3
    já měl PES fakt rád...ale rok co rok to upadá...PES16 byl totální výsměch, hlavně gólmani, kteří nechytí vůbec nic...a co letí mimo bránu, to si snad ve třetině případů sami srazí do brány
    • Poslední době hraju PES4 na PS2 a musím ocenit ten PES4 je super, rychlej, žádný zbytečnosti, super, samozřejmně dá se tam něco najít na AI, ale jde o hratelnost
      • Já miluju PES3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit