Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je kravina bleee
  • pes, kun a kozy. Solidni gear pro vaseho sneaka.
  • Srry za off topic, mam jen dotaz ohledne zlute listy pro uzivatele adblocku, s dobrym umyslem jsem svuj adblock na games.cz vypnul, ale lista mi vyskakuje porad, ikdyz mi adblock hlasi, ze je tady vypnuty. Ma s tim nekdo podobny problem, nebo se ta lista ukazuje vzdy a vsem? Pouzivam Nightly prohlizec(dev verze Firefoxu), diky za odpoved
    • Já jsem ho tady na games vypnul a v pohodě (normal Firefox 32.0.2) lišta zmizela. Zkus adblock odebrat restartni FF a znova nainstalovat.
  • Vzhledem k tomu, jak jsou japonci zatížení na psi, tak to bude velice citová záležitost. Těším se moc a moc. Ten Goro nemá chybu.
  • nemam rad psov, a je mi jedno ci ho daju dole alebo ne
  • Jako bych to včera nepsal do komentářu už sme u toho mrtvého psa
  • N0isy
    A co když jí na*eru? To mě pak z dálky asi krýt nebude, co? *15*
    • To by ještě slo, ale hlavně ti nedá a to je trest potom. Horší jak kulka do hlavy.
  • Pilgrim66
    Zni to cim dal lip a lip
  • MikeiXX
    Stefanie Joosten je extrémně sympatická a krásná žena. A tohle video s ní a s tou hudbou: https://www.youtube.com/watch?v=DbPxvBbZAhs to je pohlazení po všech stránkách.
    Quiet bude skvělý charakter.
    • Mezi fanoušky kolují i teorie, že to video je narenderované z Fox Enginu :D
    • God-of-War
      Je to krásná holka, to je fakt:)
  • Lenny
    Vsadím trenky, že v tomhle díle se znovu (tedy poprvé, když vezmeme v úvahu časovou osu:-)) setkáme se Sniper Wolf...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit