Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je mi celkom jedno ze to neni na PC.. lebo aj tak to vyzera rovnako zle ako predosle diely za poslednych asi 6 rokov.. stale sa to nezbavilo neprirodzenych osekanych pohybov a celkovo ta hra posobi akoby hraci mali nejaku formu obrny.. klince do rakvy boli dresy narodnych teamov - nacpali tam celu vlajku.. nepotrebujem hrat hru ked uz z videa vidim ze tie pohyby a animacie sa len minimalne zmenili oproti takej nhl09...
    • a to s tymi dresmi narazam na nhl09.. neviem ako to je v tejto
  • Not for PC? Hovn* vole nase* si! Jo aha na pc by se to jen piratilo xD Jo aha na klavesnici se to hrat neda. Jo aha i na pc jsou gamepady....... *14*
    • tyhle placky uz jsou vazne trapne. To, ze by se to jenom piratilo, je pouze internetova histerie hateru, to, ze by se to nedalo hrat na klavesnici je taky blbost, protoze kazdy vi, ze k pc je i gamepad. tady jde ale o neco jineho, fakticky jineho - EA se jednoduse pc verzi vydat nevyplati, kdyby se jim to vyplatilo, tak ji vydavaji. Oni, na rozdil od vam podobnych hateru, to maji fakticky dolozeno, nejake vase "urcite by si to spousta lidi koupila" je sice mozna pravda, ale i potom by se jim to nevyplatilo. Verim, ze je hodne lidi, co by po pc verzi sahlo, ale z meho okoli, ktere je hodne hokejove, stejne vsichni hraji na konzolich... o Americe ani nemluve. Zkuste to proste pochopit, brat jako fakt a nepsat tyhle blaboly.
      • Oh yes. Chtělo by to nějakýho BOTa, kterej tohle automaticky přidá do každé druhé diskuze zde :) Příval těchto lidí je nezastavitelný... chtělo by to zautomatizovat :D
  • DusanMPupak
    Nemůžu si pomoct, ale pořád to vypadá značně nepřirozeně. Tím nemyslím jenom pohyb rozhodčích, to je taková třešnička na dortu.

    Přemýšlel jsem dlouho, čím to je. Došel jsem k závěru, že jednotlivé části pohybů vypadají celkem věrně, ale jako celek je to nepřirozeně pospojované. Jakoby následující pohyb nebral v úvahu směr a rychlost (sílu) toho předcházejícího. Oproti ladnému a plynulému hokeji to potom působí značně škubaně. Co myslíte?
    • Myslím, že to není realita a nikdy nebude. Mezi NHL v TV a NHL game když se budeš snažit tak asi ještě pár let potrvá že si těchto věcí budeš všímat... Jde spíše o to, jak moc se tomu co vidíš v TV dokážou přiblížit a mnohem více žážitku, kterej pocítíš během hraní. *4*
      • zazitky, ktore som pocitil behom hrania boli napr. ze hrac tenky jak somalec prevalcoval hraca o 3 hlavy vyssieho a raz tak sirsieho.. alebo ze som napriahol a v naprahu som este skoro 2x obkruzil okolo branky.. (bez dotyku puku).. alebo nevysvetlitelne chovanie brankarov.. ked ti dolezity napinavy match stroskota na tom ze brankar sa rozhodol svacnut o zem a bezmocne mmavat hokejockou.. radsej si zajdem ten hokej nazivo pozret ako toto..
  • Z hovn* bič...
  • nevim no, nekdo tu psal, ze to nhl vypada porad stejne? *1* graficky mozna, ale podstatna zmena je brusleni coz uz konecne pripomina opravdu hokej, konecne se hraci pohybuji tak jak maji. No, uz tato novinka mohla prijit mnohem driv, ale s necim kazdy ten rok musi prijit nebo by za chvilu nikdo ty pokracovani nekupoval :-) Nicmene se mi to stale zda pomale, porad to neni ta brutalni rychlost jako skutecne NHL, nebo teda kdyz koukam na TV *1* posledni jsem hral NHL 11 a bylo docela pomale, i na videu to bylo poznat a taky jsem veril, ze hrat je jine nez na to koukat a moc nebylo.....urcite bych jeste vic zrychlil a pridal vice souboju telo na telo, tezko rict v jake to hrali obtiznosti. Jinak parad, ale proste....porad mi chybi ten autenticky dojem toho NHL
    • s tou pomalosti - NHL12 byla v dobe vydani znacne rychlejsi, po ale zhruba pul roce prisel nejaky update, ktery zanesl urcite zmeny a hru docela zpomalil. vetsina reakci byla pozitivnich, pri hre to delalo dojem mnohem vetsi hokejovosti. Ono je neco jine to takhle sledovat na youtube a hrat v online modu proti realnym hracum... :)
    • hraju na xboxu vsechny nhl od roku 2009... muzu rict ze nejvetsi zmena mi prisla v roce 2010 a od ty doby jsou to male zmeny.. ktere rozhodne neopodstatni 1300 cenu... 11 - lamani hoejky a ve 12 se o neco vylepsil system narazu... ve 13 se zlepsilo brusleni..., ale uz od 11 to vypada stejne..
      • golmani nic? herní módy nic? prace s pukem na hokejce nic? "o neco vylepsil system narazu"? nerikam, ze je to dokonale, ale kazdy rok od NHL11 je ten posun hodne vyrazny, dokonce primo v NHL12 uprostred sezony to trochu prekopali po herni strance... dnesni clovek je schopny den co den utratit par stovek za uplny picoviny (nejen alkohol a ciga, tech veci je vic a nerikam, ze zrovna vy jste ten pripad) ale 1300 za nejlepsi a hodne dobry hokej jednou za 365 dni je hodne... zvlastni
    • presne ten pocit - je to pomaly. A je to videt i na tom, jak "makaji" ti hraci. Nohy sotva tahaji za sebou... Jinak ty souboje na tělo - jejich počet se určitě zvýší s obtížností jako ostatní roky. I v tomto videu je vidět jak protihráči nepořádně nenapadají...
      • Game settings / game speed

        *3* *3*
  • Asi nejvíce mi k srdci přirostly sportovní hry od 2K. Např. NBA či MBL má daleko větší úroveň a zábavonost i trvanlivost než FIFA, NHL a TWPGA od EA dohromady. U starších ročníků NHL (viz. léta 90.) byla nedílnou součástí docela obsáhlá omáčka navíc, která člověka do té hry samotné ještě více vtáhla. Obsáhlé statistiky, kalendář s podrobný popisem všech odehraných zápasů, historie soutěže i mužstev, videa o hvězdách v danném ročníku a mnoho další vylepšení navíc. A když si vzpomenu na FIFU 97 a její halový fotbálek, tak to byla zajímavá inovace, která se zároveň někam vytratila. Asi uvolnila místo Fifa Street. Dříve jsem se na tyto série těšil, ale nyní ve mě sílí přesvědčení, že čím výšší číslo tím větší úpadek série záznamená co do oblíbenosti, alespoň u mě...
    • ještě že to je tak pouze u tebe a ne u většiny ostatních, kteří to, na rozdíl od tebe, hrají :)
  • Cau. DO diskuze to moc nepatri, ale nevim dke jidne bych se ptal :D
    Strejda vyhrál Xbox360 v re play ( hlavně, že já tam porad taky posilam a porad nic :D )

    A koupil si na to hned pár her včetně NHL 2012.
    Samozřejmě nikdo z náš předtim neměl v ruce konzoli a když sme zkusili nhl tak sme to hráli jako fakt otřesně.... davali sme trenink a dali si pár zapasů, ale o moc lepší to nebylo byli sme rádi když sme dali aspon jedne gol.
    Takže sme taky kokosove ? A nebo vam to taky dalo, než ste se to naučili ?
    • Jestli si nikdy nehrál na žádný konzoli tak vaše koko výkony jsou pochopitelný. Nicméně až si zvykneš a začneš do toho pronikat, tak teprve pak přijde to pravý NHL ;)
      PS.: Právě v tom je to NHL supr. Ve fifě si umí nakopnout nahravku a zavěsit uplně každej Retardson. No co - prostě fotbal.
    • zdeeneek
      Cviceni dela mistra. Vyděržaj pijaněr ! *4*
  • Graficky pořád stejný. Co tam taky pořád vymejšlet že? Záleží na hratelnosti a na novejch vychytávkách. Každopádně dokud to nebude na PC tak to hrát stejně nebudu:-)
    • Tak to si to už asi nezrahaješ nikdy, pouze tvoje škoda :)
      • Ono to nebude tak horký. PC neni Amiga. To tady bude pořád a je jen otázka času kdy ta hra zas vyjde i na PC. To už se bude na xbox360 a ps3 prášit. Budoucnost je stejně v stream hraní.
  • Cypri
    My s klukama ve skole hráli turnájky v NHL12, ale není tohle nějaký pomalý?
    Nebo se mi to jen zdá? Mě fakt přijde že se to hejbe nějak moc pomalu sakra.
  • Naposledy jsem hrál NHL97, tu originálku mám stále doma..a vidím že je stále vše při starém..neuvěřitelný *7*
    • Tak si asi prisel o oci v 97:) To je neuveritelny
    • zdeeneek
      Kdybys hral nejaky NHLko z poslednich 2 let, tak bys vedel, ze neni. Divat se na video neni to stejny jako hrat hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit