Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Outlast byla určitě dobrá parkourová hra, ale dobrá hororová? To ne!
    • restore
      Mal som tu smolu, ze som Outlast hral az po SOMA, cize mi tiez prisiel ako neskutocna hlupost
  • porad hezci grafika nez drtiva vetsina pixel artu *3*
    • Idiooot :)
    • je to hroznej shit, když to člověk porovna s Alien Isolation, která proti tomuhle má doslova a dopísmene filmovou grafiku a navíc mi na mim noťasu křápu jel na vysoký detaily překvapivě hodně svižně(30FPS).Todle fakt vypadá jak nějaký hodně špatný vtip z minulosti a na medium to dělá caviky.
      • "navíc mi na mim noťasu křápu jel na vysoký detaily překvapivě hodně svižně(30FPS)."

        To vyprávěj babičce.
        • dobrý je ža Alien podporuje dual graphics takže skutečně na mé plečce toto číslo ta hra dosahuje konstantne. U Phantaruku jsem měl chvílema pocit, že hra využívá prastarou technologii kdy se grafika zobrazuje obřádek.
  • Ta grafika *8* Chvílemi mi přišlo, že hraji titul z PS2 a nejhorší na tom je,že se to podle toho adekvátně nehýbe.
  • Chidlink
    6/10 ano takže když to přepočítáme na normální hodnocení, lehce podprůměrná, nikoli lehce nadprůměrná hra. Jelikož herní recenzenti ve škole většinou na matiku chyběli, tak je u nich průměr 75/100. *12*
    • tomekbobek
      http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html#rating6
    • záleží co recenzují. Pokud je to nějaké neznámé nezávislé studio, tak to většinou hodí objektivně, pokud je to prachaté AAA studio, tak většinou o 2-3 body nadhodnocují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit